• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

Enigmatic  

Wysłany: 2012-12-24, 05:47   miłość a seks

uważacie że miłość koniecznie musi iść w parze z seksem? a seks z miłością?

jakie macie w tej mierze doświadczenia?

ja opowiem jak zobaczę przynajmniej z 10 fajnych opowieści o tym ;)

es-cs_wuv  

Zaproszone osoby: 1
Tytuł: niereformowalny

Wysłany: 2012-12-24, 12:13   
   Polecający: google

już chyba taki temat jest wiec szału nie zrobiłeś , i kogo interesuje twoje życie seksualne jak każdy ma swoje

jestem oazą spokoju na pustyni gniewu, pierdo.. qrw... zaje... wyluzowanym kwiatem lotosu na tafli jeziora

katrina65  

Wysłany: 2012-12-30, 15:24   

wiadomo że nie, może jeszcze są jakieś wyjątkie które idą do łóżka z miłości, ale jest ich coraz mniej

Lobos inca  

Wysłany: 2013-01-12, 21:15   

Oczywiscie ze nieidzie w parze!
Sa pary ktore ida do lozka z miloscia lub moze czasem bez niej, ale sa tez ludzie ktorze po prostu uprawiaja sex... Na przyklad prostytutki i ich klienci, im daleko do milosci.
Zgadzam sie z Katrina65, takich co ida do lozka z milosci jest coraz mniej! To wielka szkoda.

Hakiruono  

Wysłany: 2013-01-15, 12:54   

Moim zdaniem tylko seks z miłości jest najwspanialszą rzeczą na świecie, bez uczucia jest pusty i szybko się nudzi...

jarq  

Wysłany: 2013-01-21, 09:23   

Hakiruono napisał/a:
Moim zdaniem tylko seks z miłości jest najwspanialszą rzeczą na świecie, bez uczucia jest pusty i szybko się nudzi...

Zgadzam się, seks z osobą, którą się kocha to zdecydowanie inny lepszy świat. Niestety takiego w moim życiu było mało, a seks bez miłości to tylko zabawa podobna do masturbacji

Kinga3320  

Wysłany: 2013-01-23, 14:55   

Miłość nie musi iść w parze z seksem. To jest naukowo stwierdzone:) Bez seksu miłość też może istnieć:)
Ostatnio zmieniony przez Kinga3320 2013-01-23, 14:55, w całości zmieniany 1 raz  

drn  

Wysłany: 2013-01-23, 17:31   

według mnie sex najlepszy jest z osoba którą się kocha, a inny jest bez sensu

girla 

Wysłany: 2013-02-07, 17:30   

Niestety muszę się zgodzić z poprzednimi wypowiedziami, że coraz rzadziej seks idzie w parze z uczuciem. Nie wiem czemu tak jest, ale od kiedy jestem sama, to widzę, że większości facetom nie przeszkadza pójście do łóżka, mimo, że prawie jeszcze się nie znamy. Ja mam zupełnie inne poglądy i seks traktuję poważnie, nie uprawiam go z przypadkowymi facetami, tylko z kimś, kto coś dla mnie znaczy.

Obawiam się, że sprawa tak wygląda przez niektóre dziewczyny, które uprawiają seks z byle kim, po prostu skoro im to sprawia przyjemność, to to robią, a teraz faceci się rozpuścili i liczą, że u każdej mają szansę na łóżko. Wkurza mnie to, bo już nie wiem gdzie mogę poznać kogoś wartościowego, kto będzie się patrzył na mnie jak na osobę, a nie obiekt seksualny... W klubach raczej nie mam co liczyć na to, ostatnio też w internecie założyłam sobie konta, ale widzę, że na tych portalach jeszcze gorzej pod tym względem... Jedynym wyjątkiem jest mydwoje, gdzie to podejście facetów jest zdecydowanie inne, ale czy coś z tego wyjdzie, to zobaczymy. Ale jakby nie patrzeć, problem pojawił się w ostatnim czasiez tym seksem i uczuciami...

paripas 

Wysłany: 2013-02-21, 20:38   

Seks z miłości tak, bliskość fizyczna także jest ważna.

kardel 

Wysłany: 2013-02-22, 10:36   

Ja wolę sex bez miłości, najlepiej z kobietą która dopiero poznaną... później nie ma telefonów, ataków zazdrości i wiecznych pretensji

Fairyland  

Wysłany: 2013-02-22, 15:17   

kardel napisał/a:
Ja wolę sex bez miłości, najlepiej z kobietą która dopiero poznaną... później nie ma telefonów, ataków zazdrości i wiecznych pretensji

A przy okazji jakiegoś parcha złapiesz, bo nie wiadomo z iloma już do łózka polazła i co złapała.Nawet prezerwatywa zawodzi.
Jak już sex to z kimś do kogo żywi się uczucia i przynajmniej ma się pewność, że będzie się w pełni zdrowym.

bandyta 

Wysłany: 2013-03-06, 18:31   

ahahaha. sex może nie iść w parze z miłością ale miłość ( nie mylić z zauroczeniem ) z seksem zawsze :) dziękuje :)

Butterfly88  

Wysłany: 2013-05-29, 14:23   

sex jest elementem milości, więc idzie w parze ;) bezapelacyjnie

Supełek  

Wysłany: 2013-07-18, 11:42   

To zależy od tego, czym się człowiek kieruje. Ja z moim obecnym mężem wylądowałam w łóżku, gdy jeszcze nie byłam w stanie powiedzieć, że Go kocham, ale na pewno byłam już mocno zauroczona i lubiłam z Nim przebywać, podobało mi się w Nim wiele rzeczy i kontakt fizyczny nie był priorytetem ;-) Nie wyobrażam sobie jednak sytuacji, w której poszłabym do łóżka z zupełnie obcym facetem, ot tak, dla samego stosunku :|

Odpowiedz do tematu