• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

WrednaMałpka  

Wysłany: 2008-11-01, 17:56   Miłość a wygląd.

Dodaje ten wpis bo chce wiedziec kto ma racje, ja czy moj chlopak. Wierze ze ja i chce mu udowodnic ze nie wszyscy faceci patrza tylko na wyglad:) Dla tego prosze o wypowiedzi glownie panow:)

Chodzi o to, ze moj chlopak powiedzial ze jak bym przytyla to przestalabym mu sie podobac. Uwaza ze zaden chlopak nie chce miec grubej dziewczyny i ze kocha sie nie tylko za charakter, ale tez za to jak ktos wyglada. I mowi ze wiekszasc facetow tak uwaza.

Ja natomiast uwazam, ze wyglad jest istotny ale tylko na poczatku. Potem jesli sie kogos pokocha, to mimo wszystko ta osoba i tak caly czas jest najpiekniejsza. Dla mnie milosc ma niewiele wspolnego z wygladem zewnecznym, bo moim zdaniem kocha sie czlowieka za to jaki jest a nie jak wyglada. Moj chlopak natomiast uwaza ze wyglad zewneczny jest nieodlacznym elementem milosci.

A wy co o tym sadzicie? Jesli dziewczyna ktora kochacie przytylaby jaka bylaby wasza reakcja?zmienilyby sie wasze uczucia do niej?Przestalaby sie wam podobac? Uwazacie ze kochac mozna tylko szczupla osobe?

Z góry dziekuje za odpowiedzi:)

Martina  

Zaproszone osoby: 14
Tytuł: słodziak *^_^*

Wysłany: 2008-11-01, 18:01   

WrednaMałpka napisał/a:
moj chlopak powiedzial ze jak bym przytyla to przestalabym mu sie podobac
gratuluję ci cudownego chłopaka ;] teraz nic, tylko przejść na drakońską dietę, żeby przypadkiem grama tłuszczu więcej nie było, bo cię jeszcze rzuci. boszsz, skąd się tacy ludzie biorą?
jak się kocha, to się kocha, a jak się podoba, to się podoba. jedno z drugim niewiele musi mieć wspólnego. może mi się ktoś podobać ale nigdy bym go nie pokochała, może być zupełnie odwrotnie. dobrze, gdy jedno idzie w parze z drugim, chociaż troszeczkę. ale bez popadania w skrajności, cholera!

WrednaMałpka  

Wysłany: 2008-11-01, 18:05   

Martina...dokladnie tak dzisiaj powiedzialam. ze wielu chlopakow mi sie podobalo, ale z niewieloma z nich chcialabym byc.A byl przypadek kiedy ktos wogle mi sie nie podobal a chcialam z tym kims byc. Moj chlopak od razu mi sie spodobal, ale decydujac sie na bycie z nim wygladu nie bralam pod uwage.

plujwzupe  

Wysłany: 2008-11-01, 18:27   

Cytat:
Uwazacie ze kochac mozna tylko szczupla osobe?

Tylko szczupłe,a waga wyrażona w kilogramach to musi być liczba pierwsza podzielna przez 4...

sis  

Zaproszone osoby: 2
Tytuł: zła starowinka

Wysłany: 2008-11-01, 18:53   

WrednaMałpka napisał/a:
Ja natomiast uwazam, ze wyglad jest istotny ale tylko na poczatku. Potem jesli sie kogos pokocha, to mimo wszystko ta osoba i tak caly czas jest najpiekniejsza.
Co nie znaczy, że może się zaniedbać, przytyć 30 kilo, przestać golić nogi, a włosy myć raz na tydzień, bo "i tak cały czas będzie najpiękniejsza".

Ultimatum w stylu "jak przytyjesz to cię rzucę" jest IMO lekką przesadą, ale nie dziwię się chłopakowi, który chciałby żeby jego dziewczyna była atrakcyjna i nie zapuszczała się, będąc pewną, że jego uczucia pozostaną stałe i niezmienne.

grlało, matulu

WrednaMałpka  

Wysłany: 2008-11-02, 08:44   

ale mi nie chodziło o 30 kilo bo tyle nawet jak by sie chciało trudno by było przytyć. Ja miałam na mysli kilka kilo.

Martina  

Zaproszone osoby: 14
Tytuł: słodziak *^_^*

Wysłany: 2008-11-02, 11:13   

WrednaMałpka napisał/a:
ale mi nie chodziło o 30 kilo bo tyle nawet jak by sie chciało trudno by było przytyć. Ja miałam na mysli kilka kilo.
ja nie chciałam a przytyłam, ciekawe.. nie było trudno, możesz mi wierzyć. trudno to jest teraz się tego pozbyć.
co nie zmienia faktu, że mój facet mnie z tego względu nie zostawił i dalej mu się podobam, wiec ma zdrowsze podejście niż ten twój ;]

bro  

Wysłany: 2008-11-02, 11:18   

WrednaMałpka napisał/a:
Ja miałam na mysli kilka kilo.
lata za Tobą z wagą, by sprawdzić czy przytyłaś??

i tak, wszyscy faceci patrzą na wygląd, sęk w tym, że każdemu podoba się co innego

Karczoch  

Tytuł: Tumnus

Wysłany: 2008-11-02, 14:30   

WrednaMałpka napisał/a:
Chodzi o to, ze moj chlopak powiedzial ze jak bym przytyla to przestalabym mu sie podobac.

ale to nie jest równoznaczne z tym, ze jakbyś przytyła, toby Cię rzucił... prawda?

zgadzam się z sis, wprawdzie wygląda na to, że Twój facet ma lekko przesadzone podejście, ale z drugiej strony to, że ktoś nas kocha nie znaczy, że możemy sobie odpuścić dbanie o siebie, bo ten ktoś "kocha nasze wnętrze".

ja bym się temu Twemu przyjrzała, bo podejrzany się wydaje :luka:

serwus, madonna.

Ekshibicjoniści swoich czarnych myśli
pełnią co dzień swoją straż.[b]

[b](na wódce z Gałczyńskim, wrócę niebawem)

natrualx  

Wysłany: 2008-12-19, 19:40   

Dla mnie wygląd się nie liczy.!
A jakbym mój chłopak mi coś takiego powiedział to... ^^
Jeśli się kogoś kocha to nie widzi się jego wad :]

bless_angel  

Wysłany: 2008-12-22, 13:46   

Z jakimkolwiek chłopakiem bym nie rozmawiała zawsze mówi, że wygląd się dla niego nie liczy... Prawda jest całkiem inna...

Moda jest na szczupłe dziewczyny...

Gdybyś przytyła to byś Mu się nie podobała..

Jakaś nowa definicja miłości...

Ubuntu  

Wysłany: 2008-12-22, 17:34   

Ale proszę nie uogólniać. Nie wolno wrzucać całej męskiej populacji do jednego worka. nie zapominajmy, że każdy człowiek to odrębna jednostka, którą należałoby traktować indywidualnie.
Wygląd zewnętrzny pewnie ma jakieś znaczenie, bo przecież w ten sposób zwracamy na siebie uwagę. Ale też nie odgrywa najważniejszej roli. Na supermodelki mogę się co najwyżej popatrzec, ale jakoś za specjalnie nad tym nie ubolewam. Moja dziewczyna lubi narzekać, że tu i ówdzie ma za dużo, ale dla mnie jest w sam raz, nie jest ani chuda, ani gruba. Zawsze będzie w sam raz, nawet jesli trochę przytyje. Często mnie pyta, czy kiedy przytyje 30kg będzie mi się podobać, ja mam w zwyczaju jej wtedy mówić "pewnie, że będziesz, ale ja leże na górze ;) ". Sam nie jestem idealny i wiem, że najlepiej jest iść na kompromis.

Sol  

Zaproszone osoby: 1
Tytuł: Smarkula

Wysłany: 2008-12-22, 20:30   

natrualx napisał/a:
Dla mnie wygląd się nie liczy.!
Akurat.
natrualx napisał/a:
Jeśli się kogoś kocha to nie widzi się jego wad
Bzdura.
Ubuntu napisał/a:
Moja dziewczyna lubi narzekać, że tu i ówdzie ma za dużo, ale dla mnie jest w sam raz, nie jest ani chuda, ani gruba. Zawsze będzie w sam raz, nawet jesli trochę przytyje.
I o to chodzi ^^

"It seems that once you get laid, your life basically turns to shit."

Młody Chemik 

Wysłany: 2008-12-22, 20:33   

WrednaMałpka napisał/a:
chce mu udowodnic ze nie wszyscy faceci patrza tylko na wyglad

Nie wszyscy, przecież są niewidomi mężczyźni.

_Marta  

Wysłany: 2009-01-06, 11:30   

mnie jeden chłopak powiedział, że wszyscy faceci zwracają uwagę na wygląd, tylko jedni bardziej, a inni mniej... i nie wszystkim podobają się dziewczyny w stylu supermodelek

hmm... brzmi to dla mnie wiarygodnie bo nie zgadzam się z opiniami typu: mężczyźni zwracają uwagę tylko na szczupłe dziewczyny

Odpowiedz do tematu