• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Martina
2011-08-01, 17:07
Autor Wiadomość

aga34  

Wysłany: 2011-08-01, 16:53   Miłość z internetu

Witam, chcialabym opowiedzieć swoją historię, jednak może wydawać się trochę dziwna..
Otóż dwa miesiące temu poznalam chłopaka poprzez jeden z portali randkowych.Prawie codziennie ze sobą piszemy na gg lub też smsowo.
On już na początku dopiero naszej znajomości, stwierdził, że się we mnie zakochał. Ja początkowo nie traktowalam tego absolutnie poważnie, ciągle mu tłumacząc, że nie możmna się zakochać w osobie, nie widząc jej, ani nie wiedząc, jaka ona naprawdę jest. Minęło dosyć sporo już czasu, lecz on mi nadal powtarza i zapewnia o swojej miłości do mnie, twierdzi, że chce ze mną stworzyć związek i jest tego pewien.
Ja ostatnio uświadomilam sobie, że on staje się dla mnie bardzo ważną osobą, też już czuję coś do niego i jestem o tym całkowicie przekonana. Wiem, że to strasznie dziecinne, ale bardzo długo myślalam nad tym, czy dobrze postępuję, wierząc jemu- lecz czuję, że jest to właśnie zakochanie.
Niedługo planujemy się ze sobą po raz pierwszy spotkać w realnym świecie i mam wielką nadzieję, że nie dośwaidczę przykrego rozczarowania i zostaniemy tacy szczęśliwi ze sobą, jak jesteśmy(narazie tylko wirtualnie).

Martina  

Zaproszone osoby: 14
Tytuł: słodziak *^_^*

Wysłany: 2011-08-01, 17:07   

i piszesz to tutaj po to, żeby się pochwalić, czy co?

http://www.forumnasze.pl/...ilosc-vt587.htm

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi