• Szukaj • U篡tkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwil闚ki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Nast瘼ny temat
Autor Wiadomo嗆

BeautySK 

Do陰czy: 03 Cze 2010

Wys豉ny: 2011-02-14, 02:19   Nie鄉ia造 ch這pak

No wi璚 tak.. od jakiego czasu bardzo podoba mi si pewien nie鄉ia造 ch這pak. znamy si juz dosy d逝go ale od paru miesi璚y piszedmy ze sob na GG. Dos這wnie dzie w dzie. On sam do mnie pisze , cho czasem ja te zagaduj. Problem jest taki, 瞠 czuj ze go poci庵am... Droczymy si ze sob itp. Na jednej imprezie sie spotkali鄉y, to d逝uugo ze sob ta鎍zylismy. Jednak on nie robi jaki powa積iejszych krok闚. Ma opisy, w kt鏎ych jest mowa o jego onie鄉ieleniu pewn dziewczyn. Ale gdy spytam si go o co chodzi mu w opisie to nie chce mi powiedziec, wymiguje sie ze to tylko tekst piosenki itp. Nie wiem co mam robi by wreszcie on zrobi powa積iejszy krok np. randka . Boj si , 瞠 sobie tylko wmawiam, 瞠 mu si podobam.

kanarinho  

Tytu: PENETRATOR
Do陰czy: 24 Cze 2008
Sk康: D瑿no

Wys豉ny: 2011-02-15, 01:30   
   Polecaj帷y: Paulinaaa

Nie lepiej jest zapyta wprost czy przypadkiem ta dziewczyna z opisu to nie ty?

BeautySK 

Do陰czy: 03 Cze 2010

Wys豉ny: 2011-02-15, 09:53   

Boj si, 瞠 mog go sp這szy. :(

Gabafik 

Do陰czy: 16 Lut 2011

Wys豉ny: 2011-02-17, 07:54   

Nie mo瞠sz si ba, skoro on nie chce wykona pierwszego kroku to ty go wykonaj.
W徠pie 瞠 go sp這szysz, taki ch這paczek poczuje si wspaniale kiedy dziewczyna, kt鏎a mu si podoba sama zagada. POWODZENIA

Kubas  

Do陰czy: 20 Lut 2011
Sk康: Siemianowice 奸御kie

Wys豉ny: 2011-02-20, 17:53   

Je瞠li chcesz co osi庵n望, musisz by szczera, wszystko robi wprost i nie owija w bawe軟, mo瞠 akurat spodoba mu si Twoja 鄉ia這嗆.

pekiniak  

Do陰czy: 22 Lut 2011
Sk康: pomorze

Wys豉ny: 2011-02-22, 20:22   

Hmm powiem ci 瞠 sam jestem niezbyt 鄉ia造, i te tak robi貫m no ale c騜 to ju nie jest jego wina, pn po prostu boi si 瞠 ty go wy鄉iejesz lub co w ten dese ;p

Draciel  

Tytu: fuck guevarra
Do陰czy: 24 Lut 2011

Wys豉ny: 2011-02-27, 12:02   

Cze嗆, doskonale rozumiem Twoj sytuacj i mog powiedzie to co koledzy/kole瘸nki wy瞠j - zr鏏 pierwszy krok. Nie patrz na te stereotypy, 瞠 to niby ch這pak ma go wykona. Z dnia na dzie mo瞠 pomy郵e, 瞠 jednak nic z tego i si zniech璚i. Twoje 篡cie, Twoja decyzja, ale jeste鄉y z Tob ; )
Ja sam jestem nie鄉ia造, ale je瞠li spotka這 by mnie co takiego to by bym rad : ) Bo co mo積a pocz望 je瞠li nie mo瞠sz wykona pierwszego kroku ? Jeste jego marzeniem i je spe軟ij.

Wy鈍ietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo瞠sz pisa nowych temat闚
Nie mo瞠sz odpowiada w tematach
Nie mo瞠sz zmienia swoich post闚
Nie mo瞠sz usuwa swoich post闚
Nie mo瞠sz g這sowa w ankietach
Nie mo瞠sz za陰cza plik闚 na tym forum
Mo瞠sz 軼i庵a za陰czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: