• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

DarkInfreno  

Wysłany: 2011-06-01, 18:03   Online dating

Moje niepowodzenie u dziewczyn idzie mi już na nerwy :wstyd:

Założyłem konto na eDarling.pl i teraz waham się zapłacić bo boję się, że spie***ę coś w czasie transakcji :zdziwko:

Nigdy jeszcze nie płaciłem przez internet i moja prośba jest prosta:
Jak się płaci przez dotpay to przelew czy płaci się gotówką czy jak i jak się to płaci?
Albo proszę niech znajdzie się jakaś miła osoba która da mi jakieś linki do takiej strony tylko bezpłatnej :padam:

Z góry dziękuję :padam:

Draciel  

Tytuł: fuck guevarra

Wysłany: 2011-06-01, 19:01   

Dark, przez internet randki ? Cóż, ciekawa sposobność, ale zawsze to coś.

szalona15  

Wysłany: 2011-06-01, 21:56   

ojej . Nom chyba za bardzo ci pomóc nie mogę. Ale nie przekonują mnie takie randki. Poszukaj jeszcze dziewczyn na imprezie.. :cwaniak:

Sol  

Zaproszone osoby: 1
Tytuł: Smarkula

Wysłany: 2011-06-01, 22:54   

DarkInfreno napisał/a:
Jak się płaci przez dotpay to przelew czy płaci się gotówką czy jak i jak się to płaci?
Płaciłam raz przez dotpay, przekierowuje Cię na stronę Twojego banku, logujesz się na konto internetowe i składasz zwyczajną dyspozycję przelewu.

"It seems that once you get laid, your life basically turns to shit."

DarkInfreno  

Wysłany: 2011-06-03, 00:52   

Sol napisał/a:
DarkInfreno napisał/a:
Płaciłam raz przez dotpay, przekierowuje Cię na stronę Twojego banku, logujesz się na konto internetowe i składasz zwyczajną dyspozycję przelewu.

uhhhhh
a poczta się nie dahttp://www.forumnasze.p...iles/scared.gif
zawsze czuję się głupio wyciągając moje oszcześności z banku :zdziwko:

girla 

Wysłany: 2011-06-17, 16:02   

Spokojnie, płacenie przez internet jest teraz coraz bardziej bezpieczne. Wiadomo, czasem zdarzą się przykre niespodzianki, ale tak samo mogą Cię oszukać w kasie, wydając fałszywe banknoty. A tak jak pisze Sol, płacąc w ten sposób tak naprawdę wygląda to bardzo podobnie, jakbyś robił zwykły przelew internetowy przez swoje konto. Ja jednak uczuliłabym Cię pod innym względem. Płacąc w eDarling, pamiętaj, że tam automatycznie przedłużają płatne członkostwo. Czyli jak zapłacisz np. za 3 miesiące, to później ściągają Ci pieniądze za kolejne miesiące, mimo, że tego nie chciałeś. Pod warunkiem, że nie wypowiesz im umowy. Pamiętaj, że musisz im napisać mail, że chcesz zrezygnować z usług, wtedy mają obowiązek zlikwidować Ci konto. Niestety, ale niektóre portale, nawet te duże i popularne, stosują takie nieetyczne sztuczki:/ To samo tyczy się np. be2. Poczytaj na forach, sporo osób się na tym przejechało. Jeśli już szukasz portalu typu eDarling, to polecam Ci mydwoje. OK, mniej znane, bo ewidentnie mniej kasy przeznaczyli na reklamę, ale jakościowo są lepsi - na przyklad maja bardzo dużo sprawdzonych ofert, to nawet logiczne, ze jak ludzie sie nie zrazaja, to zostaja i dlatego maja duzo aktualnych profilow, bo nie stosują tego automatycznie przedłużającego członkostwa. Natomiast co do samego sposobu szukania partnerki, to wydaje mi się, że w dzisiejszych czasach internet jest całkiem niezłym miejscem. Oczywiście nie rezygnuj też z imprez czy innych okazji "na żywo", ale internet może Ci jakoś pomoże:)

pannacotta 

Wysłany: 2015-05-25, 00:25   

Randkowanie w sieci to świetny sposób na znalezienie miłości :) zauważyłam, że to się robi coraz popularniejsze. No i fajne jest przede wszystkim dlatego, że ludzie nie znając siebie osobiście, nie stojąc oko w oko potrafią się przed sobą bardzo szybko otworzyć, mają szansę szybko się poznać, zdecydować czy to przypadkiem nie właśnie TO :) Od siebie mogę podsunąć portal https://www.mydwoje.pl/jaki-serwis-randkowy wg mnie bardzo przyjemne miejsce ;_ a na stronie oprócz ciekawych anonsów można znaleźć przydatne poradniki i filmowe porady psychologa.

wampirka  

Wysłany: 2015-06-23, 13:16   

A do mnie jednak takie wirtualne randkowanie nie przemawia.

Odpowiedz do tematu