• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

siedmiu W  

Wysłany: 2009-06-05, 18:48   

Dla mnie osoba na całe życie to piękna kobieta, musi świetnie gotować, dbać o siebie a o mnie jeszcze bardziej, musi mieć świetną figurę i nie mogę jej nigdy boleć głowa. Jakby jej wyszła jedna zmarszczka to bym chyba zaczął szukać kolejnej na całe życie.

cotopaxi  

Wysłany: 2009-06-22, 23:06   

ktos, kto wiele bylby w stanie dla mnie poswiecic, zcharakteru musialby przypominac mnie sama, bardzo wazne zeby nie uznawal kasy za priorytet i potrafil sie cieszyc tym co ma.

chyba znalazlam:)

Go forth on your path, as it exists only through your walking.

kenusarf  

Zaproszone osoby: 1

Wysłany: 2010-02-28, 10:41   

Wspólne cele, wspólne wartości, jakieś wspólne zainteresowania, podobne poczucie humoru.

Judas11  

Wysłany: 2010-03-08, 22:01   
   Polecający: Google

według mnie przede wszystkim, partner na cale życie musi przede wszystkim mnie rozumieć, w trudnych chwilach musi dawać oparcie, musi śmiać się ze mną, a nie ze mnie ;) , a potem poprzez wiele dyskusji musi poznać mnie takiego jaki jestem.... i poprostu zaakceptować

ketoprom  

Tytuł: Liryczna Pyta

Wysłany: 2010-03-09, 14:33   

osoba na całe życie? taka, która w momencie kiedy powiem 'hop' złapie mnie za rękę i skoczy razem ze mną.

Deszcz mnie moczy, w pysku sucho,
Robota mnie nudzi.!
Van Gogh też miał jedno ucho,
A wyszedł na ludzi.!

AiRWcH 

Wysłany: 2010-03-09, 18:28   

Moj klon plci przeciwnej ; D tak. To bylaby idealna osoba do wposlnego zycia, az do smierci :D :rotfl:

immortal  

Tytuł: Metal and Rock

Wysłany: 2010-03-09, 19:32   

Dla mnie osoba, która świetnie gotuje, jest bardzo ładna i do tego mądra. :D

Sol  

Tytuł: Smarkula

Wysłany: 2010-03-10, 10:54   

AiRWcH napisał/a:
Moj klon plci przeciwnej ; D tak. To bylaby idealna osoba do wposlnego zycia, az do smierci
Wytrzymałbyś z podwójnym sobą do końca życia? ;>

"It seems that once you get laid, your life basically turns to shit."

Nyara  

Wysłany: 2010-03-10, 11:06   

Osoba na całe życie ? Prawdziwą odpowiedź chyba otrzymam jak na prawdę spędzę z nim całe swoje życie. Chociaż z całą pewnością chcę , żeby ten ktoś był i wspierał mnie i w dobrych i złych chwilach tak jak ja jego.
druga warstwa - krew.
trzecia warstwa - kości.
czwarta warstwa - dusza.
a ślad twoich zębów jest najgłębiej.
najgłębiej.'

Starrk  

Tytuł: \_(O_o)_/

Wysłany: 2010-03-10, 12:30   

Sol napisał/a:
Ja bym z moim klonem nie wytrzymał. Żadne z nas by nie sprzątało i tylko byśmy siedzieli całymi dniami na kompie... kobieta wymarzona winna nie mieć tych wad, które ja posiadam ;P

AiRWcH 

Wysłany: 2010-03-10, 15:56   

Sol napisał/a:
AiRWcH napisał/a:
Moj klon plci przeciwnej ; D tak. To bylaby idealna osoba do wposlnego zycia, az do smierci

Oczywiscie to byl zart ;) Czy bym wytrzymal, czy nie ?- w zasadzie ciezko stwierdzic ;) Chociaz teoretycznie mozliwe byloby to ;)

Odnosnie, tematu, troche powazniej- to- chcialbym, zeby moja droga polowka byla powazna przedewszystkim, kochajaca i chcaca cos osiagnac w zyciu ;) Nie lubie dziewczyn, ktore lubia tylko i wylacznie przyjsc na 'gotowe'. Ogolnie lubie osoby, ktore cos chca zdobyc, budowac- jakies progres w zyciu chca osiagnac, oczywiscie wszystko w ramach dobrego smaku ;)

matra  

Tytuł: Buka zimna suka

Wysłany: 2010-03-13, 10:05   

Sol napisał/a:
AiRWcH napisał/a:

Czasem jest ciężko, bo u nas to jest tak, że dokładnie połowa naszych cech jest taka sama, a druga połowa to przeciwieństwa, które się uzupełniają.
Ja myślę, że osoba na całe życie powinna być taka właśnie jak on, ale do tego zdecydowanie mniej uparta i powinna mnie częściej słuchać i robić więcej rzeczy pode mnie. Nie mówię tu oczywiście o tresurze, nie jestem heterą, ale za cały ten czas jaki ze sobą jesteśmy tyle razy dał mi do odczucia, że to ja miałam kolejny raz rację, a on mnie nie posłuchał, że chyba jednak częściej to ja wiem lepiej -.-'
Ale poza tym to nie jest źle ^-^

m. gallery

czesiek667  

Wysłany: 2010-03-19, 13:39   

Mmm ja już mam tą swoja jedną jedyną z którą chciałbym spedzic resztę swojego życia. Jest ciepła, wyrozumiała, kochająca, inteligentna, mądra, uczciwa, sympatyczna, urocza, wierna, wspaniałomyślna, śliczna mrr:) Świata poza nią nie widzę!! Kocham ją nad życie i zrobię wszystko żeby była ze mną szczęśliwa. I każdemu życzę takiej miłości:-) Pozdrawiam

Pasażer  

Wysłany: 2010-03-21, 00:05   

To będzie bardzo czerstwe stwierdzenie, ale osoba na całe życie musi mieć - obok kompletu satysfakcjonujących nas zalet - zestaw wad, które można lubić lub z którymi przynajmniej można żyć bez skakania sobie do gardeł.

Dla każdego coś innego. Rzucanymi przez nas ludzi zadowolą się inni, kochając bezgranicznie lub granicznie. Nami zadowalają się ludzie, którzy na szczęście udają, że nie wiedzą, iż milionom ludzi byłoby z nami ciężko wytrzymać.

Taki miłosny recykling bez wstydu i żenady. Hurra.

Zombwbij  

Wysłany: 2010-04-23, 21:40   

Aka napisał/a:
co według was - jest najważniejsze u tej JEDYNEJ osoby na całe życie ?
Przede wszystkim szczerość, prawdomówność i słowność zawsze, wszędzie i w każdej sprawie. Do tego umiejętność wzajemnego się (z)rozumienia. Przypuszczam, że na takiej pożywce uczucia zakwitną same.
Ostatnio zmieniony przez Zombwbij 2010-04-23, 21:41, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu