• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

Aka  

Wysłany: 2009-04-10, 20:44   Osoba na całe życie
   Polecający: Sofii

Wiem, że każdy z nas szuka w partnerze/partnerce 'TEGO' jednak 'TO' jest inne w każdym wypadku - są tysiące osób: kochających, dobrych, uczciwych - jednak nie wybieramy pierwszej lepszej - co według was - jest najważniejsze u tej JEDYNEJ osoby na całe życie ?

Martina  

Zaproszone osoby: 14
Tytuł: słodziak *^_^*

Wysłany: 2009-04-11, 00:56   

musi uważać mnie za piękną i interesującą. i nie mogę się z nim nudzić (bo po co się nudzić przez całe życie ^^). musi mieć wspaniałe poczucie humoru, akceptować moje poglądy. mógłby być mniej niż ja wybuchowy i drażliwy, raczej spokojny, żeby mnie uspokajać swoim podejściem do wszystkiego. nie może się bać zobowiązań. i tak chyba tyle. :luka:

Lola  

Wysłany: 2009-04-11, 09:28   
   Polecający: religia tv

Mnie sie wydaje ze taka osoba powinna byc pokrewną duszą. Musi byc spokojny, opanowany ale nie ignorujący wszystkiego co sie dzieje dookoła, otwarty, musi umiec mnie rozsmieszyć, nie moge sie z nim nudzić, musi mnie zaskakiwać, musze być dla niego całym światem, musi być szczery, musi potrafic rozmawiać na kazdy temat, a jak nie umie to przynajmniej niech sie stara, musi byc oczytany, w miare inteligentny , dobry w łozku , bogaty, przystojny ... a nie , sorry , rozpedziłam sie....

W zasadzie to wystarczy pierwsze zdanie.

ciastko z dziurką  

Wysłany: 2009-04-11, 11:37   

Aka napisał/a:
co według was - jest najważniejsze u tej JEDYNEJ osoby na całe życie ?
zgadzam się z lolinką - przede wszystkim pokrewieństwo dusz, bliskość światopoglądów, podobny temperament seksualny:)

Starrk  

Tytuł: \_(O_o)_/

Wysłany: 2009-04-11, 12:43   

Musi słuchać Floydów i malować paznokcie na czarno.

Markus  

Wysłany: 2009-04-11, 17:00   

Musi być kobietą.

Albo chomikiem

kanarinho  

Tytuł: PENETRATOR

Wysłany: 2009-04-11, 21:09   
   Polecający: Paulinaaa

Aka napisał/a:
co według was - jest najważniejsze u tej JEDYNEJ osoby na całe życie ?
Sposób bycia, musi akceptować mnie jako osobe, która wybrała daną partnerke na całe życie. Powinna dażyć mnie szczerym uczuciem, być w miare mądra oczytana inteligentna, ładna, lubiąca Trance(!) i lubiąca chodzić nago po mieszkaniu;p

Aka  

Wysłany: 2009-04-11, 21:18   
   Polecający: Sofii

kanarinho18 napisał/a:
być w miare mądra

A jaki jest wyznacznik ?:>

kanarinho  

Tytuł: PENETRATOR

Wysłany: 2009-04-11, 21:28   
   Polecający: Paulinaaa

Aka napisał/a:
A jaki jest wyznacznik ?:>
nie bede pisał o jakiś tam srednich z podstawówki, w miare mądra, to taka niegłupia i nie chodząca encyklopedia.

Sol  

Zaproszone osoby: 1
Tytuł: Smarkula

Wysłany: 2009-04-12, 00:53   

Powinien być moją bratnią duszą i najlepszym Przyjacielem. I to winno wystarczyć za cały opis, bo w tych dwóch określeniach zawiera się wszystko, czego od partnera na całe życie mogłabym wymagać.

"It seems that once you get laid, your life basically turns to shit."

msg  

Wysłany: 2009-04-12, 16:02   

Dlaczego zadajecie takie trudne pytania?
Osoba na całe życie musi być... Zapytajcie Martiny jaka jest, przepiszcie to tutaj, jeśli łaska.
:oczami:

Nie chcąc spamować.
Uważam, że osoba idealna dla mnie jest bystra, inteligentna, mądra, stanowcza, wytrwała, odważna w swoich decyzjach. Taka jak Martina, no co tu ukrywać.

PS. PK: http://wklej.org/id/77366/

EDIT: Co do poniższego. Nie mam zamiaru ciągnąć tej polemiki niskich lotów.
EDIT2: ... bo pewno wstawiłbym "Nigga Pliz" z twoim wizerunkiem.

Colorblind  

Tytuł: zielona maupa

Wysłany: 2009-04-16, 01:12   

Osoba na całe życie? Na całe moje życie? Banalnie może brzmieć, nic na to nie poradzę, to taka osoba, która zrozumie mój świat, kogo świat ja zrozumiem, która z całą świadomością będzie chciała stworzyć jeden wspólny z dwóch różnych światów, która nie będzie mnie klepała tylko i wyłącznie po ramieniu, która nie będzie mi tylko i wyłącznie słodziła, tylko taka, która będzie potrafiła mnie opierdzielić, kiedy to będzie potrzebne, by sprowadzić mnie na dobrą drogę, bez zbędnych uśmiechów, przesadzonej słodkości, czułości, róż itp.

To taka osoba, która będzie całkowicie sobą, taka moja pokrewna dusza, która zawładnie i sercem i umysłem mym, trochę wredna, cicha, spokojna, szalejąca, ze zjadliwym poczuciem humoru, gadająca o rzeczach, o których nie mam pojęcia, coby się uzupełniać, potrafiąca mnie wysłuchać i nadążyć za mną, niech nie będzie idealna, niech ma wady, bez których nie byłaby urzekająca. Tak po prostu, osoba z prawdziwymi emocjami, potrafiąca twardą ręką zapanować nade mną i mnie uciszyć ^^

"Doskonale. Wszystko przebiega zgodnie z moim planem. Jestem bezwzględnie inteligentny."

bo w życiu ważne jest poczucie koloru

Bastrado  

Wysłany: 2009-04-16, 18:03   

Cytat:
To taka osoba, która będzie całkowicie sobą, taka moja pokrewna dusza, która zawładnie i sercem i umysłem mym, trochę wredna, cicha, spokojna, szalejąca, ze zjadliwym poczuciem humoru, gadająca o rzeczach, o których nie mam pojęcia, coby się uzupełniać, potrafiąca mnie wysłuchać i nadążyć za mną, niech nie będzie idealna, niech ma wady, bez których nie byłaby urzekająca. Tak po prostu, osoba z prawdziwymi emocjami, potrafiąca twardą ręką zapanować nade mną i mnie uciszyć ^^

Nikt by chyba tego lepiej nie ujął ;] Też tak sądzę w 100%

http://www.lastfm.pl/user/BastradPL

marta9312  

Tytuł: słońce w nocy

Wysłany: 2009-04-19, 16:37   

Osoba która po spojrzeniu w moje oczy będzie wiedziała że trzeba mnie przytulić.

kawy
papierosów

Ciebie.

Peyti  

Wysłany: 2009-06-02, 20:52   

Taka osoba powinna być uczciwa, przede wszystkim wobec mnie. Nieważne, czy to będzie blondyn, czy brunet. Wygląd jest trochę ważny, lecz nie tak bardzo. Ważniejsza jest osobowość faceta. Musi mnie szanować, nie może mnie okłamywać, nie może być nerwowy.

Odpowiedz do tematu