• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

Starrk  

Tytuł: \_(O_o)_/

Wysłany: 2008-06-29, 13:08   

Backspace napisał/a:
Krótko i na temat: jesteś normalna w nienormalnym świecie.
Od kiedy bycie dziewicą jest miarą normalności/nienormalności? Czemu jestem nienormalny jeśli już uprawiałem seks?

Martina  

Zaproszone osoby: 14
Tytuł: słodziak *^_^*

Wysłany: 2008-06-29, 13:28   

Psycho Krusher napisał/a:
Od kiedy bycie dziewicą jest miarą normalności/nienormalności? Czemu jestem nienormalny jeśli już uprawiałem seks?
od zawsze, dlatego w większości jesteśmy nienormalni i powinniśmy się zabić.

jakbym była facetem to powiedziałabym "acha." wielkie mi halo. pf.. zupełnie jakby to robiło jakąkolwiek różnicę o_O'

narya  

Wysłany: 2008-06-29, 13:42   

Bycie dziewicą czy też jej nie-bycie przed małżeństwem nie jest ani normalne, ani nienormalne. Tutaj ścierają się tradycjonaliści z konserwatystami po jednej stronie a po drugiej liberałowie.

Moim zdaniem to nie ma znaczenia czy ktoś stracił czy zachował dziewictwo przed ślubem. To zależy od zwyczajów i tradycji jakie kultywuje.

Ad hoc tematu: to jest wielki priorytet być dziewicą w wieku 25 lat i zwiększa "wartość" jednostki, która chce oddać dziewictwo mężczyźnie z którym chce się związać na stałe, ale to nie przesądza o normalności i nienormalności, to tylko świadczy o tej osobie. Bo czymże jest normalność? Egzekwowanie praw tradycji czy wychodzenie przeciwko tradycji? Pomijam już fakt, że tradycja uwstecznia ludzkość w jej rozwoju.

kanarinho  

Tytuł: PENETRATOR

Wysłany: 2008-06-29, 14:48   
   Polecający: Paulinaaa

i tu sie zgadzam w 100%, wychodze z załozenia, ze większosc ludzi jest nienormalnych... troche mnie to przeraziło, a moze jestesmy nienormalni tylko podczas sexu?

Sol  

Zaproszone osoby: 1
Tytuł: Smarkula

Wysłany: 2008-06-29, 16:04   

narya napisał/a:
Pomijam już fakt, że tradycja uwstecznia ludzkość w jej rozwoju.
Od kiedy i dlaczego?

25-latka, myślę, że nie masz się czego bać/wstydzić, jeśli tylko masz rozsądnego faceta. A dowiesz się tego po ewentualnej rozmowie z nim... albo po stosunku ;>

"It seems that once you get laid, your life basically turns to shit."

25-latka  

Wysłany: 2008-06-29, 16:49   

Backspace napisał/a:
Krótko i na temat: jesteś normalna w nienormalnym świecie.

Nie przejmuj się innymi.

Myślę, że chodziło mu raczej o pocieszenie mnie, że (wbrew temu co słyszałam i napisałam w pierwszym poście) jestem normalna a to tylko fakt, że w dzisiejszych czasach kobiety tracą dziewictwo dużo wcześniej sprawia, że ktoś uważa mnie za nienormalną z powodu czegoś naturalnego (dziewictwa)
- ja tak zrozumiałam ten post - nie doszukiwałabym się tutaj chęci obrażania i nazwania nienormalnymi wszystkich ludzi na kuli ziemskiej, którzy uprawiali sex przed ślubem.

Widzę, że wywiązała nam się tu mała dyskusja filozoficzna.... ja filozofować nie będę - chciałam się tylko dowiedzieć co myślą na ten temat PANOWIE (skąd taka ilość damskich expertów co do męskiego punktu widzenia??? - choć i za te odpowiedzi dziękuję)

Cameron  

Wysłany: 2008-06-29, 17:19   

narya napisał/a:
to jest wielki priorytet być dziewicą w wieku 25 lat

Priorytet? Jesteś pewny, że rozumiesz to słowo?
narya napisał/a:

Zabawny jesteś.

Leilah  

Wysłany: 2008-06-29, 17:31   

Cameron napisał/a:
narya napisał/a:
to jest wielki priorytet być dziewicą w wieku 25 lat

chyba faktycznie nie do końca zdajesz sobie sprawę z tego co napisałaś.
narya napisał/a:
i zwiększa "wartość" jednostki, która chce oddać dziewictwo mężczyźnie z którym chce się związać na stałe

niekoniecznie.a co z 15 latką,która oddaje swoje dziewictwo z mężczyzną,z którym chce spędzić reszte życia?i dlaczego zwiększa jej wartość?
narya napisał/a:
Bo czymże jest normalność?

normalność to chyba pojęcie względne.granice normalności,bądź nienormalności też zależą od człowieka.dla jendych coś jest normalne,dla innych nie.
narya napisał/a:

no chyba nie koniecznie..

kochanica Karczocha^^

Nasir  

Tytuł: #1 jebaka

Wysłany: 2008-06-29, 21:06   

lolinka napisał/a:

oczywiście bo uprawianie seksu jest oznaka braku szacunku dla siebie i "nienormalności" ... no większej bzdury to w życiu nie widziałam ;]
Powinna zostac beatyfikowana zaraz po JP2, bo jest dziewicą ;] Polecam juz złozyć wniosek ;p

Uprawianie seksu nie... Ale puszczanie się z pierwszym lepszym tak... Złóż lepiej wniosek do jakiejś specjalistycznej kliniki, w której leczą niedorozwój poglądowy... I robią upgrade szarych komórek...
[quote="Martina"]
Od kiedy bycie dziewicą jest miarą
jakbym była facetem to powiedziałabym "acha." wielkie mi halo. pf.. zupełnie jakby to robiło jakąkolwiek różnicę o_O'

Facetem nie jesteś póki co i się raczej nie dowiesz co czuje... Robi różnicę i to wielką.

Dodam jeszcze, że autorka się kobiet o zdanie nie pytała...
-Z Wieśko?! Do kiśla?!

Starrk  

Tytuł: \_(O_o)_/

Wysłany: 2008-06-29, 21:18   

Nikt tu o puszczaniu się nie mówił, tylko padło stwierdzenie, że jest normalna bo jest dziewicą. Co nadal jest dla mnie niezrozumiałe.

Karczoch  

Tytuł: Tumnus

Wysłany: 2008-06-30, 00:30   

Martina napisał/a:

aha, czyli wisi ci to, czy dziewica, czy nie dziewica?
jezu drogi. przeraża mnie takie podejście...

dziewictwo to skarb, ale nie mówię, ze powinno się starać go utrzymywac jak najdłużej i za wszlelką cenę. nie mówię też, że ci, którzy seks uprawiają są nienormalni ^^ ani, że ci, którzy są dziewicami/prawiczkami są lepsi ^^ (wolę od razu uprzedzić, żeby nie było ataków)

na pewno nie uważam, żeby to był powód do wstydu, kiedy dziewczyna jest dziewicą. uważam, że oddanie tego "skarbu" (czemu mam wrażenie że mówię jak ksiądz? xD) powinno być przemyślane, i nieprzypadkowe.

i nie wydaje mi się, żeby dla mężczyzny było to takie, jak to Martina określiła "pf". kiedy dowiaduje się, że jego dziewczyna jest dziewica to chyba się zaskoczy i poczuje się wyróżniony, że będzie "tym pierwszym" :]

podoba mi sie postawa jara ;)

serwus, madonna.

Ekshibicjoniści swoich czarnych myśli
pełnią co dzień swoją straż.[b]

[b](na wódce z Gałczyńskim, wrócę niebawem)

Nasir  

Tytuł: #1 jebaka

Wysłany: 2008-06-30, 00:37   

Karczoch napisał/a:
Martina napisał/a:

aha, czyli wisi ci to, czy dziewica, czy nie dziewica?
jezu drogi. przeraża mnie takie podejście...

dziewictwo to skarb, ale nie mówię, ze powinno się starać go utrzymywac jak najdłużej i za wszlelką cenę. nie mówię też, że ci, którzy seks uprawiają są nienormalni ^^ ani, że ci, którzy są dziewicami/prawiczkami są lepsi ^^ (wolę od razu uprzedzić, żeby nie było ataków)

na pewno nie uważam, żeby to był powód do wstydu, kiedy dziewczyna jest dziewicą. uważam, że oddanie tego "skarbu" (czemu mam wrażenie że mówię jak ksiądz? xD) powinno być przemyślane, i nieprzypadkowe.

i nie wydaje mi się, żeby dla mężczyzny było to takie, jak to Martina określiła "pf". kiedy dowiaduje się, że jego dziewczyna jest dziewica to chyba się zaskoczy i poczuje się wyróżniony, że będzie "tym pierwszym" :]

podoba mi sie postawa jara ;)

Nie zmuszaj mnie żebym Cię polubił;D BTW zgadzam się z tym co napisałaś;)

[ Dodano: 2008-06-30, 00:42 ]
25-latka napisał/a:

Zastanawiam się jak powinnam się zachować. Nie chcę być bierna i zdawać się tylko na doświadczenie mężczyzny podczas tego pierwszego razu. Z drugiej strony nie będę też grała super doświadczonej bo nią nie jestem a kika filmów erotycznych jakie widziałam to marne przygotowanie...

Nie dygaj bejbe;) Jak się zachować nikt Ci raczej nie powie... Reguły nie ma bo to wszystko się będzie działo w czasie rzeczywistym. Bądź sobą po prostu i nie kombinuj zbytnio bo możesz się tym pierwszym razem zrazić w ten sposób;) Jak facet jest kumaty to Cię jak to się mówi "poprowadzi";) Nie masz się czego obawiać...
-Z Wieśko?! Do kiśla?!

25-latka  

Wysłany: 2008-06-30, 08:24   

jaro21_89 napisał/a:
Nie dygaj bejbe;) Jak się zachować nikt Ci raczej nie powie... Reguły nie ma bo to wszystko się będzie działo w czasie rzeczywistym. Bądź sobą po prostu i nie kombinuj zbytnio bo możesz się tym pierwszym razem zrazić w ten sposób;) Jak facet jest kumaty to Cię jak to się mówi "poprowadzi";) Nie masz się czego obawiać...

Bejbe :D ?
Mi też podoba się to co mówi i jak mówi jaro. Mam nadzieję że właśnie tak będzie myślał i mówił ten mój...
A jak nie.... ile masz lat jaro? hi hi hi :D
Żartuję :P

kanarinho  

Tytuł: PENETRATOR

Wysłany: 2008-06-30, 15:21   
   Polecający: Paulinaaa

zgadzam sie z jaro, jakby nie patrzec napisałem to same jakies kilka postów temu ;] ale dobra udajmy ze nikt tego nie widział ;]. Karczoch ja jakos nie czułem sie "wyrózniony" z tego powodu.

25-latka  

Wysłany: 2008-06-30, 15:53   

kanarinho18 napisał/a:
zgadzam sie z jaro, jakby nie patrzec napisałem to same jakies kilka postów temu ;] ale dobra udajmy ze nikt tego nie widział ;]. Karczoch ja jakos nie czułem sie "wyrózniony" z tego powodu.

Masz rację - kilku Panów napisało to, co chciałabym usłyszeć od mojego faceta...
Ty jesteś posród nich ;) - wszyscy widzieli...

Odpowiedz do tematu