• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

Edziulka8  

Wysłany: 2008-08-14, 11:28   

A więc tłumacze. Gdy pisze puszcza sie znaczy że sypia z facetami. Tak wywnioskowalam z postów naszych panów.
Edziulka8 napisał/a:
Może i zaczynają bo to faceci są napalonymi świrami i gdyby oni bardziej kobiete szanowali ona by się nie puszczała.
Myślałam w tym momencie o tym, że dziwewczyna jest teraz zachwalana ponieważ jest dziewicą, w takim wieku. Ale gdyby facet nie miał takiej ochoty na sex to by większośc lasek była dziewicami. Są związki gdzie tylko sex się w życiu partnera liczy. Lub na początku związków dziewczyny chcą czasu i lepiej się poznac by z sobą sypiac. A kolesiowi wszytsko jedno czy ją zna czy nie i nie potrzebuje odpowiedniego czasu by sią z nią przespac.
sis, będe pamiętac po kolei ;]

dj RKNZ 

Wysłany: 2008-08-14, 12:11   

Edziulka8 napisał/a:
Gdy pisze puszcza sie znaczy że sypia z facetami.

A gdy nie piszesz to co wtedy znaczy "puszcza się"?
Edziulka8 napisał/a:
Ale gdyby facet nie miał takiej ochoty na sex to by większośc lasek była dziewicami.

Bo jak facet chce to laska musi? Czy możesz chcesz napisać, że z reguły dziewictwo traci się w wyniku gwałtu?

Colorblind  

Tytuł: zielona maupa

Wysłany: 2008-08-14, 12:17   

Edziulka8 napisał/a:
tzn, że jak dziewczyna jest w związku z facetem i z nim sypia to się puszcza? A jak jej ten związek nie wyjdzie i będzie miała drugiego partnera to już będzie w ogóle puszczalska?
Edziulka8 napisał/a:
Tak wywnioskowalam z postów naszych panów.
których? ^^
Edziulka8 napisał/a:
Ale gdyby facet nie miał takiej ochoty na sex to by większośc lasek była dziewicami.
czyli to, że kobieta idzie do łóżka z facetem jest tylko możliwe wtedy, kiedy on ma ochotę?
Edziulka8 napisał/a:
A kolesiowi wszytsko jedno czy ją zna czy nie i nie potrzebuje odpowiedniego czasu by sią z nią przespac.
uproszczenie, uogólnienie

"Doskonale. Wszystko przebiega zgodnie z moim planem. Jestem bezwzględnie inteligentny."

bo w życiu ważne jest poczucie koloru

Edziulka8  

Wysłany: 2008-08-14, 12:53   

He dobra czepiacie się słów. Jak to postów, których panów? tych co piszą w tym temacie. Dla nich dziwica to świętośc. Więc wychodzi mi z tego że gdy zmienia partnerów i z nimi sypia to daje dupy na prawo i lewo. Ale to wnioskuje po postach facetów którzy zachwalali autorkę tematu.
Cytat:
czyli to, że kobieta idzie do łóżka z facetem jest tylko możliwe wtedy, kiedy on ma ochotę?
Nie. Przekręcasz wszytsko. Gdyby kolesie bardziej szanowali uczuia i sprawy łóżkowe (podkreślam nie wszytscy faceci by potem znowu nie mówiliście że do jednego wora wrzucam) to by inaczej wygladały te sprawy. mOJE ZDANIE JEST NA TEN TEMAT PROSTE. Młodzi faceci lubia laksi ktore lubią zaszalec, przespac się z nimi ale to mówie o tych co jeszcze nawet 18-stki nie mają, a dziewczyny chcą byc rozchwytywane przez nich dlatego tak się dzieje.

Karczoch  

Tytuł: Tumnus

Wysłany: 2008-08-14, 14:18   

Edziulka8 napisał/a:

buahaha :padam:

Edziulka8 napisał/a:

czyli gdyby spała z laskami, to by się nie puszczała?

Edziulka8 napisał/a:
Młodzi faceci lubia laksi ktore lubią zaszalec, przespac się z nimi ale to mówie o tych co jeszcze nawet 18-stki nie mają, a dziewczyny chcą byc rozchwytywane przez nich dlatego tak się dzieje.

O.o za głupia jestem chyba na dyskusję z Tobą, gdyż nie rozumiem tego zdania O.o

serwus, madonna.

Ekshibicjoniści swoich czarnych myśli
pełnią co dzień swoją straż.[b]

[b](na wódce z Gałczyńskim, wrócę niebawem)

sis  

Zaproszone osoby: 2
Tytuł: zła starowinka

Wysłany: 2008-08-14, 20:05   

Edziulka8 napisał/a:
Mam inną teorię, bardziej prawdopodobną: gdyby kobiety nie miały ochoty na seks, w większości pozostałyby dziewicami. Co Ty na to?
Edziulka8 napisał/a:
Młodzi faceci lubia laksi ktore lubią zaszalec, przespac się z nimi ale to mówie o tych co jeszcze nawet 18-stki nie mają, a dziewczyny chcą byc rozchwytywane przez nich dlatego tak się dzieje.

Karczoch napisał/a:
O.o za głupia jestem chyba na dyskusję z Tobą, gdyż nie rozumiem tego zdania O.o
A powinnaś, przecież tez nie masz jeszcze osiemnastki, więc poniekąd dotyczy to i Ciebie, Karczoszku drogi. No chyba, że nie chcesz "być rozchwytywana" xD

Wzruszyło mnie to uogólnienie. Teoria o tym, jakoby - w mniemaniu młodych dziewczyn - jedynym sposobem na to, by były one "rozchwytywane" jest ochocze wskakiwanie do cudzych łóżek, urzekła mnie. Szkoda, że nie wiedziałam o tym przed osiemnastką, może i ja byłabym rozchwytywana :luka: Łe, teraz to po ptokach.

grlało, matulu
Ostatnio zmieniony przez sis 2008-08-14, 20:05, w całości zmieniany 1 raz  

Colorblind  

Tytuł: zielona maupa

Wysłany: 2008-08-14, 20:18   

Edziulka8 napisał/a:
Gdyby kolesie bardziej szanowali uczuia i sprawy łóżkowe (podkreślam nie wszytscy faceci by potem znowu nie mówiliście że do jednego wora wrzucam) to by inaczej wygladały te sprawy.
czyli jakby wyglądały te sprawy?
Edziulka8 napisał/a:
i dlaczego przespanie jest równoznaczne z chęcią bycia rozchwytywaną?

"Doskonale. Wszystko przebiega zgodnie z moim planem. Jestem bezwzględnie inteligentny."

bo w życiu ważne jest poczucie koloru

Karczoch  

Tytuł: Tumnus

Wysłany: 2008-08-14, 20:45   

Cytat:

właśnie zrozumiałam to zdanie!
kurdę belę. muszę się stać "szalona laksa", bo inaczej nie będę rozchwytywana ;( chlip, co z tego, że jestem lubiana za swoje poczucie humoru, inteligencję, elokwencję, pomoc w trudnych sytuacjach, wyrozumiałość... skoro nie jestem "szalona laksa"!
życie straciło sens ;( od jutra pracuję nad sobą.
sis napisał/a:
Mam inną teorię, bardziej prawdopodobną: gdyby kobiety nie miały ochoty na seks, w większości pozostałyby dziewicami. Co Ty na to?

ale przeciez kobiety godzą się na seks tylko jeśli facet tego chce, no przeciez to, czy one tego chcą nie ma znaczenia, one chcą być rozchwytywane, nie rozumiesz?
zaciemniony oposie!

serwus, madonna.

Ekshibicjoniści swoich czarnych myśli
pełnią co dzień swoją straż.[b]

[b](na wódce z Gałczyńskim, wrócę niebawem)

Liberal_Man  

Wysłany: 2008-09-22, 16:15   

Wiadomość o tym że masz "czyste konto:)" ucieszy kazdego faceta. A Ty musisz podjąć dezycje czy ten nastepny jest wart tego żeby to konto naruszyć. Ja wychodzę z założenia że każda dziewczyna czy kobieta jest dziewicą do momentu az pozna tego własciwego faceta... Oczywiście zdarzają sie sytuacje, ze związkom nie wychodzi na dłuższą metę, ale najważniejsze jest chyba to zeby ten pierwszy raz przeżyć z kimś kogo darzy sie wielkim uczucie. Wtedy nawet jeśli nie wyjdzie w związku to na lata pozostają pozytywne wspomnienia. Takie jest moje zdanie.

wisienka83  

Wysłany: 2008-09-22, 17:15   

Serce mi rośnie, jak czytam wasze wpisy, drodzy Panowie :) Może nie jest jeszcze tak źle jak myślałam :)
Otóż tak się składa, że jestem w takiej samej sytuacji jak 25-latka, też atrakcyjna, inteligentna, zabawna, też z 25 na karku;) i też dziewica:) W sumie jestem z tego dumna i cieszę się, że lekkomyślnie cnoty nie straciłam, choć czasem na dnie mózgu lęgnie mi się cicha wątpliwość, czy to aby nie za długo... co powie na to "ten właściwy"... czy przypadkiem nie mija mi już "termin ważności";)...
Stąd większość tutejszych wpisów bardzo pokrzepiająca :D Oby tylko w realu trafił się tak samo przyzwoity gość;)
Pozdrawiam:)

Adi11  

Wysłany: 2008-09-26, 00:14   

Powiedz mu ze jestes pozadna dziewczyna ktora nie robila jeszcze tego :] bo chce z tym jedynym i ze podchodzisz do tego powaznie i nie chcesz po kilku spotkaniach czy moze w krutkim czasie :hyhy: .Normalny facet ktoremu zalezy i bedzie myslal powaznie o zwizku,o tobie nie ucieknie ale cie doceni.tylko nie czekaj do roku bo jak do 5 miechow nie bedziesz pewna to znaczy ze go tak do konca nie kochasz,ja bym tak do 4 mies no gora 5 moze zrozumial a i czasen sie nie boj bo jak sprubujesz to gwarantuje ci ze potem to ty bedziesz go ciagla a nie on ciebie i ten aspekt ci juz z glowy zniknie

Niezdecydowana 

Wysłany: 2008-09-26, 10:17   

Liberal_Man napisał/a:
najważniejsze jest chyba to zeby ten pierwszy raz przeżyć z kimś kogo darzy sie wielkim uczucie.

tylko najgorsze jest jak ktos Cie wykorzysta a to tez zostaje na wiele lat a moze i nawet na cale zycie...ogromny bol ktoremu nikomu nie zycze. Teraz wiem ile jet prawdy w : "zly dotyk boli cale zycie".....

wisienka83  

Wysłany: 2008-09-26, 11:55   

Adi11 napisał/a:
tylko nie czekaj do roku bo jak do 5 miechow nie bedziesz pewna to znaczy ze go tak do konca nie kochasz,ja bym tak do 4 mies no gora 5 moze zrozumial

no, w ciągu 5 miesięcy to może i można kogoś poznać i pokochać, ale co do pewności, to nie wiem... :zdegustowany: Co do czekania 4-5 miesięcy (i ani dnia dłużej... ;) ), to co powiecie na to, że niektórzy chcą poczekać z tym do ślubu :P A wyznaczanie terminu, ile facet jest w ostateczności gotów poczekać wydaje mi się niedorzeczne. To jest indywidualna sprawa (patrz wyżej).

neverending  

Wysłany: 2009-12-07, 17:17   

Panowie, co byście powiedzieli, gdybyście spotkali....

Powiedziałbym cześć, co słychać, jak tam pogoda, masz może zegarek?, a wiesz która godzina?, a powiesz?, powiedz proszę :P Powiedziałbym - co słychać? No nie wiem, w końcu to nieznajoma osoba.

A tak szczerze to jest kilka powodów:
- nie spotkała tego który by był dla niej przeznaczony, a takiego właśnie szuka - osoba wartościowa
- jest niepewna siebie i ma lęki przed hmm przed związkami, uczuciem, drugą osobą - osoba wartościowa ale niedowartościowana
- to jest jej wybór - osoba wartościowa
- ma wstręt do płci pięknej - osoba pełna kompleksów
- nie może - osoba chora

Inaczej mówiąc robienie szumu o nic.
Nie spiesz się w ten słoneczny dzień, Ty wiesz
Albo być, albo mieć

Odpowiedz do tematu