• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

25-latka  

Wysłany: 2008-06-28, 14:56   Panowie, co byście powiedzieli, gdybyście spotkali....

Zwracam się z tym pytaniem do Panów i proszę sobie darować durne komentarze, proszę o szczere odpowiedzi.
Wyjaśnie może tylko tyle że jestem miłą, inteligentną dziewczyną z poczuciem humoru oraz (uprzedzając posty o tym, że pewnie jestem brzydka i że nikt mnie nie chciał przelecieć) ładna z buzi i zgrabna - faceci oglądają się za mną na ulicy ale... no właśnie na tym się kończy... Jak byłam nastolatką uważałam, że jest jeszcze za wcześnie na rozpoczęcie współżycia, potem były różne związki: jedne krótsze, inne dłuższe jednak zawsze rozpadały się zbyt szybko, żeby do czegoś doszło, ja potrzebuję tzw. długiego pasa startowego i nie potrafię rozpocząć z facetem kontaktów fizycznych po kilku spotkaniach a na bardziej śmiałe pieszczoty potrzebuję jeszcze więcej czasu...
Od 2 lat jestem sama ale... hmmm chyba już nie długo... i zastanawiam się teraz, jak na taką wiadomość zareaguje mój przyszły mężczyzna... Czy mnie wyśmieje, zacznie zastanawiać się co ze mną nie tak, że do tej pory nic, czy raczej ucieszy się, że mam "czyste konto"???
Jak Wy zareagowalibyście na taką wiadomość? Co byście powiedzieli?

Nasir  

Tytuł: #1 jebaka

Wysłany: 2008-06-28, 15:06   

Ja bym Ci wręczył pierścionek i poprosił o rękę... Takie kobiety jak Ty to dzisiaj rzadkość. Masz u mnie wielki szacunek za to, że szanujesz samą siebie bo to jest przecież w życiu bardzo ważne.... A ja myślałem, że normalni ludzie w tym dziale tematów nie zakładają;) Gorąco pozdrawiam i cholernie zazdroszczę Twojemu przyszłemu facetowi;)
-Z Wieśko?! Do kiśla?!

Starrk  

Tytuł: \_(O_o)_/

Wysłany: 2008-06-28, 15:06   

Ja bym powiedział: "Pierwszy, pierwszy!"

A tak na serio to nie widzę problemu. W końcu nie ma określonego wieku na rozpoczęcie wspólżycia. A można nawet rzec, iż jesteś łakomym kąskiem dla poszukiwaczy ^^'

zbych1112  

Wysłany: 2008-06-28, 15:32   

Gdyby Cię ktoś wyśmiał z powodu tego, że jesteś dziewicą to byłby głupi.

:padam:
To, co się przed nim nie chowa"

J. W. Goethe

spadoowa 

Wysłany: 2008-06-28, 15:47   

zbych1112 masz rację, ale przypomniała mi się historia jak to pewna dziewczyna powiedziała że jest dziewicą i się tego nie wstydzi (ma dwadzieścia kilka lat) to kumple z roku wystawili jej cnote na allegro.. :/

zbych1112  

Wysłany: 2008-06-28, 16:04   

spadoowa, to coś napisał jest świetnym przykładem tego co napisałem. Nie rozumiem co znaczy to "ale" w Twojej wypowiedzi.

Głupkami nie warto się przejmować. I nie warto niektórym mówić pewnych rzeczy bo tylko to wyśmieją.
To, co się przed nim nie chowa"

J. W. Goethe

spadoowa 

Wysłany: 2008-06-28, 16:08   

zbych1112 bo ja zgadzam się z tym co napisałeś, że ktoś byłby głupi jeśli wyśmiałby 25-latke :D "ale" niestety są tacy idioci .. :/

pysiu24  

Wysłany: 2008-06-28, 17:00   

Już się w Tobie zakochałem :) Tak poza tym to zgadzam się z jaro21_89

Lola  

Wysłany: 2008-06-28, 17:07   
   Polecający: religia tv

jaro21_89 napisał/a:
Masz u mnie wielki szacunek za to, że szanujesz samą siebie bo to jest przecież w życiu bardzo ważne....

oczywiście bo uprawianie seksu jest oznaka braku szacunku dla siebie i "nienormalności" ... no większej bzdury to w życiu nie widziałam ;]
Powinna zostac beatyfikowana zaraz po JP2, bo jest dziewicą ;] Polecam juz złozyć wniosek ;p

Starrk  

Tytuł: \_(O_o)_/

Wysłany: 2008-06-28, 17:09   

pysiu24 napisał/a:
Już się w Tobie zakochałem :) Tak poza tym to zgadzam się z jaro21_89
Już??? To wystarczy zarzucić, że jest się dziewicą i to wystarczy aby rozkochać?

Więc byłeś też zakochany w Britney? :]

kanarinho  

Tytuł: PENETRATOR

Wysłany: 2008-06-28, 17:22   
   Polecający: Paulinaaa

25-latka, myslisz, ze to jest problem? to jest Twój gigantyczny atut :) czekac na tego/tą jedynego/jedyną jest naprawde trudne i mam wielki szacunek dla Ciebie za to, ze nie oddałas swojego dziewictwa byle komu tylko dalej czekasz... to jest niespotykane w tych czasach zjawisko

Psycho Krusher napisał/a:
Więc byłeś też zakochany w Britney?

moze i był....ale baaardzo dawno temu :D

Hegemon 

Wysłany: 2008-06-28, 17:24   

Psycho Krusher napisał/a:
Już??? To wystarczy zarzucić, że jest się dziewicą i to wystarczy aby rozkochać?

Nie zebym cos sugerowal ale najlatwiej o dziewice w podstawowce

25-latka napisał/a:
i zastanawiam się teraz, jak na taką wiadomość zareaguje mój przyszły mężczyzna...

Jezeli juz ktos Cie wysmieje to tylko gdy powiesz ze chcesz poczekac do nocy poslubnej, samo bycie dziewica jak widac grozi tylko oswiadczynami.

[ Dodano: 2008-06-28, 17:24 ]
ale mi dojrzaly post wyszedl

bro  

Wysłany: 2008-06-28, 18:00   

lolinka napisał/a:
oczywiście bo uprawianie seksu jest oznaka braku szacunku dla siebie i "nienormalności" ...
przecież on czegoś takiego nie napisał, więc nie wciskaj ludziom

Pewnikiem stwierdziłbym, że "aha" i ew. dodał "jak Ty się uchowałaś?" i to już

Leilah  

Wysłany: 2008-06-28, 18:28   

Powiem tylko tyle,to wielka rzadkość i w rzadnym wypadku nie powinnaś się tego wstydzić,ani oczekiwać wyśmiania.To jest raczej coś z czego możesz być dumna:)

kochanica Karczocha^^

narya  

Wysłany: 2008-06-28, 18:49   Re: Panowie, co byście powiedzieli, gdybyście spotkali....

25-latka napisał/a:

Od 2 lat jestem sama ale... hmmm chyba już nie długo... i zastanawiam się teraz, jak na taką wiadomość zareaguje mój przyszły mężczyzna... Czy mnie wyśmieje, zacznie zastanawiać się co ze mną nie tak, że do tej pory nic, czy raczej ucieszy się, że mam "czyste konto"???
Jak Wy zareagowalibyście na taką wiadomość? Co byście powiedzieli?

To masz faceta czy go jeszcze nie masz? Napisałaś "od dwóch lat jestem sama" i jednocześnie "jak na taką wiadomość zareaguje mój przyszły mężczyzna", a więc jest tu jakaś sprzeczność czasowa. To jak to jest w końcu masz faceta czy nie? :luka:

Jak nie, to się ustawiam w kolejce do ciebie, a jak tak, to.. trudno. :rotfl:

Odpowiedz do tematu