• Szukaj • U篡tkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwil闚ki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Nast瘼ny temat
Autor Wiadomo嗆

NatalkaS  

Zaproszone osoby: 1
Do陰czy豉: 15 Pa 2005
Sk康: Opole/Southampton UK

Wys豉ny: 2006-04-14, 16:09   
   Polecaj帷y: Dzieki reklamie

Ja wiecej pamietamz opowiadan ... :P niestety duza czesc juz nie pamietam ... tylko urywki :) momenty ktore wspominamy ze znajomymi od ma貫go zosta造 reszta posz豉 w zapomnienie :)

Kurczol  

Do陰czy豉: 13 Lis 2005
Sk康: z nienacka

Wys豉ny: 2006-04-14, 18:06   
   Polecaj帷y: baba jaga ;P

ja nei pamietam... to mi mama wszystko opowiadala ;P tez z這bka nie pamietam w ogole z przedszkola pamietam bardzo malo ;PPP moj informator mi wiekszosc informacji przekazal ;P

NatalkaS  

Zaproszone osoby: 1
Do陰czy豉: 15 Pa 2005
Sk康: Opole/Southampton UK

Wys豉ny: 2006-04-14, 18:35   
   Polecaj帷y: Dzieki reklamie

Ja w ogole do z這bka nei chodiz陰m :D

kociak  

Do陰czy豉: 15 Kwi 2006

Wys豉ny: 2006-04-15, 14:41   

nienawidz pierwszych raz闚 :D

Gaja  

Do陰czy豉: 29 Kwi 2006
Sk康: Opole

Wys豉ny: 2006-04-30, 02:18   

Pierwsz mi這嗆 spotka豉m w przedszkolu.Codziennie dawa豉m mu swoj paczk paluszk闚 , pra穎nek,czekoladek, cukierk闚. Teraz nawet sama nie potrafie uwierzy w ten sw鎩 altruizm :wink: Pierwszy pocalunek w 1-szej klasie podstaw闚ki z s御iadem(synem moje przyszywanej cioci). Pierwsze powa積e uczucie w wieku15 lat. ZakochaxM si w swoim s御iedzie.Potem by這 jeszcze par zwi您k闚 i teraz jestem szcz窷liwa, chyba trafi豉m.

Bobohawk 

Do陰czy: 29 Kwi 2006

Wys豉ny: 2006-05-02, 18:14   

Hmm pierwsza mi這嗆? W tej dziewczynie z kt鏎 obecnie jestem ju 1,5 roku, a szykuje si na bardzoooo d逝go. Wcze郾iej nie by這 瘸dnej innej mi這軼i i dlatego teraz moj dziewczyn obdarzam ca陰. Jednak ja jestem zdania, 瞠 mocno i szczerze kocha si tylko raz.

Gaja  

Do陰czy豉: 29 Kwi 2006
Sk康: Opole

Wys豉ny: 2006-05-03, 01:58   

Ja te uwa瘸m, 瞠 prawdziwa mi這軼 jest raz w 篡ciu, a pozosta貫 to tylko zauroczenia, kt鏎e traktujemy jako t wielk mi這嗆. Uwa瘸m, 瞠 nie mo積a kocha dw鏂h os鏏 r闚nie mocno. Mio嗆 zdarza si raz w 篡ciu, a pozosta貫 to zauroczenia, kt鏎e wydaj si nam mi這軼iami i tak naprawd w tej euforii to my nie wiemy, czy to ta wielka mio軼, czy tylko kolejne zauroczenie. Nie potrafimy tego oceni, bo zauroczenie to silne uczucie, kt鏎e sprawia, 瞠 篡jemy w innym, pi瘯nym 鈍iecie, ale prawdziwa mi這嗆 jest tylko jedna.

.::gawry鄂a::.  

Do陰czy豉: 09 Cze 2006

Wys豉ny: 2006-07-16, 11:52   

Moja pierwsza mi這嗆 (nie jak u wi瘯szo軼i:) by豉 w 4 klasie. Jeszcze rok wcze郾iej go nienawidzi豉m=). A teraz jestem w gimnazjum... W pierwszej klasie sie zakocha豉m i tak jest do dzis. Ale z drugim chlopakiem mialam troche mozna powiedziec burzliwe przejscia. Rok temu na wakacjach wyznal co do mnie czuje, ale mnie podobal sie kto inny. Potem poprosil mnie o chodzenie i sie zgodzilam (g逝pia). Ale zerwa豉m po dw鏂h dniach:) Potem sie przekona豉m co do niego (nadal kochaj帷 innego przy tym:), i chcia豉m 瞠by鄉y jeszcze spr鏏owali. Nie odzywa si do mnie wcale i traktowa jak powietrze hehe. Przez ca貫 p馧rocze. Niedawno gadali鄉y na powa積ie, bo w szkole niby nie鄉ia造 jest... i powiedzia ze z nami nie ma szans. Rozp豉ka豉m si:( ehhh.... I mog powiedzie 瞠 by豉m zakochana w dw鏂h naraz. Teraz jest nadal ten pierwszy. A z tamtym (co ju nie chce byc ze mn) mia豉m du穎 prze篡, ale "zrani豉m" go i p豉c za b喚dy. A w drugim bujam si chyba bez wzajmno軼i. Jestem nie鄉ia豉, nie powiem mu:))). Eee to i tak na pewno jeszcze nie ci ch這pcy. To taka moja historia mi這sna. Pierwszego poca逝nku na serio jeszcze nie by這. Chyba nie mia豉m z kim;) Szkoda:(

Joanna432  

Do陰czy豉: 31 Sie 2006
Sk康: ze sn闚:)

Wys豉ny: 2006-09-01, 22:32   

Ja swojego pierwszego poca逝nku nie pami皻am , cho mo瞠 nie ma czego 瘸這wa?? :) Co do dotyku, sexu to nie wypowiem si bo to dla mnie intymne prze篡cia.

trusiak  

Do陰czy豉: 05 Wrz 2006

Wys豉ny: 2006-09-10, 23:41   

Gaja napisa/a:
Uwa瘸m, 瞠 nie mo積a kocha dw鏂h os鏏 r闚nie mocno

安i皻a racja. Mojego pierwszego ch這paka pami皻am najlepiej, chocia bylo to 8 lat temu i mog powiedzie, 瞠 tylk jego naprawd kocha豉m, chocia mia豉m wtedy 14 lat. Reszta facet闚.... jak bylam z nimi, to wydawalo mi si, ze to mi這嗆, ale z biegiem czasu wiem, 瞠 do prawdziwego uczucia by這 jeszcze bardzo daleko.

Pierwszy poca逝nek? W豉郾ie z nim i to by najpi瘯niejszy, najwspanialszy poca逝nek pod s這鎍em:) Chocia daleko mu by這 do idea逝, ale nikt nie rodzi sie z umiej皻no軼i ca這wania;)
bez wahania"

Starrk  

Tytu: \_(O_o)_/
Do陰czy: 09 Wrz 2006
Sk康: Shinbone Alley

Wys豉ny: 2006-09-11, 11:09   

Pierwsza mi這嗆? Heh, ci庵le przede mn :] A poca逝nek? Hmm.... w gimnazjum na biwaku... wole o tym nie pisa :kwasny:

Zjawa 

Do陰czy: 13 Wrz 2006

Wys豉ny: 2006-09-13, 11:13   

Pierwsza mi這s
dawno - przesz這s powinni鄉y zachowa w pami璚i i tylko tam.

pocalunek z Karolin - tego nie zapomn do ko鎍a 篡cia
nie zeby鄉y pa豉li do siebie uczuciem - to nie - raczej si nie lubili鄉y... moze to by豉 ta ... moze nie ;)
Ale jeszcze sie tak nie ca這wa貫m

narya  

Do陰czy: 16 Sty 2008
Sk康: Terabithia

Wys豉ny: 2008-09-09, 11:14   

Jak wygl康a ta pierwsza mi這嗆? Czy w og鏊e jest co takiego? Czy mo積a podzieli t niezbadan, wszechpot篹n ciekawostk kt鏎 jest mi這嗆?

Je郵i tak, to b璠zie i druga, i trzecia, itd. Nie. Mi這嗆 jest jedna, jedyna, nie ma w niej, przez ni i z ni 瘸dnych podzia堯w. To masa.

Nie ma pierwszej mi這軼i. Bo c騜 to oznacza?

bro  

Do陰czy: 08 Wrz 2007

Wys豉ny: 2008-09-09, 12:06   

narya napisa/a:
Bo c騜 to oznacza?
Na razie pr鏏uj zrozumie co oznacza to, co napisa貫...

natalia0210  

Do陰czy豉: 02 Lis 2008

Wys豉ny: 2008-11-04, 22:59   

Ja po raz 1 zakochalam sie w 6 kl podstaw闚ki,w koledze z klasy oczywiscie,mial na imie Marcin.A od pol roku kocham sie w me盧zyznie ktory rowniez ma tak na imie.
Czy to zwykly zbieg okoloicznosci???(oboje s blondynami)hehe ;)

Wy鈍ietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo瞠sz pisa nowych temat闚
Nie mo瞠sz odpowiada w tematach
Nie mo瞠sz zmienia swoich post闚
Nie mo瞠sz usuwa swoich post闚
Nie mo瞠sz g這sowa w ankietach
Nie mo瞠sz za陰cza plik闚 na tym forum
Mo瞠sz 軼i庵a za陰czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: