• Szukaj • U篡tkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwil闚ki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Nast瘼ny temat
Autor Wiadomo嗆

NatalkaS  

Zaproszone osoby: 1
Do陰czy豉: 15 Pa 2005
Sk康: Opole/Southampton UK

Wys豉ny: 2006-04-11, 20:15   Pierwsza mi這sc!!!
   Polecaj帷y: Dzieki reklamie

Chcia豉m na wst瘼ie powiedzie, 瞠 do napisania tego tematu zainspirowa mnie temat twoje dziecinnstwo i post axss-a(Zuzia :D ) ...
Wiec ten temat chcia豉bym po鈍i璚i waszym pierwszym mi這軼iom przelotnym, zauroczeniom, wpadkom, czy cokolwiek z tym zwi您anym...
Np.. wasz pierwsza mi這嗆 w przedszkolu(Zuzia :D ) pierwszy poca逝nek pierwsze dotkniecie pierwsze do鈍iadczenie ...
Niech ten temat b璠zie o pierwszym... (wszystkim) ale szczeg鏊nie o mi這軼i bo reszta (poca逝nek sex itd.) to wszystko nawi您uje do mi這軼i.. nie zawsze ale najcz窷ciej... :love:

:>

Seloya  

Do陰czy豉: 11 Kwi 2006
Sk康: Z nieba

Wys豉ny: 2006-04-11, 20:33   
   Polecaj帷y: Link

Pierwsza mi這sc: wiadmo przedszkole
pierwszy poca逝nek: w przedszkolu w policzek pierwszy dotyk intymny w 1 klasie gimnazjum ale to by這 tylko kolano :P
PIerwszy stosunek seksualny w 2 liceum :P czyli gdzies rok temu... z ch這pakiem z tkorym jestem do dzisiaj Kocham go i jestesmy juz 4 lata jest starszy od rok :D
By這 to nie zywk貫 przezycie ale tez bez przesady... Gdybym sie z nim kiedy kolwiek rozsta豉 to nie bede za這wac ze to w陰snie sie z nims ta這 !!! Bo by這 pieknie...
Kolacja pozniej kapiel 這zko sex powoli wszystko sie dzia這... jak w filmie... a pozniej zasne豉m u jego boku Mam nadzieje ze tez tak piekne stosunki przezy造scie/liscie ;]

Lola  

Do陰czy豉: 11 Mar 2006
Sk康: Cz瘰tochowa

Wys豉ny: 2006-04-11, 22:36   
   Polecaj帷y: religia tv

nie no ... widze bravo girl panuje ! ;p ja sie nie wypowiem ... moge powiedziec ze takie rzeczy zachowuje dla siebie , to jest raczej dosc intymne jak sex , ale mi這sc przedszkolna by豉 i mam do tej pory kontakt z tym osobnikiem ;p reszta w mojej g這wie ;p

anka  

Do陰czy豉: 07 Mar 2006

Wys豉ny: 2006-04-12, 12:13   

Moja pierwsza mi這嗆 te przedszkolna, dok豉dnie rzecz bior帷 z zer闚ki, bo jako takiego przedszkola to nie by這, chodzili鄉y razem do pi璚iolatk闚, siedzieli鄉y w jednej 豉wce, rysowa豉m mu domki, bo mia problem z postawieniem prostej kreski, czemu nasza pani usilnie stara豉 si przeciwdzia豉 i nigdy jej si to nie uda這, wi璚 czepia豉 si mojej mamy: "niech ona nie rysuje domk闚 Szymkowi, bo on si nigdy nie nauczy stawia prostych linii". Wyprowadzi si w wakacje, zer闚k ko鎍zy豉m ju bez niego i dzie po wakacjach, kiedy posz豉m do szko造 i zobaczy豉m, 瞠 go nie ma, by tak okropny, 瞠 do dzisiaj to pami皻am, chocia ju nie pami皻am jak wygl康a Szymek...
Te bardziej doros貫 i ju zupe軟ie doros貫 mi這軼i to ju zostawi dla siebie. :)

sprezyna  

Do陰czy豉: 04 Kwi 2006

Wys豉ny: 2006-04-12, 23:40   

co do mojego pierwszego poca逝nku i dotyku... mam raczej neutralne podej軼ie
ale to nie mia這 wygl康a tak, jak chcia豉m i sobie to wyobra瘸豉m.
nie ta osoba, nie ta chwila, nie te okoliczno軼i :roll:

Dishman  

Do陰czy: 12 Kwi 2006
Sk康: Siedlce

Wys豉ny: 2006-04-13, 00:35   

Pami皻am jak w przedszkolu sensacj wzbudzi豉 plotka, 瞠 m鎩 kolega (zreszt bardzo dobry, do czasu gimnazjum) zamkn掖 si w ubikacji z kole瘸nk i mieli sobie pokazywa... no wiecie co :D Co si tam faktycznie wydarzy這, tego nikt nie wie, ale oboje przyznawali, 瞠 mia這 to miejsce. Do dzi dnia, po tych 17 latach jak go widz to mi si to przypomina. Terz sobie my郵, 瞠 jednak 5-6 letnie dzieciaki nie by造by tego w stanie zrobi.

...Ola...  

Do陰czy豉: 11 Kwi 2006

Wys豉ny: 2006-04-14, 09:32   

Moja pierwsza milosc... to bylo gdzies w drogiej grupie przedszkola. Zakochalam sie w moim kuzynie :P (z wzajemnoscia) Pocalowal mnie pierwszy raz podszas zabawy w krola lwa:) I tak bylo dopuki rodzice nas nie wzieli na powazna rozmowe i zaczeli tlumaczyc ze tak nie mozna bo jestesmy jak rodzenstwo. Nadal pamietam jak potem plakalam. Teraz sie czesto z tego smiejemy... :D

Martina  

Zaproszone osoby: 14
Tytu: s這dziak *^_^*
Do陰czy豉: 11 Pa 2005
Sk康: Pozna

Wys豉ny: 2006-04-14, 10:03   

moja pierwsza mi這嗆 to te by這 w przedszkolu, chyba w cztero - pi璚iolatkach ;P
nazywa連i Adrian, budowa豉m mu gara瞠 dla samochod闚 z klock闚 i siedzia豉m z nim przy stoliku :P
pierwszy poca逝nek to chyba te gdzie w przedszkolu, taki nami皻niejszy to dopiero w pierwszej gimnazjum..

reszta moja i tylko moja :oops:

Kozio貫k  

Do陰czy: 09 Kwi 2006
Sk康: 鏚

Wys豉ny: 2006-04-14, 11:06   

moja pierwsza mi這嗆 by豉... chyba w przedszkolu.Nazywa豉 sie Agnieszka i mia豉 niejednego adoratora :P z tego co pami皻am raz by豉 taka sytuacja 瞠 poszlismy do ubikacji... i da豉 mi buziaka :) P騧niej chodzi貫m z ni 6 lat do podstaw闚ki(wtedy te nasze drogi sie schodzi造 :P :lol: ) i teraz te mam z ni kontakt ale duuu穎 s豉bszy,mo積a powiedzie 瞠 znikomy

agatasss  

Do陰czy豉: 30 Mar 2006
Sk康: Pozna

Wys豉ny: 2006-04-14, 12:10   

moja 1 mi這sc totalny nie wypa
2 jeszcze gorzej
3 strzal w 10 :) jak to mowia do 3 razy sztuka B)
milosci przedszkolnej nie pamietam a moze jej poprostu nie bylo :) ale za to w podstawowce mialam chlopaka /i mama niekazala mi sie z nim spotyka :o

***ArChi***  

Do陰czy: 09 Pa 2005
Sk康: B璠zin

Wys豉ny: 2006-04-14, 12:28   

powiem wam co moja chrzesnica ostatnio zrobila :P

poszla do swojego pokoju i slychac nagle taki wielki placz, moja siostra (mama) leci do niej i sie pyta co sie stalo, ona mowi z nie powie, ale mama nie odpuszcza i wtedy Wiktoria mowi: bo Bartek kocha Ole a nie mnie 8)

ostatnio byla u fryzjera i fryzjer jej zostawil grzywke a ona powiedziala ze nie chce miec grzywki bo Bartek nie lubi grzywki u dziewczyn, wiec padlo pytanie skad to wiesz?? bo Ola nie ma grzywki 8)

a ja tez tam jakies mialem pierwsze milosci chyba juz w 興obku jak dobrze pamietam miala na imie Magda :P pozniej w przedszkolu byla Kasia :roll: ale co tu wspominac :P

Kurczol  

Do陰czy豉: 13 Lis 2005
Sk康: z nienacka

Wys豉ny: 2006-04-14, 12:35   
   Polecaj帷y: baba jaga ;P

Mojej pierwszej milosi nie pamietam bo to w zlobku bylo i mama mi mowila ze sie z nim kapciami zamienialam i w ogole ... =.=' nawet nie wiem jak mial na imie

pozniej byl Jarek cale przedszkole i podstawowke ;P a teraz to bym go pewno na ulicy nawet nie poznala ^^'

NatalkaS  

Do陰czy豉: 15 Pa 2005
Sk康: Opole/Southampton UK

Wys豉ny: 2006-04-14, 13:01   
   Polecaj帷y: Dzieki reklamie

Ja natomiast w przedszkolu mia豉m swoja mi這sc ale nawet nie pamietam jak sie nazywa ten ch逍czyk :P
Pierwszy poca逝nke tez przezy豉m w przedszkolu :)
:D

Krecik  

Zaproszone osoby: 2
Do陰czy豉: 27 Lis 2005
Sk康: Brzoz闚

Wys豉ny: 2006-04-14, 13:34   
   Polecaj帷y: 'Znaczenie imion' ;)

No i co ze mn do jasnej anielki! XD
Nie jestem pewna, ale niekt鏎zy wmnawiaj mi, 瞠 moja pierwsza mi這嗆 to m鎩 s御iad... Intymny kontakt, kt鏎ego prawie nie pami皻am, to tez by on... O, ale my byli鄉y zboczeni XD i 瞠by nawet nie pamieta! XD
a tak na serio, to jakas 5-ta klasa podstaw闚ki... poca逝nek w policzek pierwsza klasa gimnazjum... ale to nie ten facet jednak :/
powa積iejsze uczucie.... jakie 2 miesiace temu... a niech go szlag! b璠zie jeszcze 瘸這wa! >.<

Dishman  

Do陰czy: 12 Kwi 2006
Sk康: Siedlce

Wys豉ny: 2006-04-14, 16:06   

To Wy macie pami耩, 瞠by pami皻a co si robi這 w 興obku. Ja pierwsze przedszkole do kt鏎ego chodzi貫m jak mia貫m 3-4 lata to pami皻am jak przez mg喚. Drugie pami皻am tylko dlatego, 瞠 mi si podobno w og鏊e nie podoba這 i strasznie p豉ka貫m. Trzecie by這 najlepsze. Do 興obka nie chodzi貫m... du穎 straci貫m? :)

Wy鈍ietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo瞠sz pisa nowych temat闚
Nie mo瞠sz odpowiada w tematach
Nie mo瞠sz zmienia swoich post闚
Nie mo瞠sz usuwa swoich post闚
Nie mo瞠sz g這sowa w ankietach
Nie mo瞠sz za陰cza plik闚 na tym forum
Mo瞠sz 軼i庵a za陰czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: