• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Colorblind
2009-11-22, 16:50
Autor Wiadomość

sies 

Wysłany: 2007-08-09, 11:20   pocałunki i POCAŁUNKI ?

Czy Waszym zdaniem jest coś takiego jak pocałunek pusty, zwykły, bez emocji i POCAŁUNEK z uczuciem ? (nie chodzi mi o to czy to buziak w usta, czy namiętny francuski). Tylko czy po tym jak dana osoba całuje można wywnioskować jakim daży nas uczuciem?

Czy można taką różnicę wyczuć ? Wiecie kiedy partner/ka całuje Was z uczuciem a kiedy ma to związek TYLKO z pożądaniem itp ? Oczywiście chodzi mi głównie o tych, którzy uczuć partnera/ki nie są pewni. Czyli pewnie na samym początku znajomości.

I pytanie do tych którzy, poza całowaniem swojej połówki całują też inne osoby... ( kochanki, przelotne znajomości, pod wpływem alkoholu) :roll:
Czy taki pocałunek różni się od tego jakim obdarowujecie osobe którą kochacie ?

Co o tym sądzicie?

lisica  

Wysłany: 2007-08-09, 11:28   

wg mnie jezeli sie naprawde kocha, dazy prawdziwym szczerym uczuciem to ten pocalunek jest inny niz z "przypadkowa" osoba!! jasne ze to sie odczuwa jak ktos Cie kocha po pocalunku! wklada sie w to wtedy wiele serca i czulosci, robi sie to inaczej niz zawsze...takie rzeczy mozna odczuc :hyhy:
eN I Gie De Igrek eS Te O Pe

Beata18 

Wysłany: 2007-08-09, 14:29   

Osoba która Kocha ( dla mnie ), całuje z uczuciem i ja to czuje! Fakt faktem miałam i mam takich kolegów, z którymi mogę sie pocałować od tak jeśli On zacznie!! Ale to pocałunki mało znaczące, buziak w policzek, albo w usta, ale nie francuzzz...! ;)

Zombwbij  

Wysłany: 2007-08-09, 15:38   

sies napisał/a:
Czy Waszym zdaniem jest coś takiego jak pocałunek pusty, zwykły, bez emocji [...]?
Tak; jeśli tylko ktoś jest pusty, zwykły i bez emocji, to na pewno potrafi tak (po)całować.

Jak można całować Partnerkę zapominając o uczuciach (?) :suchy:
Skoro się nie jest pewnym, po co w ogóle? Dla ...frajdy?

Chyba pomyliłem światy... :dontgetit:

sies 

Wysłany: 2007-08-09, 18:30   

Cytat:
Jak można całować Partnerkę zapominając o uczuciach (?) :suchy:
Skoro się nie jest pewnym, po co w ogóle? Dla ...frajdy?

No Twoja odpowiedź świadczy o tym, że jednak na świecie są faceci, którzy nie całują byle kogo byle całować :) Trochę mnie to uspokoiło. Dla mnie też jest to dość dziwne... ale biore wszystko pod uwagę daltego takie pytanie. :)

smooky_eyes  

Wysłany: 2007-08-09, 21:11   

sies napisał/a:
Tylko czy po tym jak dana osoba całuje można wywnioskować jakim daży nas uczuciem?

Oczywiście, że można. Kiedy chłopak całuje dziewczynę, na której naprawdę mu zależy, nie wykorzystuje do tego tylko swoich warg i języka. Wkłada w to całego siebie, jego ręce mogą czule głaskać policzek, albo włosy dziewczyny, a oczy wyrażać ogromną radość. A co najważniejsze, po pocałunku, nie odwraca się na pięcie i mówiąc:"No, to nara mała", odchodzi, ale pozostaje przy dziewczynie, rozmawia z nią, nie ucieka wzrokiem, jest dla niej czuły i delikatny.
Zombwbij napisał/a:
Jak można całować Partnerkę zapominając o uczuciach (?)

A jak można oglądać telewizję w opasce na oczach? Zwyczajnie, wyciąć w niej dwa otwory.
Podam Ci przykład. Mały Jasio postanowił pocałować swoją koleżankę z osiedla. Podszedł więc do niej i przylgnął do jej ust. Następnie badawczo rozejrzał się dokoła i spostrzegając pełne podziwu spojrzenia jego kumpli stojących nieopodal, poszedł do domu na obiad.
Czyli można całować zapominając o uczuciach, co jest faktem niewątpliwie bulwersującym i... smutnym :dobani:

czu czu  

Wysłany: 2007-08-10, 14:46   

Nie mam porównania - całowałam / całuję tylko jednego mężczyznę.

Chociaż myślę, że bez uczucia nie mogłoby być tak samo :zawstydzony:

Joanna432  

Wysłany: 2007-08-11, 23:06   

Na pewno w pocałunek z osobą, którą się daży uczuciem wkłada się więcej serca. Taka osoba całując się patrzy w oczy swojej wybranki, przytula ją lub dotyka jej twarzy.
Jeżeli ktoś nic nie czuje do osoby, którą całuje po pocałunku odwraca się i powraca do swoich codziennych zajęć.

Colorblind  

Tytuł: zielona maupa

Wysłany: 2007-08-11, 23:16   

sies napisał/a:
Czy Waszym zdaniem jest coś takiego jak pocałunek pusty, zwykły, bez emocji
zdarzają się takie pocałunki, ale są one bezwartościowe i dla mnie takowe nie istnieją - tzn. ja nie obdarowałabym nikogo takim pocałunkiem, nie uznaję takich. Takowe pocałunki wg mnie dają tylko iluzję przyjemności - są zimne, beznamiętne.

sies napisał/a:
POCAŁUNEK z uczuciem

Tylko takie dla mnie istnieją, pocałunek jest bardzo ważny dla mnie, dlatego musi odzwierciedlać to, co czuję - pocałunek wiąże się dla mnie z uczuciem, pozytywnymi emocjami, zaufaniem, pewną ochotą całowania osoby, która jest bardzo bliska, do której czuje się "coś" pięknego, wtedy czuje się prawdziwość, szczerość, przyjemność.

"Doskonale. Wszystko przebiega zgodnie z moim planem. Jestem bezwzględnie inteligentny."

bo w życiu ważne jest poczucie koloru

panna-nielegalna  

Wysłany: 2007-08-12, 00:09   
   Polecający: dzieki sobie! xD

sies napisał/a:
Czy Waszym zdaniem jest coś takiego jak pocałunek pusty (...) ?
owszem jest cos takiego jak pocalunek pusty,przyklad?niektore laski na imprezach w klubach,ktore caluja sie bez obciachu z co drugim facetem na parkiecie :zdziwko:

Isiacek  

Wysłany: 2007-08-13, 21:41   

Myślę, że ukochana osoba powinna całować z uczuciem, delikatnością...z namiętnością. Powinna wkładać w pocałunek wiele uczucia... Pocałunek powinien wzbudzać jakieś emocje:P Takie jest moje zdanie:) Nawet mały buziak może wiele wyrazić..Trzeba to tylko robić sercem a nie...na blache.

czesiek667  

Wysłany: 2007-08-15, 16:55   

Jest zasadnicza różnica pomiedzy pocaunkiem miedzy znajomymi. Kiedy dochodzi do prawdziwego pocaunku pomięddzy dwoma "kochającymi" się osobami to najwazniejsze jest to aby zamknąć oczy i nie sprawdzać czy 2 osoba też to zrobiła. po prosu zaufać. A jezeli ktoś robi to z otwartymi oczami to wtedy łatwo wywnioskować ze nie za bardzo mu/jej zalezy.

panna-nielegalna  

Wysłany: 2007-08-16, 00:31   
   Polecający: dzieki sobie! xD

czesiek667 napisał/a:
Jest zasadnicza różnica pomiedzy pocaunkiem miedzy znajomymi.
cmok w policzek na znak przyjazni hmn...niby zalicza sie do paki "pocalunkow",ale w niklym stopniu :zdziwko:

neverending  

Wysłany: 2009-12-07, 17:38   

Chyba tu raczej chodziło o to, żeby odpowiedzieć na pytanie czy dwa z pozoru podobne pocałunki (styl ten sam ;D) można rozróżnić, co się z nim wiąże - zwykła chęć pocałunku, czy coś więcej (prawdziwe uczucie). Wg. mnie autor(ka?) postawila ciekawe pytanie - jak poznać, że pocałunek jest prawdziwy (poza wrażeniami zmysłowymi ;) niesie ze sobą uczucie). Wg. mnie to już jest sprawa indywidualna.
Nie spiesz się w ten słoneczny dzień, Ty wiesz
Albo być, albo mieć

es-cs_wuv  

Zaproszone osoby: 1
Tytuł: niereformowalny

Wysłany: 2009-12-07, 18:25   
   Polecający: google

sies napisał/a:
Czy Waszym zdaniem jest coś takiego jak pocałunek pusty

tak

sies napisał/a:
zwykły, bez emocji i POCAŁUNEK z uczuciem ?

zależy ja interpretujesz

sies napisał/a:
Tylko czy po tym jak dana osoba całuje można wywnioskować jakim daży nas uczuciem?

zależy
sies napisał/a:
Czy taki pocałunek różni się od tego jakim obdarowujecie osobe którą kochacie ?

jakim uczuciem obdarzam osobę taki pocałunek serwuję !!!!! :hyhy:

jestem oazą spokoju na pustyni gniewu, pierdo.. qrw... zaje... wyluzowanym kwiatem lotosu na tafli jeziora

Odpowiedz do tematu