• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

Colo115 

Wysłany: 2006-11-02, 20:32   podryw

Czym można zainponować dziewczynie ? proszę o podpowiedzi iodpowiedzi :D

Dishman  

Wysłany: 2006-11-02, 23:32   

aż mi się ciśnie na usta... :hyhy:
... kutasem :wstyd:

Martina  

Zaproszone osoby: 14
Tytuł: słodziak *^_^*

Wysłany: 2006-11-03, 14:36   

Dishman, kocham cię xD.

popieram. xD
to na pewno zaimponuje. :rotfl:

Kinia  

Wysłany: 2006-11-03, 22:17   
   Polecający: Google

Dishman, no nie moge :rotfl:

Colo, poszukaj sobie może na stronce Bravo :P

Kala 

Wysłany: 2006-11-04, 01:28   

Jeśli o mnie chodzi, to facet imponuje mi: inteligencją, opiekuńczością, poczuciem humoru itp. :) Pozdrawiam :oczami:

Dishman  

Wysłany: 2006-11-04, 12:00   

Dlaczego żadnej kobiecie facet nie imponuje przyrodzeniem? Doprawdy nie rozumiem :wstyd: Wszędzie tylko inteligencja (jakby ktoś był głupi), humor (jakby wszyscy byli poważni), opiekuńczość (to wiadomo, każdy facet ma to we krwi).

Kurczol  

Wysłany: 2006-11-04, 12:44   
   Polecający: baba jaga ;P

Dishman napisał/a:
Dlaczego żadnej kobiecie facet nie imponuje przyrodzeniem?

bo nie macie czym w wiekszosci wiec dalysmy sobie spokoj ;P

Dishman napisał/a:
inteligencja (jakby ktoś był głupi)

przerazajaca wiekszosc ;]

Dishman napisał/a:
humor (jakby wszyscy byli poważni)

przewaznie wasz humr ogranicza sie do tego jak ktos zaliczyl zgona na ostatniej imprezie, albo o tym jaka powinna byc prawdziwa kobieta (plaska glowa, dwa zeby itd)

Dishman napisał/a:
opiekuńczość (to wiadomo, każdy facet ma to we krwi).

jakos nie spotkalam sie z czyms takim u facetow o.O

przeraza mnie to ze zamiast wyjsc gdzies z kobieta /spacer, kino, teatr, muzeum, whatever/ to ciagacie je po knajpach, setkach imprez, a jak nie to zamykacie sie z nia w domu ona oglada sufit a on gra na komputerze w kolejna oglupiajaca gre z cyklu o-game o.O

Tyle co mam do powiedzenia w temacie v.v

RheeZhaa  

Wysłany: 2006-11-04, 13:40   

Imponowac????? A po co?????
Kobiete trzebe soba ZACIEKAWIC! (mniej wiecej to to samo ale przynajmniej wiesz co Ja interesuje - TY czy np. HAJS - Proste!!)

P.S. Swoja droga to tak sie zastanawiam, skad Kurczol wiesz ze w wiekszosci nie mamy czym :P - ...az tylu... ich bylo... :P :P

POZDRO Dziewczynki i reszta :P hehe

jusia_like  

Wysłany: 2006-11-04, 14:19   

Hym...
Mi imponuje kots kto jest stanowczy- taki prawdziwy facet u ktorego nie to nie a tak to tak. Ktory nie ciućka 10 razy na dzień ' zimno Ci' 'jak sie czujesz' 'a moze jednak ci zimno' 'na pewno ci zimno' :zakrecony: niezdecydowani faceci to porażka ludzkości :D do niezdecydowania maja prawo kobiety :P
coz jeszcze ? nom chyba tym ze juz cos w zyciu osiagnal ( nie mowie tu o kolejnym poziomie jakiejs badziewnej gry czy cos). To mit ale nie wszytskim dziewczyna tak na prawde podobaja sie kwiatki i cukiereczki :|
Facet powinnien potrafic zachecic dziewczyne zeby sie z nim do kina wybrala i tak jak ktos juz wczesniej powiedziec 'zaciekawic soba' :D
zreszta jak dla mnie to skomplikowany proces bo rozne dziewczyny sa: jedne denne łapią sie na glupie komplementy a nad innymi -mądrzejszymi :P - trzeba popracowac :P

Kurczol  

Wysłany: 2006-11-04, 16:10   

RheeZhaa napisał/a:
P.S. Swoja droga to tak sie zastanawiam, skad Kurczol wiesz ze w wiekszosci nie mamy czym :P - ...az tylu... ich bylo... :P :P

a w leb chcesz ? :)

jusia_like napisał/a:
Ktory nie ciućka 10 razy na dzień ' zimno Ci' 'jak sie czujesz' 'a moze jednak ci zimno' 'na pewno ci zimno'

kto co przepraszam ? ;P

ale fakt facet ktory lata za kobieta i jest na kazde zawolanie i taka dupa jest z niego wolowa to nie fajny jest :luka: jak to mowi moja mam faet musi miec "jaja" a nie takie ni z gruchy ni z pietruchy o.O nie wiadomo co

Dishman  

Wysłany: 2006-11-04, 17:02   

Kurczol napisał/a:
bo nie macie czym w wiekszosci wiec dalysmy sobie spokoj

uuuuuuu doświadczoną koleżankę mamy na forum :] Wiadomo takie teraz ogórki produkują - mutanty, że stawać w szranki z takim zielonym gigantem to niezłe wyzwanie ;) Nasi ojcowie mieli łatwiej, bo wtedy były małe kiszone ogóraski ;)
Kurczol napisał/a:
przerazajaca wiekszosc ;]

Nie znam ani jednego bardzo głupiego faceta :luka:
Kurczol napisał/a:
przewaznie wasz humr ogranicza sie do tego jak ktos zaliczyl zgona na ostatniej imprezie

LOL :rotfl: dobre, dobre
Kurczol napisał/a:
albo o tym jaka powinna byc prawdziwa kobieta (plaska glowa, dwa zeby itd)

...? Nie rozumiem.... :|
Kurczol napisał/a:
jakos nie spotkalam sie z czyms takim u facetow

Jeżeli ciągłe dopytywanie się czy dziewczynie nie jest zimno nie jest opiekuńczością, to nie wiem jak to nazwać.
Kurczol napisał/a:
przeraza mnie to ze zamiast wyjsc gdzies z kobieta /spacer, kino, teatr, muzeum, whatever/ to ciagacie je po knajpach, setkach imprez

O widzę masz drogie zachcianki. Wiesz ile kosztuje bilet do teatru? Zapewne nie, bo przecież kobieta za nic nie placi (tzn. płaci... w nocy ;) ). Jak znam życie to zaraz do teatru nie miałaby w czym pójść.
Do muzeum? Taa... już to widzę, znudziłoby się biedactwu po 5 minutach bobry oglądać.
Kurczol napisał/a:
a jak nie to zamykacie sie z nia w domu ona oglada sufit a on gra na komputerze w kolejna oglupiajaca gre z cyklu o-game

Zawsze można się rozebrać, będzie ciekawiej... :hyhy:

A teraz słowo otuchy dla panów mających mniej niż 16 lat. Wszystko co tu przeczytacie napisane przez kobiety należy podzielić na dwa, odjąć dziesięć i wziąść pod pierwiastek. Dodatkowo ze względu na przygnębiającą pogodę najlepiej w ogóle wszystko przyrównać do zera, bo kobieta zmienną jest.

jusia_like napisał/a:
Mi imponuje kots kto jest stanowczy- taki prawdziwy facet u ktorego nie to nie a tak to tak. Ktory nie ciućka 10 razy na dzień ' zimno Ci' 'jak sie czujesz' 'a moze jednak ci zimno' 'na pewno ci zimno' niezdecydowani faceci to porażka ludzkości do niezdecydowania maja prawo kobiety

Jak chłopak widzi, że jego kochana myszka ma brzuch na wierzchu przy -10 stopniach, to pytanie "czy ci nie zimno?" należy rozpatrywać raczej w kategoria nie opiekuńczości, a żartu, lub pytania retorycznego ;)
jusia_like napisał/a:
coz jeszcze ? nom chyba tym ze juz cos w zyciu osiagnal ( nie mowie tu o kolejnym poziomie jakiejs badziewnej gry czy cos). To mit ale nie wszytskim dziewczyna tak na prawde podobaja sie kwiatki i cukiereczki

Ooo. no wiadomo, żaden kwiatek nie przebije drogiego garnituru i merca stojącego pod sklepem :P
jusia_like napisał/a:
zreszta jak dla mnie to skomplikowany proces bo rozne dziewczyny sa: jedne denne łapią sie na glupie komplementy a nad innymi -mądrzejszymi - trzeba popracowac

Tym "mądrzejszym" trzeba pomachać przed oczami byle jakim kluczykiem z breloczkiem mercedesa kupionym na bazarze za 2 zł i powiedzieć, że chwilowo wóz jest w naprawie... .
Kurczol napisał/a:
ale fakt facet ktory lata za kobieta i jest na kazde zawolanie i taka dupa jest z niego wolowa to nie fajny jest

LOL, pod względem śmiesznych postów mnie rozbrajasz. Panowie wystarczy, że kilka razy postawicie na swoim (bo będziecie stanowczy), kilka razy nie będziecie zabiegać o względu kobiety i spotkacie się z pytaniem z cyklu: "już Ci na mnie nie zależy" :wstyd:

jusia_like  

Wysłany: 2006-11-04, 20:32   

Dishman nie każda dziewczyna jest materialistką :) to sie chyba częściej do chłopaka odnosi :)

Kurczol  

Wysłany: 2006-11-04, 21:12   

Dishman napisał/a:
uuuuuuu doświadczoną koleżankę mamy na forum :] Wiadomo takie teraz ogórki produkują - mutanty, że stawać w szranki z takim zielonym gigantem to niezłe wyzwanie ;) Nasi ojcowie mieli łatwiej, bo wtedy były małe kiszone ogóraski ;)

gyzys v.v zalamujecie mnie v.v odrazu z doswiadczenia v.v czy wy nie wiecie ze kobiety ze soba rozmawiaja nie tylko o kosmetykach ? ;P

Dishman napisał/a:
Nie znam ani jednego bardzo głupiego faceta :luka:

zamienisz sie ?

Dishman napisał/a:
Jeżeli ciągłe dopytywanie się czy dziewczynie nie jest zimno nie jest opiekuńczością, to nie wiem jak to nazwać.

wkurzajaca czynnosc ... wy myslicie ze pytanie czy kobiecie jest cieplo to jedyna oznaka opiekunczosci ? o.O

Dishman napisał/a:
O widzę masz drogie zachcianki.

Teatr owszem jest drogi, ale muzeum? wiesz ile jest wystaw za grosze, alebo calkowicie za darmo ? z reszta to byly tylko przyklady ... v.v

Dishman napisał/a:
A teraz słowo otuchy dla panów mających mniej niż 16 lat. Wszystko co tu przeczytacie napisane przez kobiety należy podzielić na dwa, odjąć dziesięć i wziąść pod pierwiastek. Dodatkowo ze względu na przygnębiającą pogodę najlepiej w ogóle wszystko przyrównać do zera, bo kobieta zmienną jest.

ciekawe podejscie masz do kobiet to naprawde wiele tlumaczy x.O

Dishman napisał/a:
LOL, pod względem śmiesznych postów mnie rozbrajasz.

staram sie specjalnie dla Ciebie :)

Dishman napisał/a:
Panowie wystarczy, że kilka razy postawicie na swoim (bo będziecie stanowczy), kilka razy nie będziecie zabiegać o względu kobiety i spotkacie się z pytaniem z cyklu: "już Ci na mnie nie zależy"

wszystko co sie robi trzeba robic z wyczuciem .... :niepewny:

Norweski  

Wysłany: 2006-11-04, 21:35   

Kurczol napisał/a:
czy wy nie wiecie ze kobiety ze soba rozmawiaja nie tylko o kosmetykach ? ;P

To tylko legenda

Jacek  

Wysłany: 2006-11-04, 22:29   
   Polecający: Znalazlem w necie

Hej
Heh bardzo fajny temat ... ale to kobiety tu maja pole do popisu ... zachecam was do wypowiadania sie... a jak nie to (.....cenzura.......)
Pozdrawiam

Odpowiedz do tematu