• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

bornbad 

Wysłany: 2013-02-28, 19:12   Pomóżcie

Witam. Mam problem. Mam 19 lata i nigdy jeszcze nie miałem dziewczyny. Zakochałem się w dziewczynie zagadałem do niej chociaż jestem nieśmiały względem dziewczyn strasznie się stresowałem ale jakoś poszło i tak spotkaliśmy się parę razy i w końcu powiedziała że nie chce się już ze mną spotykać chociaż mówiła że jestem przystojny zabawny mówiła też że jestem głupi ale zawsze potrafiłem ją rozśmieszyć. Na początku znajomości za każdym razem kiedy się widzieliśmy to uśmiechaliśmy się do siebie ale z czasem to przeminęło Pisaliśmy ze sobą ale po miesiącu nie wiedziałem o czym pisać wiec pisałem głupoty żeby tylko o czymś z nią pisać i chyba tym zraziłem ją do siebie bo przestała się do mnie uśmiechać na przerwach. Mówiła że ją denerwuje tą ciekawością ponieważ jak powiedziała mi coś to ja się pytałem ciągle dlaczego? czemu? itp bo nie wiedziałem o czym rozmawiać z nią. Więc jak macie jakieś rady to pomóżcie bo bardzo bym chciał z nią być pierwszy raz wogule się zakochałem i nie chce żeby to się tak skończyło bo czuje że to ta jedyna.Ona nielubi mówić o sobie wogule mało mówi jeśli ja nic niepowiem to idziemy w milczeniu.

es-cs_wuv  

Zaproszone osoby: 1
Tytuł: niereformowalny

Wysłany: 2013-02-28, 20:25   
   Polecający: google

nie ta to inna przewiń dalej życiorys cały przed tobą

jestem oazą spokoju na pustyni gniewu, pierdo.. qrw... zaje... wyluzowanym kwiatem lotosu na tafli jeziora

Lobos inca  

Wysłany: 2013-03-03, 16:07   

Przykro mi!
Ale przede wszystkim to daj jej teraz odpocząć, kiedy to się stało? No niestety też myślę że to właśnie ta twoja ciekawość do tego doprowadziła. Ja na twoim miejscu dała bym jej troszkę odsąpnąć i później znów spróbować, ale delikatnie, z uśchmiechem, a nie tonami wiadomości :)
Powodzenia!
Ostatnio zmieniony przez Lobos inca 2013-03-03, 16:07, w całości zmieniany 1 raz  

Skrzatencjusz  

Wysłany: 2013-03-06, 17:10   

Dokładnie, trochę mniej ciekawości a możesz dużo osiągnąć, człowiek z natury jest ciekawy ale trzeba też nad tym panować. Z czasem się ułoży, a jak nie z nią to z inną, całe życie przed Tobą więc nie nastawiaj się że to ta jedyna do końca życia, bo powiem Ci że czasy jak kobiety wybierały męża i meble do końca życie się skończyły, teraz nawet meble wymieniają co jakiś czas :) smutne ale prawdziwe :)

bandyta 

Wysłany: 2013-03-06, 18:16   

haha. spaliłeś temat kolego, dla tej laski już zawsze będziesz idiotą. rada - zostaw tą laskę i poszukaj innej i najlepiej nie klep tylko po to żeby zagłuszyć ciszę bo jak sam widzisz to się nie sprawdza.

karski1 

Wysłany: 2013-03-07, 15:23   

Skoro tak Ci powiedziała, szkoda na siłę cokolwiek dalej to ciągnąć, skoro ona nic nie chce...

Aloszka 

Wysłany: 2013-03-13, 00:38   

Szczerze daj sobie spokój. Nic z tego już nie będzie. Jest milion dziewczyn na całym świecie. Znajdziesz lepszą która będzie miała podobne zainteresowania a wtedy będziecie mieli dużo tematów wspólnych i zobaczysz będzie wszystko dobrze. Jeżeli dziewczyna jest porządna to zrozumie o że jesteś nieśmiały a co najważniejsze doceni to że tak się starasz podtrzymać z nią kontakt i temat :)

Butterfly88  

Wysłany: 2013-05-29, 14:20   

spokojnie, całe życie przed Tobą, uda Ci się, bądź wyrozumiały

Odpowiedz do tematu