• Szukaj • U篡tkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwil闚ki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Nast瘼ny temat
Autor Wiadomo嗆

vanila  

Do陰czy豉: 04 Gru 2008

Wys豉ny: 2008-12-05, 22:19   

w tym momencie jest to akurat nie mozliwe. mieszkamy w innych panstwach. ale tez sadze ze jesli cos ma byc wiecej to bedzie. czy teraz czy w przyszlosci. lepiej pozno niz wcale.

MeistensSie  

Do陰czy豉: 06 Gru 2008
Sk康: z nienacka;)

Wys豉ny: 2008-12-06, 12:35   

TEZ MIALAM PODOBNA SYTUACJ... koles najpierw chcialsie przyjaznic a potem calkowita olewka... moze w Twoim przypadku bedzie inaczej,ale w徠pie. Tak czy siak zycze powodzenia... a tak propo tego olewania to jest czasem dobry patent na takie sytuacje. Kiedys bylam strasznie zakochana w chlopaku,pisalam mu,dzwonilam do niego,chcialam sie non stop spotykac a on traktowal mnie jak "przyjaci馧k". Kiedy widzialam,ze mu na mnie nie zalezy kompletnie go ola豉m,przestalam pisac,dzwonic,nawet przestalam odpisywac na smsy.Totalna olewka chociaz bylo mi ciezko. Po jakims miesiacu toon zaczal do mnie wydzwaniac i chcial ze mna byc xD chodzilam z nim pol roku ale niestety okazal sie chamem:) CIERPLIWO汎 POPxCA!

Sweetrush  

Do陰czy豉: 30 Lis 2008

Wys豉ny: 2008-12-07, 20:44   

MeistensSie napisa/a:
Totalna olewka chociaz bylo mi ciezko.

z tym sie absolutnie zgadzam bo faceci lubi "zdobywa".. je郵i to panna za nim ci庵le biega, wysy豉 tysi帷e sms闚, itd to wtedy im si nudzi ca豉 ta sytuacja.. natomiast jak jest tajemnicza to r闚nocze郾ie staje si bardziej poci庵aj帷a.. :)

vanila napisa/a:
lepiej pozno niz wcale.

i o to chodzi :)

Colorblind  

Tytu: zielona maupa
Do陰czy豉: 20 Cze 2007
Sk康: Bimini iiii Finimini

Wys豉ny: 2008-12-07, 21:52   

Sweetrush napisa/a:
z tym sie absolutnie zgadzam bo faceci lubi "zdobywa"
jedno z wielu uog鏊nie, wi璚 niczym odkrywczym nie b璠zie to, kiedy napisz, 瞠 nie dotyczy wszystkich facet闚
V-anilla napisa/a:
czy jest szansa, 瞠 jeszcze si zejdziemy?
powiem tak: nie jeste鄉y jasnowidzami, ja na ten przyk豉d nie wiem, jak Wasze losy sie potocz, nie wiem, czy Tw鎩 ch這pak nie zaproponowa Ci przyja幡i w momencie zerwania tylko dlatego, by to zerwanie 豉godniej przyj窸a. Obserwuj, zobacz, co przyniesie czas, i czy faktycznie b璠ziecie utrzymywa ze sob kontakt i wtedy zastan闚 si, czy jest szansa na to, 瞠 si zejdziecie. Edit: omg na co ja odpowiadam xD temat przedawniony

"Doskonale. Wszystko przebiega zgodnie z moim planem. Jestem bezwzgl璠nie inteligentny."

bo w 篡ciu wa積e jest poczucie koloru
Ostatnio zmieniony przez Colorblind 2008-12-07, 21:53, w ca這軼i zmieniany 1 raz  

dellicja 

Do陰czy: 12 Gru 2008

Wys豉ny: 2008-12-12, 04:59   

Nie ma przyjazni po zwiazku, jesli oczywiscie byl to powazny zwiazek. Ja po 8latach tez probowalam rozstac sie w przyjazni, ale to nie ma szans!! Zawsze zostaja jakies uczucia i nie spojrzy sie na te osobe jak przyjaciel, tylko jak byly partner. To farsa!!!

czesiek667  

Do陰czy: 12 Sie 2007
Sk康: G這gocz闚

Wys豉ny: 2009-07-12, 17:15   

Przyjazn po zwiazku?? Raczej nie bardzo... Ja by貫m i nadal jestem szalenie zakochany w jednej dziewczynie kt鏎a tez mnie kocha豉. No ale przez moja g逝pote i zach豉nnosc zrezygnowa豉 i zwiaza豉 sie z innym. Teraz niby jestesmy przyjacio軛i. Ona uwaza mnie za przyjaciela i faktycznie mowi mo wszystko ale ja jej tak nie traktuje... Dla mnie ona dalej jest mi這scia mojego zycia. Czasem to jest uciazliwe bo w pewnych sprawach nie potrafie jej obiektywnie doradzic. Ale ona o tym wie bo jej mowie. Wiec jak dla mnie to nie da sie tak. No chyba ze zwiazek to by這 takie tylko wiesz... no natura... To wtedy chyba mozna sie zaprzyjaznic. Ale jesli to by豉 prawdziwa mi這sc to dalej bedziesz go kocha豉 jak wymarzonego partnera a nie jako przyjaciela i doradc w trudnych sprawach. Pozdrawiam:-)))

es-cs_wuv  

Zaproszone osoby: 1
Tytu: niereformowalny
Do陰czy: 01 Lut 2009
Sk康: z daleka

Wys豉ny: 2009-07-12, 22:17   
   Polecaj帷y: google

r騜nie to bywa ludzie sie zmieniaj z czasem czasami mo積a z by豉 pogadac i軼 na piwo a czasami odwracac wzrok na ulicy

u mnie na przyk豉d przez kontakt fizyczny popsu豉 si przyja潯 ale wina le篡 po obydwu stronach mojej i jej czasami chcia bym z ni pogadac

moim zdaniem przyja潯 mi璠zy facetem i kobiet nigdy nie istnia豉 i nie b璠zie istniec zawsze wtedy chodzi o <wiadomo co >

jestem oaz spokoju na pustyni gniewu, pierdo.. qrw... zaje... wyluzowanym kwiatem lotosu na tafli jeziora

camer  

Do陰czy: 11 Lip 2009
Sk康: Mie軼isko

Wys豉ny: 2009-07-12, 22:31   

ja bym chyba nie potrafi z by陰 lask si naprawde przyja幡i

Alhana  

Do陰czy豉: 09 Cze 2008
Sk康: in康

Wys豉ny: 2009-08-08, 02:15   

Przyjaz po zwi您ku?
Tak.
M鎩 obecny partner ma przyjaci馧k, swoj ex.
Tyle ze ta ex, czasem sie zapomina, dzwoni帷 w niedziel o 8 rano, lub po 23, "bo musi pogada, a z Tob najlepiej mi si gada".
Oczywi軼ie nie idzie do niej, nie odbiera, ale wkurwia mnie to nie mi這siernie, i fakt 瞠 ona posiada m篹a, a m鎩 facet by 鈍iadkiem na ich weselu, dla mnie znaczy ...nic
Jej zagrywki typu "Masz paliwo w baku? Bo chce jecha tu i tu", on leci w te p璠y, a pod blokiem okazuje sie 瞠 "chcia豉m cie zobaczy i pogada, nigdzie nie chc jecha" ....zabi szmat ...arghhhh

A mo瞠 ja powinnam zaproponowa wszystkim swoim ex przyjazn??? Mhhhhhhhh

Pablo88  

Do陰czy: 01 Wrz 2009

Wys豉ny: 2009-09-02, 23:24   

Jasne jest, 瞠 nie mo瞠 by przyja幡i po zwi您ku...

BlackHeroine  

Do陰czy豉: 22 Sie 2009
Sk康: Ols

Wys豉ny: 2009-09-02, 23:37   

Pablo88 napisa/a:
Jasne jest, 瞠 nie mo瞠 by przyja幡i po zwi您ku...

Nie zgadzam si. Znam osoby, kt鏎e by造 ze sob po dwa lata a czasem d逝瞠j i po rozstaniu zosta造 w przyja幡i.

.. and I like Habanero peppers xP

GreenIsBlueNow  

Do陰czy豉: 01 Wrz 2009
Sk康: Krak闚

Wys豉ny: 2009-09-03, 12:48   

Chyba zale篡 od os鏏. Ja pr鏏owa豉m i sko鎍zy這 si na ci庵造m rzucaniu z這郵iwo軼i. Dalej utrzymujemy kontakt (on ma ju inn) i wszystko jest okej, ale przyja潯 to nigdy nie b璠zie. A skoro Ty dalej zastanawiasz si, czy co jeszcze z tego b璠zie to odradzam, bo to z Twojej strony nie b璠zie przyja潯 tylko nadzieja na powr鏒.

foszek 

Do陰czy: 31 Sie 2009

Wys豉ny: 2009-09-03, 16:23   

Przyja潯 po zwi您ku jest mo磧iwa, a raczej jest to kontynuacja przyja幡i w zwi您ku, bo ka盥y prawdziwy zwi您ek powinien opiera si na przyja幡i. A czy ta przyja潯 b璠zie udana zale篡 od ludzi, od tego jak zako鎍zyli sw鎩 zwi您ek.

Pablo88  

Do陰czy: 01 Wrz 2009

Wys豉ny: 2009-09-03, 20:16   

Nie mo瞠 by przyja幡i po zwi您ku, ludzie opami皻ajcie si ! ;] Zwi您ek po przyja幡i mo瞠 by, ale przyja潯 po zwi您ku nie, mi這嗆 to uczucie, kt鏎ego si nie da oszuka, nikt tego nie cofnie, a jedynie mo瞠 przemieni.

Dodam tylko, 瞠 je郵i oboje rozstaj si w zgodzie i s niby przyjaci馧mi, to tylko z tego wzgl璠u, 瞠 oboje nic do siebie nie czuli, co znaczy, 瞠 s dziwnymi lud幟i, bo po co by z kim do kogo si nic nie czuje...Tak to raczej dziewczynki z podstaw闚ki i gimnazjum mog robi, a nie doro郵i ludzie...

foszek 

Do陰czy: 31 Sie 2009

Wys豉ny: 2009-09-04, 16:27   

A ci庵貫 rozpami皻ywanie tego co by這 jest doros貫?
Trzeba si pogodzi z utrat mi這軼i i je郵i m篹czyzna i kobieta po zwi您ku chc zasta przyjaci馧mi, niech nimi b璠. Mo瞠 mniejszo軼i si udaje.
Mi這嗆 czasem mo瞠 si sko鎍zy, 篡cia nie znacie? Ludzi?

Wy鈍ietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo瞠sz pisa nowych temat闚
Nie mo瞠sz odpowiada w tematach
Nie mo瞠sz zmienia swoich post闚
Nie mo瞠sz usuwa swoich post闚
Nie mo瞠sz g這sowa w ankietach
Nie mo瞠sz za陰cza plik闚 na tym forum
Mo瞠sz 軼i庵a za陰czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: