• Szukaj • U篡tkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwil闚ki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Nast瘼ny temat
Autor Wiadomo嗆

Pablo88  

Do陰czy: 01 Wrz 2009

Wys豉ny: 2009-09-04, 20:20   

Dok豉dnie. Cho mo瞠 przesadzi貫m z por闚naniem tego do os鏏 z gimnazjum. Mi za g堯wnie chodzi o to, 瞠 mi這軼i nigdy nie zapomnisz... Kiedy tak naprawd si zakochasz w tej drugiej osobie, wiesz, 瞠 kiedy Twoja mi這嗆 b璠zie si z kim innym spotyka, Ty b璠ziesz to odczuwa w 鈔odku samej siebie i tego nie oszukasz, i nie wm闚isz nikomu, 瞠 tak nie jest. Z utrat mi這軼i nigdy si nie pogodzisz, jedynie mo瞠sz pr鏏owa z kim innym, a si przyzwyczaisz w takim stopniu do tej osoby, 瞠by si nie przejmowa by造m...

Dlatego je郵i mog co doradzi to to, 瞠by si rozsta z by陰 osob w przyja幡i, ale 瞠by skr鏂i kontakty do minimum, a nie dawa si wykorzystywa... Je郵i kto po zwi您ku chce z Tob si przyja幡i, wychodzi na to, 瞠 jest egoist, b璠zie mia zawsze Ciebie przy sobie, tak jak wcze郾iej, a w dodatku b璠zie m鏬/mog豉 sobie szuka nowej dziewczyny/ch這paka nie zwa瘸j帷 na to co Ty czujesz...
Ostatnio zmieniony przez Pablo88 2009-09-04, 20:22, w ca這軼i zmieniany 2 razy  

agnes336 

Do陰czy: 05 Wrz 2009

Wys豉ny: 2009-09-05, 19:33   

ja nie odpowiadam traz a pytam WAS a Raczej prosze o pomoc.od 9 lat jestem po 郵ubie tzn.prawie ca貫 篡cie moje z jednym m瞛czyzna a mam 28 lat ,nigdy nie by豉m z innym i my郵a豉m ze nie bede chcia豉 (chodzi o seX) ale teraz chyba mnie dopad這 i chce tego spr鏏owac i to jak bardzo .kocham meza ale nie moge sobie poradzic z tym pragnieniem tego drugiego ....m瞛czyzny ,a najstraszniejsze jest to 瞠 on mnie ca造 czas kusi i chce tego sexu ze mna .jak sie zachowac i co mam zrobic ....JA go pragne :zawstydzony: :zawstydzony:

Sol  

Zaproszone osoby: 1
Tytu: Smarkula
Do陰czy豉: 11 Cze 2007

Wys豉ny: 2009-09-05, 20:17   

To by豉 Twoja w豉sna decyzja, 瞠by si tak szybko i tak wcze郾ie zwi您a na ca貫 篡cie, wi璚 teraz dotrzymaj danej przysi璕i. Z tamtym zerwij wszelki kontakt.
agnes336 napisa/a:
kocham meza ale nie moge sobie poradzic z tym pragnieniem tego drugiego
Je郵i kochasz, to nie zdardzaj. Ludzie tym si r騜ni od zwierz徠, 瞠 potrafi zapanowa nad swoimi pragnieniami/膨dzami.

Mo瞠sz mu te w tej chwili ulec, a potem zniszcz Ci wyrzuty sumienia. By這 na tym forum ju X temat闚 o tre軼i "kocham go, ale zdradzi豉m, co mam robi? powiedzie? zatai?". Nie lepiej uci望 to w zarodku i mie 鈍i皻y spok鎩?

"It seems that once you get laid, your life basically turns to shit."

foszek 

Do陰czy: 31 Sie 2009

Wys豉ny: 2009-09-07, 15:11   

Sol napisa/a:
agnes336 napisa/a:
kocham meza ale nie moge sobie poradzic z tym pragnieniem tego drugiego
Je郵i kochasz, to nie zdardzaj. Ludzie tym si r騜ni od zwierz徠, 瞠 potrafi zapanowa nad swoimi pragnieniami/膨dzami.

No jasne.. Droga u篡tkowniczko-masz ch耩 poszale, czego nie robi豉 wcze郾iej, ale je郵i kochasz na prawd swojego m篹a daj sobie spok鎩 z tym drugim m篹czyzn.
Spotykaj帷 si z "tym drugim" zranisz swojego ukochanego, a p騧niej mo瞠sz 瘸這wa swojej decyzji. Jeste doros陰 kobiet - nie baw si w takie rzeczy.

GreenIsBlueNow  

Do陰czy豉: 01 Wrz 2009
Sk康: Krak闚

Wys豉ny: 2009-09-08, 11:10   

A mo瞠, skoro jeste軼ie tak d逝go po 郵ubie, on zgodzi豚y si na dosy kontrowersyjny uk豉d, 瞠 seks to tylko seks? To znaczy Ty mog豉by spr鏏owa z kim innym i Tw鎩 m捫 te? Do tego jednak potrzeba dw鏂h silnych emocjonalnie os鏏, kt鏎ych zwi您ek jest ju tak stabilny, 瞠 seks z kim innym mu nie zaszkodzi. Bo je郵i chodzi o zdrad, to odradzam. Zdrada to okropna rzecz i chyba nie chcesz ryzykowac rozpadu swojego ma鹵e雟twa? My郵e, 瞠 powinna o tym porozmawia z m篹em, bo w ko鎍u Twoje pragnienia mog Ci przerosn望 i zrobisz co g逝piego...

Pasa瞠r  

Do陰czy: 03 Pa 2009

Wys豉ny: 2009-10-04, 21:38   

"Zosta闓y przyjaci馧mi" to jeden z najzabawniejszych eufemizm闚 wszech czas闚.

Mi si nigdy nie uda這. Prawdopodobnie dlatego, 瞠 nigdy nie pr鏏owa貫m.

Cytat:
ps. dziwne to takie.

O, w豉郾ie. W ka盥ym chyba znaczeniu s這wa "dziwne".

Wy鈍ietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo瞠sz pisa nowych temat闚
Nie mo瞠sz odpowiada w tematach
Nie mo瞠sz zmienia swoich post闚
Nie mo瞠sz usuwa swoich post闚
Nie mo瞠sz g這sowa w ankietach
Nie mo瞠sz za陰cza plik闚 na tym forum
Mo瞠sz 軼i庵a za陰czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: