• Szukaj • U篡tkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwil闚ki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Nast瘼ny temat
Autor Wiadomo嗆

V-anilla 

Do陰czy: 22 Pa 2007

Wys豉ny: 2007-10-22, 15:30   Przyja潯 po zwi您ku?

Hej! Opowiem wam swoj histori. Ot騜 by豉m z ch這pakiem przez ok. 2 miesi帷e. Wszystko dobrze si nam uk豉da這 (przynajmniej tak mi si wydawa這), lecz ostatnio zauwa篡豉m, 瞠 by jaki smutny, nie w nastroju, wi璚 zaproponowa豉m rozmow. On stwierdzi, 瞠 od ok. 2 tygodni ma w徠pliwo軼i. Powiedzia, 瞠 jestem 鈍ietn dziewczyn i dobrze mu ze mn by這, ale potrzebuje czasu (przerwy) aby wszystko przemy郵e, 瞠 sam nie wie czego chce. Powiedzia, 瞠 dalej mu si podobam ale chcia豚y poczu co wi璚ej... Zgodzi豉m si na t przerw chocia bardzo mnie to zabola這. Po 3 dniach poprosi mnie o spotkanie. Zaskoczy mnie tym, my郵a豉m 瞠 ta przerwa potrwa d逝瞠j, wi璚 spodziewa豉m si 瞠 tego dnia da mi odpowiedz. Powiedzia, 瞠 nie chce traci ze mn kontaktu, 瞠 chce 瞠by鄉y byli przyjaci馧mi i si mogli od czasu do czasu spotka. Zda豉m sobie spraw, 瞠 to zerwanie, wi璚 na pocz徠ku dziwnie si poczu豉m i nie by豉m pewna czy tego chce. Jednak p騧niej, po spotkaniu, pomy郵a豉m, 瞠 mo瞠 warto spr鏏owa. Naprawd 鈍ietnie si czuj w jego towarzystwie i te nie chc 瞠by nasz kontakt si urwa. Wiem, 瞠 mo瞠 to na pocz徠ku bole... Mam te takie pytanie: czy jest szansa, 瞠 jeszcze si zejdziemy? Mo瞠 w naszym (raczej kr鏒kotrwa造m) zwi您ku by豉 nami皻no嗆, a brakowa這 przyja幡i? Mo瞠 jeszcze nie wszystko stracone? Co mam o tym my郵e... pom騜cieee pleaseee :(

s2nto  

Do陰czy: 11 Sie 2006

Wys豉ny: 2007-10-23, 03:25   
   Polecaj帷y: www.pajacyk.pl

Jako facet, mog Ci powiedzie, 瞠 jest to typowe zagranie facet闚 - nie chc mie zwi您anych r彗, a jednocze郾ie chc mie owieczki przy sobie. ;) Zrywaj帷 z Tob i zapewniaj帷 o przyja幡i, dobrze jest tego 鈍iadom, 瞠 Ty nie maj帷 czasu na "odkr璚enie si" wci捫 jeste w nim po uszy..., a on nie za bardzo, jednak woli sobie zostawi tzw. zaplecze, aby w razie czego nie zosta sam. Je郵i naprawd mu zale篡 na Tobie i chcia豚y zosta przyjacielem twym powinnien dba o Ciebie i da Ci ten czas na przemy郵enie czy napewno chcesz by jego przyjaci馧k, czy kim wi璚ej, bo je郵i chcesz by dla niego kim wi璚ej to c騜 nie obejdzie si bez szybkiego pulsu i derilki w r瘯ach - trzeba mu to powiedzie, bo tylko tak mo瞠sz co uzyska... Albo zwi您ek, albo rozczarowanie, ktore jednak lepiej by teraz min窸o, bo wraz z czasem mo瞠sz coraz bardziej pl徠a si w tym suple uczu. Czy mo瞠sz co utraci? Tak zgubn nadziej.

Przyja潯 oczywi軼ie, 瞠 tak, ale potrzebna jest do tego przerwa - na tyle d逝ga by sobie zda豉 spraw, 瞠 s inni faceci na 鈍iecie, z kt鏎ymi warto co tymtyrymtym. ;)

Tynka88  

Do陰czy豉: 20 Sie 2007

Wys豉ny: 2007-10-23, 16:48   

no tak normalny zwiazek moim zdaniem zaczyna funkcjonowac tak jak nalezy dopiero po roku bycia ze soba :) chociaz zdarzaja sie wyjatki :)
ja osobiscie nigdy nie zgodzilam sie na przyjazn z ktoryms z bylych... dlaczego ?? otoz powod jest bardzo prosty- wiem, ze to nie bylaby prawdziwa przyjazn... komus zalezaloby na drugiej osobie ciut a moze nawet sto razy wiecej... a to juz nie przyjazn.
Moj chlopak tez chcial wejsc w taki uklad ze swoja byla ... lecz to nie wyszlo z tego wzgledu, ze robila rozne rzeczy by sie tylko z nim zejsc.
Na Twoim miejscu nie zylabym w zludzeniach typu " moze cos z tego bedzie". Facet wyraznie dal ci do zrozumienia, ze chce pozostac tylko na etapie kolezenskim.

s2nto  

Do陰czy: 11 Sie 2006

Wys豉ny: 2007-10-23, 18:55   
   Polecaj帷y: www.pajacyk.pl

Tynka, ale zapominasz, 瞠 takie rzeczy r闚nie dzia豉j w drug stron - je郵i masz kogo za przyjaciela, to on mo瞠 mie do Ciebie jeszcze wi璚ej, ni Tw鎩 by造 z kt鏎ym spotykasz si na zasadzie przyja幡i. Wi璚 nie jest to tak 豉two powiedzie - chodzi豉m z nim to odpada jako przyjaciel. ;)

onusia heh:))) 

Do陰czy: 14 Pa 2007

Wys豉ny: 2007-10-23, 20:50   

s2nto napisa/a:
Tynka, ale zapominasz, 瞠 takie rzeczy r闚nie dzia豉j w drug stron - je郵i masz kogo za przyjaciela, to on mo瞠 mie do Ciebie jeszcze wi璚ej, ni Tw鎩 by造 z kt鏎ym spotykasz si na zasadzie przyja幡i. Wi璚 nie jest to tak 豉two powiedzie - chodzi豉m z nim to odpada jako przyjaciel. ;)

troch nie rozumiem... a sk康 wytrzasn窸a/-n掖e tego trzeciego i co on ma do rzeczy?
Wg mnie w og鏊e na d逝窺z met nie istnieje przxyja幡 mi璠zy kobiet a m篹czyzn. A ze swoim by造m raczej w og鏊e bym sobie takie "zabawy" darowa豉. Jeszcze gdzie w 鈔odku 篡wi帷 nadziej na to, 瞠 co wi璚ej z tego wyniknie. Po co si m璚zy? Zastan闚 si, a gdyby on znalaz sobie inn potrafi豉by nadal by jego przyjaci馧k. Chyba nie, bo pojawi豉by si zazdro嗆, a w przyja幡i nie ma na ni miejsca. To normalne, 瞠 skoro nadal Ci na nim zale篡, to szukasz z nim kontaktu... Ale zastan闚 si, po co, skoro to si ju sko鎍zy這.

MissIndependent  

Do陰czy豉: 07 Sie 2007

Wys豉ny: 2007-10-28, 15:54   

V-anilla napisa/a:
Mo瞠 w naszym (raczej kr鏒kotrwa造m) zwi您ku by豉 nami皻no嗆, a brakowa這 przyja幡i? Mo瞠 jeszcze nie wszystko stracone?

a mo瞠 to po prostu nie by這 TO?? mo瞠 facet rzeczywi軼ie Ci lubi i uwa瘸 za fajn dziewczyn, ale szuka czegos wi璚ej??
onusia heh:))) napisa/a:
Wg mnie w og鏊e na d逝窺z met nie istnieje przxyja幡 mi璠zy kobiet a m篹czyzn.

a ja zg豉szam veto, bo moim najlepszym przyjacielem jest w豉郾ie facet; cho gdy sie poznali鄉y to najpierw si zakocha, bez wzajemno軼i, a dopiero potem si zaprzyja幡ili鄉y. teraz wiem, 瞠 mog do niego przyj嗆 z ka盥ym problemem i mam pewno嗆, 瞠 z jego strony to szczera i bezinteresowna przyja潯, a nie jakie skrywane zad逝瞠nie. z by造m si nie przyja幡ie (w豉軼iwie to by豉m zmuszona bardzo ograniczy kontakty) w豉snie z powodu takiego g逝piego zachowania z jego strony, po prostu facet liczy na co wi璚ej ni przyja潯 czy zwyk貫 kolegowanie si :suchy:

thinker  

Do陰czy豉: 23 Wrz 2007

Wys豉ny: 2007-11-01, 02:08   

"Przyja潯 po zwi您ku?"
o ile szczera - to rzecz niemo磧iwa. nie oszukujmy si.

martek  

Do陰czy豉: 29 Pa 2007
Sk康: G這g闚

Wys豉ny: 2007-11-01, 14:45   

je瞠li ch這pak chc "troch czasu", to mo瞠 faktycznie to nie jest "to".. dlaczego Ty masz si m璚zy przebywaj帷 z nim, ale nie mog帷 sie przytuli.. to do嗆 niezdrowe

co do przyja幡i z eks;) czemu nie.. ale tylko wtedy, gdy ju nic do siebie nie maj;)
ja ze swoim 鈍ietnie sie dogadujemy;)

Ufolek:)  

Do陰czy豉: 27 Pa 2007
Sk康: T璚zowa Kraina:)

Wys豉ny: 2007-11-01, 15:30   

Jak dla mnie to nie mo磧iwe...
Przyja潯 po zwi您ku?
Nie to nie dla mnie

Falcon  

Do陰czy: 21 Pa 2007
Sk康: Toru

Wys豉ny: 2007-11-01, 15:58   

Zaraz po zwi您ku pewnie nie - szczeg鏊nie gdy zwi您ek by z mi這軼i w tle:) Natomiast po pewnym czasie? dlaczego nie! Jak to m闚i "czas goi rany" i to jest prawda:)

Kitka  

Do陰czy豉: 30 Pa 2007
Sk康: Psychiatryk.

Wys豉ny: 2007-11-01, 18:05   

Przyja潯 po zwi您ku? Zale篡.
Zagrania facet闚 s zawsze zaskakuj帷e,
ale przewa積ie m闚i 'jeste naprawd fajn dziewczyn, zosta闓y przyjaci馧mi'
Dziewczyna si zgadza, ale tak naprawd po takiej rozmowie ka盥y idzie w swoj stron i kontakt si urywa, ale je瞠li facetowi naprawd zale篡 to mo瞠 warto 'zainwestowa' w t przyja潯. :)

Sweetrush  

Do陰czy豉: 30 Lis 2008

Wys豉ny: 2008-11-30, 11:56   

witam:)
z jednej strony uwa瘸m 瞠 taka przyja潯 ma sens.. w sumie to z jednym eks nadal mam 鈍ietny kontakt:)

natomiast z drugiej strony.. mia豉m podobn sytuacj..
z pewnym ch這pakiem przyja幡i豉m si ponad rok.. to by豉 czysta przyja潯 bo do niego nic nie czu豉m a on mia dziewczyn (ponad 2 lata byli razem).. i po prostu ostatnie dwa m-ce niezbyt im si uk豉da造.. i si rozstali.. kiedy le瞠li鄉y sobie i ogl康ali鄉y film.. a p騧niej si sta這.. pierwszy nasz poca逝nek.. i tak wytrwali鄉y 3 tygodnie i by這 瞠by nie przesadza zaj*** i to nietylko moje zdanie
tak samo poprosi o przerw.. chocia jak pyta豉m czy to koniec powiedzia 瞠 nie..
z jednej strony nie jestem z豉.. bo za szybko wszystko si potoczy這.. po tak d逝gim zwi您ku potrzebna mu by豉 przerwa..
za to jestem z豉 na siebie 瞠 wog鏊e dopu軼i豉m do tego.
dla mnie jest to trudniejsze dlatego 瞠 mog przez to straci przyjaciela.. bo nie wiem czy to mog豉 by mi這嗆..

mikizino  

Do陰czy: 01 Gru 2008
Sk康: Inowroc豉w

Wys豉ny: 2008-12-02, 18:45   

Mia貫m podobn sytuacj nie nale篡 tego w nie sko鎍zono嗆 ci庵n帷 najwyra幡iej lubi jak dziewczyna walczy a nie on wiem co na ten temat bo inni moi koledzy tak robi. Moim zdaniem powinna odrazu z nim zerwa poniewa je郵i d逝瞠j b璠ziecie to ci庵n帷 to b璠ziecie nawi瘯rzymi wrogami

"Jak sobie po軼ielisz tak si wy酥isz"

"Jest to z這ta zasada w 篡ciu: wymaga ma這 od 鈍iata a du穎 od siebie"

vanila  

Do陰czy豉: 04 Gru 2008

Wys豉ny: 2008-12-05, 02:21   

przyjaciol nigdy nie za wiele.
a czas pokaze co z Wami bedzie dalej.
to ze zwiazek sie Wam nie udal nie znaczy ze z przyjaznia tez tak bedzie.
powodzenia.

[ Dodano: 2008-12-05, 02:24 ]
ja mam przyjaciela od 6lat. mijamy sie strasznie. co jakis czas jedna lub druga strona czuje cos wiecej niz powinna. nigdy nie mozemy sie zgrac w tym samym czasie. czasami chcialabym sprobowac. ale boje sie. nie wiem co bedzie jesli nam nie wyjdzie. ciezko bedzie wrocic do takiego stanu rzeczy jaki jest teraz. pozyjemy zobaczymy.

[ Dodano: 2008-12-05, 02:25 ]
ps. dziwne to takie.

Sweetrush  

Do陰czy豉: 30 Lis 2008

Wys豉ny: 2008-12-05, 16:12   

vanila napisa/a:
ja mam przyjaciela od 6lat. mijamy sie strasznie. co jakis czas jedna lub druga strona czuje cos wiecej niz powinna. nigdy nie mozemy sie zgrac w tym samym czasie. czasami chcialabym sprobowac. ale boje sie. nie wiem co bedzie jesli nam nie wyjdzie. ciezko bedzie wrocic do takiego stanu rzeczy jaki jest teraz. pozyjemy zobaczymy.

z jednej strony warto zaryzykowa.. bo w zwi您ku wa積a jest nie tylko mi這嗆 lecz przyja潯..
w sumi s康z, 瞠 to tak samo z czasem wyjdzie..

Wy鈍ietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo瞠sz pisa nowych temat闚
Nie mo瞠sz odpowiada w tematach
Nie mo瞠sz zmienia swoich post闚
Nie mo瞠sz usuwa swoich post闚
Nie mo瞠sz g這sowa w ankietach
Nie mo瞠sz za陰cza plik闚 na tym forum
Mo瞠sz 軼i庵a za陰czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: