• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

Tifi 

Wysłany: 2010-07-17, 13:33   

Moim zdaniem taka przyjaźń jest możliwa. Istnieje jeden warunek te osoby muszą być pewne, że nic już ich nie łączy.
Ja przyjaźnie się z chłopakiem, którego kochałam. On nie wie jakimi uczuciami go obdarzyłam. Ale ważne, że dziś już jesteśmy tylko najlepszymi przyjaciółmi :)

leszek93  

Wysłany: 2010-07-18, 22:09   

Dla mnie nie jest możliwe ;d .Gdy widzę gdzieś moje byłe to głupio mi , a gdzie tu o przyjaźni mówić :D

Starrk  

Tytuł: \_(O_o)_/

Wysłany: 2010-07-18, 22:16   

Przyjaźń z byłą? Fuck no.

Żelkii^^  

Wysłany: 2010-07-19, 13:32   

Nie da się przyjaźnic z byłym. Bo zawsze potem jest taka sytuacja, że wszystko zaczyna się od nowa. Przynajmniej w moim przypadku.
Pa tatatatatataj...

BeautySK 

Wysłany: 2010-07-20, 12:45   

Moim zdaniem istnieje taka przyjaźń. Jednym z moich najlepszych kumpli jest mój były. Pierwsza miłość z przed 4 lat ;) A teraz lajtowo... nic nas nie rusza. :) Dużo o sobie wiemy i sie sobie zwierzamy. Jednak z moim innym byłym mam kłopot:| :zakrecony: Jakoś oboje się nienawidzimy a jednak kochamy;/ Raz wyzywamy a innym razem wyznajemy milość . I tak w koło... To już irytujące , tym bardziej, że on od długiego czasu ma inną dziewczyne. :zdegustowany:
Ostatnio zmieniony przez BeautySK 2010-07-20, 12:46, w całości zmieniany 1 raz  

Raisins 

Wysłany: 2010-07-24, 19:13   

Moje zdanie? Nie ma czegoś takiego jak przyjaźń z 'eksem'. To nie wypali choćbyście się nie wiadomo jak dobrze znali.
Nawet jeśli rozstaniecie się, że tak powiem... 'za porozumieniem stron'.

Katharsis  

Wysłany: 2010-07-24, 19:29   
   Polecający: Lewiatan

Ja tam nie mam nic przeciwko :) ale była ma :D

anonimowa18 

Wysłany: 2010-10-02, 12:17   

Istnieje ... ale jeżeli przed związkiem byliście przyjaciółmi to będzie Wam tą przyjaźń po tym nieudanym związku trudno odbudować ... wiem to z własnego doświadczenia mało komu się to udaje

zaskoczona_;)  

Wysłany: 2010-12-29, 18:08   

Moim zdaniem przyjazn z bylym/była istnieje ;)
Jesli obydwie strony wszystko sobie wytlumacza oczywiscie.
Nie stoi wtedy nic na przeszkodzie a byla para moze ukladac sobie zycie od nowa z inna osoba,nie czujac przy tym zadniej urazy. ;) :P
Ostatnio zmieniony przez zaskoczona_;) 2010-12-29, 18:10, w całości zmieniany 1 raz  

buraukkaforesee  

Wysłany: 2011-10-28, 17:33   
   Polecający: dzięki sobie

Wieeeesz to zależy od zachowania obu stron - sama byłam w podobnej sytuacji i przez to, ze ex zachowuje sie nie tak jak trzeba wszystko sie psuje i przyjaźć nie jest możliwa - ale bywa i tak, że się da :luka:
szczególnie łatwo jest zachować przyjaźń jeśli w związku nie było sexu - podobno - jak jest na prawdę ? myślę że to od człowieka zależy i od tego jak związek się skończył

Nyara  

Wysłany: 2011-11-17, 01:15   

Wszystko zależy jak ten związek zakończył się i czy miłość wygasła z obu stron.
Nigdy nie miałam/ma kontaktu z byłym chłopakami, żadnymi. Skończyło się i już. Sama nie potrafię miłości zamieć w przyjaźń. Nigdy nie potrafiłam powiedzieć w sobie, że dana osoba którą wtedy kochałam, była częścią mnie, ba dalszą przyszłością, nagle jest tylko przyjacielem.
Odcięcie kontaktów przynajmniej mi pomaga, nie od razu, ale wiem że wszystkie moje plany okazały się niczym, bo tej osoby już nie ma. I to z czasem pomaga.
druga warstwa - krew.
trzecia warstwa - kości.
czwarta warstwa - dusza.
a ślad twoich zębów jest najgłębiej.
najgłębiej.'

rapmuzyk 

Wysłany: 2011-11-17, 16:40   

No wiecie ja bym nie potrafił, jakoś tak po prostu. A mam przyjaciółkę, która przyjaźni się ze swoim byłym chłopakiem Ale mówi że niedługo chyba to się rozpadnie ta przyjaźń, bo jak pojedzie do niego to taką nie miłą atmosferę czuje. :)

malinowamamba  

Wysłany: 2011-11-17, 16:53   

Ja sobie nie wyobrażam przyjaźni z moim bylym. Udajemy, że się nie znamy i mi z tym dobrze, bo w sumie to nie chce juz go znać
Jak słyszysz mnie to przyjdź[*]

Smok_ 

Tytuł: Jestem na nie!

Wysłany: 2011-12-04, 17:13   

Podstawą udanej i prawdziwej przyjaźni jest zaufanie. Jeżeli tylko będziesz w stanie ponownie zaufać takiej osobie, jeżeli będziesz pewien, że możesz na niej/nim polegać, to czemu nie?

yaku  

Tytuł: Bohater Forum

Wysłany: 2011-12-05, 23:51   
   Polecający: Wujek Google

Miałem w zasadzie dwa "poważniejsze" związki i o nich się wypowiem, bo chyba o takie chodzi, nie jakieś dziecinne, takie wiecie miesięczne czy w podobnym stylu.

Z pierwszą z tych dziewczyn byłem 8 miesięcy. Po zerwaniu nie rozmawialiśmy ze sobą, ja wiem? Z dobry rok, może dwa. Pewnego razu całkiem przypadkiem spotkaliśmy się na imprezie, rozpoznaliśmy się i zaczęliśmy rozmawiać. Ona była ze swoim chłopakiem, ja ze swoją koleżanką. Rozmowa szła nam dobrze i do dziś utrzymujemy bardzo ciepłe kontakty, coś na zasadzie nie tyle przyjaźni facet-kobieta co brat-siostra. Zupełnie nas do siebie nie ciągnie w takich miłosnych kwestiach, a jej facet stał się moim dobrym kolegą.

Druga dziewczyna, to zupełnie inna historia. Po 9 miesiącach ona zauroczyła się w innym facecie, powiedziała mi o tym i stwierdziła, że lepiej, żebyśmy zostali przyjaciółmi. Próbuje ze mną rozmawiać, czasem ja się odezwę do niej tak grzecznościowo, ale... Wiem, że to nie to. To na pewno nie jest przyjaźń. Sądzę, że gdybyśmy nie byli w związku, to byłaby to świetna przyjaźń, ale jakoś nie do twarzy mi z tym kiedy byliśmy razem. Zwłaszcza, że zaczęła się znów do mnie odzywać szczególnie często, kiedy zerwała ze swoim byłym.

Także czy przyjaźń z byłą istnieje? Moim zdaniem tak, ale potrzeba trochę czasu i to nie zawsze się udaje.

Odpowiedz do tematu