• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

Byccagio  

Zaproszone osoby: 11

Wysłany: 2011-12-23, 14:11   

Nie wyobrażam sobie przyjaźnić się z moją byłą. Za bardzo mnie zraniła bym mógł jej wybaczyć. Ogólnie to bez sensu, bo te uczucia zostają i jak jest jakaś sytuacja to po prostu nie da się być tylko przyjacielem.

disasterpiece 

Wysłany: 2011-12-23, 20:33   

Niee. Wydaje mi się, że w każdym przypadku pozostałby jakiś żal czy niechęć. Zresztą ciężko byłoby utrzymywać kontakt z byłym partnerem, bo jakieś tam wspomnienia zawsze zostają.

-Joker [,,Dark Knight'']

chorymózg  

Wysłany: 2011-12-23, 21:28   

A ja myślę, że to zależy od tego, jaki związek dana para tworzyła i w jaki sposób się rozstała. Sądzę, że przyjaźń w wielu przypadkach na pewno jest możliwa.

Kerosine  

Zaproszone osoby: 1
Tytuł: Frausz

Wysłany: 2011-12-23, 21:38   

IMO aby zjawisko przyjaźnienia się z byłym lub byłą mogło zaistnieć, przyjaźń już za czasów trwania samego związku musi być jedną z jego fundamentalnych podstaw i elementów.

Wybuchy rysuję, że niby bukiety. Psycholożka daje się nabrać.

Nyara  

Wysłany: 2011-12-23, 22:23   

Kerosine napisał/a:
przyjaźń już za czasów trwania samego związku musi być jedną z jego fundamentalnych podstaw i elementów.

A przyjaźń przeistacza się w miłość a później to uczucie zamienić znów w czystą przyjaźń. To jest sztuka jeśli dwie osoby potrafią to zrobić. Bez żadnych 'podtekstów'.
druga warstwa - krew.
trzecia warstwa - kości.
czwarta warstwa - dusza.
a ślad twoich zębów jest najgłębiej.
najgłębiej.'

Tonique  

Tytuł: Feeling Sory

Wysłany: 2011-12-23, 22:34   

Nam parę osób, które przyjaźnią, a przynajmniej spędzają dalej ze sobą czas już po rozstaniu.
W moim przypadku to jest tak, że to ona się odwraca i idzie, więc śmiało mogę powiedzieć ... Ale tego nie powiem tutaj. To zostaje tylko we mnie.

CrazMaN  

Wysłany: 2011-12-29, 15:22   

Miałem kiedyś przyjaciółkę, potem byliśmy ze sobą jakiś czas i teraz nie jesteśmy w stanie nawet rozmawiać razem, żeby nie wyrzucać sobie wszystkich błędów, które popełniliśmy. Może uważacie, że jest to możliwe, ale jak dla mnie jest to kompletna fikcja.

Achar  

Tytuł: Sezonowiec:<

Wysłany: 2011-12-29, 16:27   

Nie ma mowy. Ja nigdy w związku nie byłem, ale 1 byłem mocno zakochany - oczywiście mieliśmy zostać przyjaciółmi i miałem słuchać o jej problemach i zabawach ze swoim chłopakiem, którego znalazła sobie pare dni później. Przez jakiś czas to robiłem, ale uznałem, że to nie ma sensu i próbując to zakończyć wyszedłem na chama, prostaka i nieczułego dupka. Szczerze mówiąc to cały czas mi to wisiało, ale mniejsza o to. 3 tygodnie później okazało się, że ma drugą. Druga ma dzieciaka... Teraz ja nie mogę na nią patrzeć ze wzajemnością. Jak mogłem być tak głupi. Daaa fuqqq?!
Ale przechodząc do sedna od żalenia się internetowym, nowo poznanym zresztą, znajomym - uważam, że to nie możliwe i nie ma sensu, ale to tylko moje zdanie.
Impatient and curious of what may come

Chaos 

Wysłany: 2012-02-05, 16:49   

To jak: zdechł Ci kot, ale możesz go zatrzymać.

Jak dla mnie to raczej niemożliwe.

Nasir  

Tytuł: #1 jebaka

Wysłany: 2012-02-06, 09:55   

No tak, przyjaciel... Ty będziesz słuchał, inny będzie ruchał. Chamsko to brzmi, ale wiadomo o co chodzi, jak z problemami to do Ciebie, jak z jej menem coś nie tak, to do Ciebie, jak na bibę, do parku, do wyra to do swojego mena. Chore to jest, kiedyś byłem częścią czegoś takiego, wiecie kiedy taka sytuacja ma miejsce? Gdy ktoś po prostu podczas wyboru partnera bierze pod uwagę tylko i wyłącznie wygląd. Koleś okazuje się dupkiem, z którym nie ma o czym gadać, ale przecież to ciacho;D No więc rozmowy kto inny, seks kto inny. W wielkim uproszczeniu to wszystko przedstawiam, ale niestety takie są fakty. Jak mieć przyjaciela dziewczynę to na bank nie byłą jakąś zasraną. Zacznijmy od tego, że zrywa się z kimś bo coś nam w nim nie pasi z reguły, więc po co trzymać z kimś, kto Cię wku**ia? Mam przyjaciółkę dziewczynę bardzo gorącą i wolną do tego i dogadujemy się zajebiście, wiem przyjaźń jako taka możliwa rzecz jasna, ale nie z byłą. Jak napisał Starrk: FUCK NO!
-Z Wieśko?! Do kiśla?!

mort  

Wysłany: 2012-02-26, 01:36   

pimqa napisał/a:
myslicie ze cos takiego jest w ogole mozliwe?

Oczywiście, że tak. Wszystko zależy od ludzi - myślę, że najbardziej decydującą kwestią w tej sprawie jest sposób, w jaki dana para się rozstała i to, jaki związek tworzyła. Przykładowo, jeżeli oboje doszli do wniosku, że powinni się rozstać, jeżeli uczucie wygasło u obojgu - przyjaźń ma duże szanse na przetrwanie.
Ostatnio zmieniony przez mort 2012-02-26, 01:37, w całości zmieniany 1 raz  

smerfetka66  

Wysłany: 2012-04-16, 20:39   

Hm..zazwyczaj nie chce się spotykać i mieć kontaktu z byłymi..ale jeśli były dobre relacje to dlaczego ich dalej nie utrzymywac ? Jakoś trzeba zniesc że sie do siebie nie pasuje pod względem związku ale dobry przyjaciel czy przyjaciólka zawsze sie przyda :)

Wilderness  

Tytuł: \m/

Wysłany: 2012-04-17, 20:04   

Przyjaźnią bym tego nie nazwał na pewno, ale jestem w stanie utrzymać jakąś zdrową relację nie opartą na nienawiści. Zależy od dojrzałości obojga, tak myślę. I od podejścia. Jak jedna strona jest mocno zraniona rozstaniem to ani jej w glowie znajomość czy przyjaźń.

Cersei 

Tytuł: Królowa

Wysłany: 2012-05-30, 21:03   

Hmm jest to możliwe. Znam nawet takie przypadki, lecz zazwyczaj taka przyjaźń jest rzadkością, ponieważ byli partnerzy sa często zbyt dumni i wolą pielęgnować urazę do siebie nawzajem.

Umysł potrzebuje książek, podobnie jak miecz potrzebuje kamienia do ostrzenia.

George.R.R.Martin

Detal45  

Wysłany: 2012-06-20, 22:21   

Jak dla mnie ciężka sprawa, byłem z taką jedna dziewczyną i prawdzie powiedziawszy teraz nie potrafimy się dogadać po rozstaniu. Ciągle się kłócimy, możliwe że potrzeba czasu na jakieś tam zrozumienie się.

Odpowiedz do tematu