• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Colorblind
2009-11-22, 16:45
Autor Wiadomość

anula  

Zaproszone osoby: 1

Wysłany: 2006-11-17, 22:15   

Jacek,skad takie pytanie?Masz taka prace ze sie pytasz?
Ja bym chetnie sie z kims takim zwiazala,zalozyla rodzine-dla prawdziwej milosci moglabym wszystko:)

anula80  

Wysłany: 2006-11-18, 19:12   
   Polecający: dzięki sobie:)

Przecież to czy praca jest bezpieczna czy nie to nie ma żadnego znaczenia.Jeżeli ma się stać coś złego to i tak się stanie niezależnie od tego gdzie i kiedy akurat będzie.Całe życie jest jednym wielkim niebezpieczeństwem,dlatego nie ma co oglądać się na rodzaj wykonywanej pracy.Jak się kocha to bez względu na wszystko :) A co ma być to będzie :)

jusia_like  

Wysłany: 2006-11-18, 20:28   
   Polecający: Google

Ja myśle że też zastanowilabym sie zanim zwiazalabym sie z kims kto w kazdej chwili moze zginąc. Wiem ze to ryzyko bo mozna zyć z kimś kto pojechal w centrum wojny i przezyl a z kims kto jest np. bibliotekarzem i zginąl bo wpadl pod pociag. KAzdy w kazdej chwili moze zginać i nie sadze zeby wioeksze ryzyko mial np. zolnierz niz lekarz. ALE jesli mialabym być z kims o kogo martwilabym sie calymi dniami, kto dzwoinil by tylko po to by powiedzec mi ze zyje, ze jest daleko i bedzie tylko na swieta to mysle ze to nie ma sensu.
Nie zwiazalbym sie z kims kto zyje w ekstremalnym napięci wykonujac cieżka i odpowidzialną prace przy ktorej moze stracici zycie

marlena_18  

Wysłany: 2006-11-19, 22:45   

jusia_like, a wolałabys zyc samotnie lub z człowikiem do którego nic nie czujesz, bo twoja jedyna miłość jest np. żołnierzem? Kochac kogoś i ze względu na poglądy odrzucic go i cierpieć??? To ja już wole ten strach!
jusia_like napisał/a:
kto dzwoinil by tylko po to by powiedzec mi ze zyje

i że cie kocha...
jusia_like napisał/a:
ze jest daleko i bedzie tylko na swieta

czasami rozłąka dobrze wpływa na zwiazek!! A jakże wspaniałe są te świeta gdy sa jedyna okazja do spotkania...

mala_adzia 

Wysłany: 2006-11-21, 16:28   

Bym zawsze delikatnie próbowała namówić go na zmianę pracy....Jednak gdybym zauważyła,że jest ona dla niego ważna to bym ustąpiła.
Nie widze przeszkód żeby wiązać się z takim mężczyzną.Nie zniosłabym obok siebie widoku osoby,której nie kocham. Gdybym zdecydowała się na dzieci to od samego początku bym musiała się liczyc ze śmiercią partnera :|

słoneczko 

Wysłany: 2006-11-29, 12:38   

ważna jest miłość w dzisiejszych czasach kazda praca jest niebezpieczna a teraz wszędzie jest niebezpiecznie

paulinusia 

Wysłany: 2007-07-29, 23:57   Re: Pytanie do KOBIET !

Jacek napisał/a:
Czy zdecydowalabys sie zalozyc rodzine z facetem ktory ma niebespieczna prace ... Czyli zyc z przekonaniem ze kiedys moze sie tak zdazyc ze jego zabraknie ?

jeśli jest to miłość to praca nie ma znaczenia przynajmniej dla mnie

Beata18 

Wysłany: 2007-07-31, 21:07   

Jesli sie Kocha to nic nie stoi na przeszkodzie aby założyć rodzine, nawet jesli w gre wchodzi bardzo niebezpieczna praca! Powiem tak bardzo bym sie o Niego bala i napewno, gdyby nie wracal dlugo do domu z pracy to myslala bym nad tym, czy nic mu sie nie stalo i czy wroci do caly i zdrowy?? Ja mam zamiar zostac policjantką ta praca tez jest niebezpieczna, zobacze czy ktos sie ze mna zwiąże ;) ???? Pozdrawiam

dove  

Wysłany: 2007-07-31, 21:57   

Jasne, że tak. Dziwne byłoby raczej, gdybym nie chciała być z facetem, którego kocham i z wzajemnością sugerując się jego pracą. Jesli tak postąpiłaby jakaś osoba to wg mnie byłoby to egoistyczne z jej strony nie mówiąc już o miłości. A ja zawsze powtarzam, że miłość nie zna granic i przezwycięża wszystko...

Isiacek  

Wysłany: 2007-07-31, 22:05   

Zdecydowanie tak. Dla miłosci warto.. Zaryzykowałabym... Facet z któym bym była mógłby okazać się na prawdę super mężem i ojcem moich dzieci... Na pewno martwiłabym się czy wróci z pracy, czy też nie...ale miłość pokona wszystko, nawet takie problemy. Trzeba wierzyć:) A mąż wtenczas powinien także uważać na siebie i unikac jakichkolwiek problemów..

Beatrix21  

Wysłany: 2007-07-31, 22:15   

Na pewno bycie z mężczyzną swojego życia, który wykonuje niebezpieczną prace to niezwykle trudne zadanie dla kobiety. Jednak wydaję mi się, że warto podjąć "ryzyko" bycia z takim mężczyzną. W końcu miłość to uczucie dla którego można poświecić wszystko ;)

Star  

Wysłany: 2007-08-07, 13:40   

Oczywiscie, ze tak... to ze akurat praca jest niebezpieczna to jest nie wazke... w koncu w kazdym zawodzie mozna zginac, to ze akutar ta jest bardziej niebezpieczna od innych w niczym nie przeszkadza. Jezeli sie kocha to nic nie stanie na przeszkodzie.

lisica  

Wysłany: 2007-08-07, 13:51   

milosc to nieuleczalna choroba i niestety ale nie mamy na nia wplywu!jak sie kocha to nie mysli sie o takich rzeczach bo liczy sie chwila

amelka 

Wysłany: 2008-08-31, 18:30   

Może niech facet zmieni pracę i będzie ok.

sis  

Zaproszone osoby: 2
Tytuł: zła starowinka

Wysłany: 2008-09-01, 15:42   

amelka napisał/a:
Może niech facet zmieni pracę i będzie ok.
A co, jeśli sprawia mu ona radość? Jest jego pasją? Daje mu tyle satysfakcji, że nie chciałby robić nic innego? Ma wszystko rzucać, żeby "było ok"?

grlało, matulu

Odpowiedz do tematu