• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Colorblind
2009-11-22, 16:45
Autor Wiadomość

Jacek  

Wysłany: 2006-10-28, 23:04   Pytanie do KOBIET !
   Polecający: Znalazlem w necie

Czy zdecydowalabys sie zalozyc rodzine z facetem ktory ma niebespieczna prace ... Czyli zyc z przekonaniem ze kiedys moze sie tak zdazyc ze jego zabraknie ?

ainaFEAnara  

Wysłany: 2006-10-28, 23:08   

a lepiej męczyć się kochając mężczyznę i nie być z nim tylko z powodu jego pracy?
oczywiście że TAK

Lola  

Wysłany: 2006-10-28, 23:46   
   Polecający: religia tv

Ciekawe pytanie , ale chyba jesli sie kogoś kocha to chce sie z nim być bez względu na okoliczności i choćby to miało być kilka dni. Trzeba miec świadomośc ze , warto było dla tych kilku dni z tą osoba być i ta osobe kochać. Bo oczywiscie warunkiem jest tutaj ogromne uczucie i przywiązanie.

happygirl 

Wysłany: 2006-10-29, 12:19   

OCZYWIŚCIE, ZE WARTO BYĆ Z KIMŚ KOGO SIE KOCHA POMIMO JEGO PRACY,ORAZ WARTO ZAŁOZYĆ RODZINĘ.jA JESTEM Z MĘZCZYZNĄ KTÓRY PŁYWA(MARYNARZ) ,I JESETM W 100% PEWNA ŻE ZAŁOZYŁĘ Z NIM RODZINĘ JEŚLI TYLKO BEDZIEMY TEGO PRAGNELI OBOJE.WIEM ZE MOZE ZGINĄC ,ALE NIE MYSLE O TYM.wAZNE JEST GDY JEST,A GDY GO NIE MA MODLE SIĘ I JESTEM DOBREJ MYSLI ŻE WRÓCI CAŁY I ZDROWY....NIEPOPRAWANA OPTYMISTKA

agatqa88  

Wysłany: 2006-10-29, 22:44   
   Polecający: Sama znalazłam :D

Bez wzgledu na wszystko... tym bardziej starałabym spedzac z ta druga osoba jak najwiecej czasu ...Milosc,rodzina ... pewnie ze warto ... zawsze warto dla milosci wszytsko ....

Nastilia  

Wysłany: 2006-10-30, 07:15   

Napewno to jest trudne, świadomość, że ukochana osoba może nie wrócić z pracy, ale tak samo i osoba nie mająca pracy zagrażającej życiu może nie wrócić. MOim zdaniem naprawde warto jak się kocha, wtedy to nie jest takie ważne.

Szeherezada  

Wysłany: 2006-10-30, 22:28   

Tak - ale tylko dlatego, że jestem chrześcijanką i wierzyłabym w takiej sytuacji w ponowne spotkanie. Oraz - uważam, że jestem dośc silna, być zająć się dzieckiem i domem.
Bardzo ważna jest ta siła psychiczna i samowystarczalność - na ile ewentualna taka kobieta byłaby w stanie dać sobie radę sama. To, i mocna, nieegoistyczna miłość.
--Ksiądz Twardowski

marlena_18  

Wysłany: 2006-11-01, 11:11   

Jasne! Jeżeli bym go kochała i chciała z nim załozyć rodzine to praca nie byłaby problemem! Owsze bałabym sie o niego ale przeciez zycie można stracić nie tylko wtedy gdy ma sie niebezpieczna prace! Wystarczy bezmyślność kierowców...

natallka  

Wysłany: 2006-11-01, 11:20   

Ja chyba też, chociaż namawiałabym go do zmiany pracy ... Ale jednak miłość jest najważniejsza, więc jakbym go kochała nie zważałabym na to, że ma niebezpieczną pracę...

marlena_18  

Wysłany: 2006-11-02, 18:15   

natallka napisał/a:
chociaż namawiałabym go do zmiany pracy

Ale przeciez takie namawianie facet może odebrac jako: "albo ja albo praca"! Przeciez to sie mija z celem no bo jeżeli juz ma niebezpieczna prace to dlatego ze sam sobie wybrał taki zawód! wiec lubi to co robi i dla Ciebie ma z tego rezygnowac? Znając życie to zapewne wybrałby Ciebie (jezeli Cie naprawde kocha) ale do końca życia miałby do Ciebie żal!

Wiec chyba nie warto namawiać faceta na zmiane pracy... lepiej dwa razy pomyślec zanim sie powie "TAK" i zdecyduje sie na życie z nim i jego praca :/

Miętowaaa  

Wysłany: 2006-11-07, 12:31   

Jak to sie mówi
miłość przezwycięzy wszystko :)

markiza  

Wysłany: 2006-11-07, 14:13   

oczywiście, chłopak mojej koleżanki chce zostać strażakiem.na pewno mimo to będą żyli szcześliwie

iJeszcze  

Wysłany: 2006-11-10, 22:07   

Jeśli ktoś kocha to nikt i nic nie jest w stanie mienić tego...a świadomość, że kogoś można stracić zbyt wczesnie potęguje miłość.

dzas  

Wysłany: 2006-11-15, 17:09   

Pytanie... Stanowczo TAK... przeciez tu pojawia sie miałosc... jak sie kocha to sie z nim jest, proste...

Krecik  

Zaproszone osoby: 2

Wysłany: 2006-11-17, 21:32   
   Polecający: 'Znaczenie imion' ;)

Oczywiście że tak. Nawet gdyby miał nie wrócić z pracy, to miałabym coś, co zarówno on i ja kochalibyśmy tak samo przeogromnie mocno i czym chciałabym zająć się podwójnie mocno, skoro jego zabraknie- dzieci :)

Odpowiedz do tematu