• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

magda86  

Wysłany: 2016-11-03, 18:55   rocznica ślubu

zbliża się nasza rocznica ślubu i z tej okazji chciałabym kupić coś specjalnego na kolacje z mężem. Zastanawiałam się nad jakąś seksowną krótka koszulką. Którą z tych https://obsessive.com/pln_pl/produkty/koszulki-i-sukienki/koszulki byście polecili. Waham się między taką czerwoną satynową z koronkowymi zdobieniami w okolicach biustu i bocznymi wstawkami a czarną z błyszczącymi zdobieniami i koronkowym przodem, oraz dodatkowym rozcięciem na biodrze i koronką na dole koszulki Mój mąż lubi wszelką bielizną z koronką. Jak myślicie która jest bardziej seksowna? a może zaskoczyć go i postawić na takie całkiem prześwitujące?
A może kupić przebranie seksownej policjantki? Widziałam coś takiego w powyższym sklepie? Chciałabym, żeby ten wieczór był niezapomniany i szukam inspiracji

ola19  

Wysłany: 2016-11-08, 12:04   

Wszystko zależy od tego co lubi twój mąż ;)

lazygirl 

Wysłany: 2017-02-18, 14:22   

Myślę, że z okazji rocznicy ślubu warto gdzieś wspólnie wyjechać. Idealnym miejscem na romantyczne chwile razem według mnie jest ten http://hoteldana.pl/restauracje-w-hotelu-dana/ luksusowy hotel. Jest przepiękny i ma dość ciekawą ofertę. Do tego w okolicy jest troszkę atrakcji. Myślę, że miejsce się wam bardzo spodoba :)

Odpowiedz do tematu