• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

kurek133 

Wysłany: 2011-04-30, 22:25   Rocznica zwiazku

Witam.
A wiec tak mam 19 lat a moja dziewczyna 17 no i w czerwcu bedzie rok jak juz jestesmy razem :) jestem z tego powodu bardzo zadowolony i mam do was takie pytanie... co proponujecie zeby cos kupic czy wogole calkiem cos innego "restauracja odpada" bo mam taki metlik w glowie ze nie wiem co robic...pozatym akurat w ten dzien bedzie 3 dniowa impreza u nas w miescie wiadomo pojdziemy na karuzele i takie tam...ale cos szczegolnego i w miare rozsadnego. Prosze o szczere odpowiedzi . Z gory dziekuje

arye 

Wysłany: 2011-05-01, 08:20   

hym ... mój chłopak jak mieliśmy pierwszą rocznice to zabrał mnie na spacer, pod wieczór już się ściemniało, tylko my mieszkamy na wsi to zupełnie inny klimat. a później poszliśmy do mnie i zrobiliśmy razem (to jeszcze bardziej zbliża) spagetti. po czym je konsumowaliśmy i rozmawialiśmy.

ale to zależy, co kto lubi. mi się tak podobało. Byłam bardzo zadowolona z tego wieczoru. a ze swoim chłopakiem jestem już 2 lata.

a co lubicie robić ?? :)

kurek133 

Wysłany: 2011-05-01, 11:21   

lubimy spedzac razem czas, chodzic na spacery ogladac filmy :) )

arye 

Wysłany: 2011-05-01, 14:04   

zabierz ją na spacer, daj mały bukiecik, ściągnij jakiś film (taki który lubicie tzn chodzi mi o rodzaj) i obejrzyjcie go razem przy czym dobry do jedzenia :) umiesz coś ugotować? kobiety to lubią jak sie im gotuje albo z nimi ;)

co Ty na to ? :)

Pasażer  

Wysłany: 2011-05-01, 15:44   

Nie róbcie zwykłych rzeczy. Żadnych spacerów, filmów - tak uważam. Dlaczego? Bo te wszystkie filmy, które chcesz z nią obejrzeć, zdążysz obejrzeć. Pokaż jej jaką jest szczęściarą, udowodnij, że wiążąc się z Tobą zrobiła najlepszy w życiu interes. To jednak jest rocznica, coś, co powinna zapamiętać.

To wszystko brzmi może głupio i ckliwie, ale wierz mi - bądź kreatywny. Nie powiemy Ci co wyjątkowego możesz zrobić, bo to już zależy od specyfiki związku. Zrób więc coś, co będzie wyjątkowe dla niej, dla was.

Nie da się wymyślać cudów uniwersalnych.

Sol  

Zaproszone osoby: 1
Tytuł: Smarkula

Wysłany: 2011-05-01, 20:53   

Pasażer napisał/a:
Nie róbcie zwykłych rzeczy. Żadnych spacerów, filmów - tak uważam. Dlaczego? Bo te wszystkie filmy, które chcesz z nią obejrzeć, zdążysz obejrzeć.
Nie zgodzę się. W wieczór, w który zeszliśmy się z moim Lubym zostaliśmy w mieszkaniu, wieczorem włączyliśmy film, zjedliśmy ulubioną przekąskę, on przyniósł mój ulubiony alkohol i tak sącząc drinki, i wzruszając się przy śmierci Mufasy, spędziliśmy Andrzejki. Przepis tak prosty, że może wydać się banalny, ale ja go wspominam zawsze z rozrzewnieniem i uśmiechem błądzącym po ustach.

"It seems that once you get laid, your life basically turns to shit."

arye 

Wysłany: 2011-05-01, 21:18   

kurek133 decyzja należy od Ciebie :) ja mówie, każdy z nas jest inny i każdego z nas związek jest inny, więc to TY musisz podjąć decyzje :)

Pasażer  

Wysłany: 2011-05-01, 21:56   

Proste pomysły to nawożony miłością geniusz leżący jednak w cieniu dobrych pomysłów.

Nie uważam, że jest w tym co mówisz, Sol, coś złego. Ale nie próbuj mi wmówić, że gdybyście tego dnia zrobili coś naprawdę wyjątkowego/ekscytującego, to byłoby gorzej. Nie uwierzę nawet, że byłoby tak samo dobrze. Skrajny przykład będzie doskonałą emfazą dla moich myśli - nie byłoby lepiej, gdyby w te Andrzejki chłopak zabrał Cię na lot balonem? ;-)

Pamiętam jak to jest być zakochanym, wiem, że dzielenie ze sobą codzienności to niesamowite uczucie. Nie sprzeczam się z tym. Nie zgadzam się natomiast z uwznioślaniem przeciętności. Dlatego szukamy wyjątkowości w innych, staramy się ją uwypuklić w sobie - wielbimy ją. Zakochujemy się w ludziach wyjątkowych nie dlatego, że pociąga nas perspektywa przeżycia z nimi lat w okowach banału.

Sol  

Zaproszone osoby: 1
Tytuł: Smarkula

Wysłany: 2011-05-01, 23:15   

Pasażer napisał/a:
nie byłoby lepiej, gdyby w te Andrzejki chłopak zabrał Cię na lot balonem? ;-)
Na pewno byłoby zimniej ;-)

Nie tyle chodzi mi o uwznioślanie przeciętności, co o docenienie tych prostych pomysłów. Mam wrażenie, że nasi mężczyźni są przekonani o kobiet potrzebie fajerwerków z okazji rocznic, półrocznic, miesięcznic tudzież innych okazji. A to nie do końca jest tak. Tutaj pomysł był może banalny, ale dla mnie wystarczającym zaskoczeniem było, że zapamiętał nazwę mojego ulubionego alko, którą wspomniałam raz, mimochodem. A brak "wyjściowej niespodzianki" w zarodku zdusił problem "ale skąd mam wiedzieć, co na siebie włożyć, skoro nie chcesz mi powiedzieć, gdzie idziemy?" ;-)

Rzecz oczywista, jest to mój punkt widzenia, moje preferencje, etc, etc, ale arye zdaje się go podzielać, więc istnieje szansa, że podzielają go też inne dziewczyny. Niesamowite niespodzianki bywają fajne, ale też najprościej przy nich o potknięcia i spsucie efektu.

"It seems that once you get laid, your life basically turns to shit."

szalona15  

Wysłany: 2011-05-30, 21:41   

kwiaty , spacer, może jakiś mały prezent (naszyjnik), zaproś ją do siebie i po prostu pobądźcie ze sobą!<3;D

Draciel  

Tytuł: fuck guevarra

Wysłany: 2011-05-30, 21:46   

Wspólny seans może będzie dobrą odskocznią od życia. Przy lampce wina i świecach ? Postaraj się ją jakoś zaskoczyć.

kermitt  

Wysłany: 2013-06-09, 08:39   

Ja mam ten sam dylemat właśnie. I te wszystkie kolacje, świece itd wydają mi się takie banalne :zdegustowany:

Martina  

Zaproszone osoby: 14
Tytuł: słodziak *^_^*

Wysłany: 2013-06-10, 02:07   

e tam dylematy. my na pół roku poszliśmy do zoo a na rocznicę wylądowaliśmy na kilka dni w górach, ale równie dobrze moglibyśmy siedzieć w domu i oglądać seriale przytuleni, z kubkiem herbaty. byłoby tak samo miło, byle razem :3

kermitt  

Wysłany: 2013-06-10, 16:00   

Martina napisał/a:
e tam dylematy. my na pół roku poszliśmy do zoo a na rocznicę wylądowaliśmy na kilka dni w górach, ale równie dobrze moglibyśmy siedzieć w domu i oglądać seriale przytuleni, z kubkiem herbaty. byłoby tak samo miło, byle razem :3

W sumie może masz i rację. Tylko, że niektóre dziewczyny są trochę bardziej wymagające i obawiam się , że moja właśnie do takich należy.
Ale przeglądałem tez net i wpadło mi w oko taka statuetka Co myślicie? Mogłoby się to jej spodobać na prezent?

Pocmierz  

Tytuł: Chrono

Wysłany: 2013-06-11, 12:47   

Ty ja najlepiej znasz i wiesz co lubi. Mi się wydaje że pomysł ok, że może się spodobać.

Odpowiedz do tematu