• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

nisza  

Tytuł: kokocirumba

Wysłany: 2011-03-04, 14:47   

Marek32 napisał/a:
Poza tym większość małżeństw poznała się za "młodu" o czymś to świadczy.

zatem po ukonczeniu studiow, a wiec okolo 23/4 roku zycia jest sie juz starym? :P

zgodze sie, ze na studiach latwiej jest sie "sparowac", ale po ich ukonczeniu takze mozna spotkac te jedna jedyna osobe. zwlaszcza, ze nie wszystkie zwiazki, ktore powstaja w trakcie studiowania przetrwaja dlugo.

mnie, jesli chodzi o slowo "singiel" powoli zaczyna krew zalewac.
pal szesc, ze moznaby uzywac jakiegos blizszego naszemu jezykowi okreslenia, ale faktycznie- niedawno bycie tym singlem bylo "trendy" i "na topie", teraz ludzie dziwia sie, gdy kilkunastoletni ludzie sa bez pary.
pamietam, jak na pierwszym roku studiow (obecnie je koncze) nie mialam chlopaka (wczesniej takze). komentarz jednego z kolegow? "no ja nie rozumiem, jak mozesz byc sama, przeciez ani brzydka ani glupia czy dziwna nie jestes".

komentarza nie trzeba, ale smutne, ze niektorzy nadal uwazaja, ze jedynym celem zycia kobiety jest bycie z mezczyzna...
realizowac sie mozna takze nie bedac w zwiazku, podstawa- nie rozpaczac i nie szukac na sile. a bedzie normalnie i w porzadku.

Draciel  

Tytuł: fuck guevarra

Wysłany: 2011-03-05, 09:48   

Hm, to nie jest zasada. W podstawówce mieć dziewczynę/chłopaka to lekka przesada, ponieważ w tym czasie jeszcze nie wiemy tak na prawdę, co to jest miłość. W gimnazjum jest troszeczkę inaczej, bo jesteśmy już starsi, bardziej doświadczeni etc. lecz akurat w nich jest wiele typowych tapeciar i innego blacharstwa. Tak, jak przemasboss napisał, takie czasy.. W Liceum już można mieć coś na poważniej, ale to również nie jest zasada. Dlaczego mężczyźnie trudniej znaleźć dziewczynę po studiach ? Wszystko zależy od chęci i nastawienia ; )

Martina  

Zaproszone osoby: 14
Tytuł: słodziak *^_^*

Wysłany: 2011-03-05, 12:37   

Draciel napisał/a:
Dlaczego mężczyźnie trudniej znaleźć dziewczynę po studiach ?
dlatego, że większość mężczyzn po studiach już nie bywa zbyt często w takich miejscach jak uczelnia, o zagęszczeniu 10 dziewczyn / metr kwadratowy ; )
to chyba jedyne ograniczenie.

Draciel  

Wysłany: 2011-03-05, 16:13   

W moim mieście są dwie szkoły średnie, gdzie jest przewaga przeciwnej płci.

1. LO im. Juliusza Słowackiego, gdzie była przedtem żeńska szkoła, przypada 15 dziewczyn na 1 chłopaka. Tak było w zeszłym semestrze, gdyż uczniowie postanowili to zbadać. Tam się właśnie wybieram.

2. Techniczne Zakłady Naukowe im. Gen. Andersa. W klasach prawie sami samcy. Według wyliczeń, średnio na 3 dziewczyny wypada 25 chłopa.

W takich przypadkach łatwo o znalezienie kogoś, ale w ogóle na to nie ma zasady.

szalona15  

Wysłany: 2011-05-31, 21:24   

Oj nie . Nie zgadzam się z tym. Jest wiele dziewczyn , które są fajne , ładne . Trzeba się tylko rozglądać i nie oznacza to że są puszczalskie. A może to z tobą jest coś nie tak. Może powinneś się zastanowić nad tym czego oczekujesz i chcesz. Rada dla ciebie , nie przebieraj w dziewczynach :D

Draciel  

Wysłany: 2011-05-31, 21:33   

szalona, trochę się pogubiłem. Piszesz to do autora, który założył temat x miesięcy temu. On nawet tutaj już nie wejdzie. Hm, istnieje ostatnia możliwość. Post jest skierowany do mnie ?

Pasażer  

Wysłany: 2011-05-31, 21:37   

szalona15 napisał/a:
Rada dla ciebie , nie przebieraj w dziewczynach :D

Beznadziejna rada, przebierać trzeba jak najbardziej.

Draciel  

Wysłany: 2011-05-31, 21:39   

Jak się nie przebiera to się nie znajdzie tej odpowiedniej poprzez eliminację.

Pasażer  

Wysłany: 2011-05-31, 21:44   

Ja myślę, że szalona15 dając takie rady chłopakom liczy na to, że i ona przy swojej filozofii życiowej trafi w końcu na jelenia. :oczami:

Draciel  

Wysłany: 2011-05-31, 21:45   

To przy takiej filozofii może co najwyżej to poroże wyrwać.

szalona15  

Wysłany: 2011-05-31, 21:55   

ej , ludzie zwolnijcie. Źle mnie zrozumieliście , nie chodzi mi o takie przebieranie o jakim myślicie. Lecz czasem trzeba się zastanowić . Bo jeżeli będzie się szukało ideału , to nigdy się go nie dostanie....

Draciel  

Wysłany: 2011-05-31, 21:57   

Cytat:
Bo jeżeli będzie się szukało ideału , to nigdy się go nie dostanie....

Że what ? Jeżeli się szuka to znajduję. Nie zawsze druga osoba sama spadnie nam z nieba. Trzeba o to zawalczyć.

szalona15  

Wysłany: 2011-05-31, 22:00   

Czasem trzeba zawalczyć , ale czasem jest inaczej. Nie zawsze jest tak , że trzeba szukać na końcu Polski , bo twoja druga połówka może być obok ciebie.

Draciel  

Wysłany: 2011-05-31, 22:07   

szalona, proszę. Zastanów się nad tym co piszesz. Przecież logiczne jest, że ktoś nie będzie szukał miłości z dala od siebie.

Martina  

Zaproszone osoby: 14
Tytuł: słodziak *^_^*

Wysłany: 2011-06-01, 08:32   

Draciel, takiś jest tego pewien? :oczami:

jak możesz tak zamykać się na miłość tylko z powodu odległości! będziesz szukał swojej "drugiej połówki" tylko w swoim mieście, czy może w promieniu 10, 20km? czy 25km już dyskwalifikuje? a co, jeśli ta, która jest ci pisana przez niebiosa, mieszka na drugim końcu kraju? jeśli ją poznasz, to odrzucisz ją tylko z tego względu, że mieszka daleko? :oczami: piszesz tak, jakbyś nie wiedział, jak wiele związków na odległość istnieje i miewa się dobrze..

no ale tu nie o tym.

ostatnio przeczytałam gdzieś coś jakiś cytat czyjś nie pamiętam - w każdym razie o tym, że jeśli kobieta mając lat 27 nie znalazła jeszcze mężczyzny swojego życia, to jest na najlepszej drodze do tego, by być kobietą szczęśliwą. na początku postukałam się w czoło, myśląc sobie, że wtf, 27 lat to straszna starzyzna, jakże to tak... ale teraz rozumiem, co autor miał na myśli i chyba się z nim trochę zgadzam :oczami:

Odpowiedz do tematu