• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

szalona15  

Wysłany: 2011-06-01, 15:54   

Draciel , to ty się zastanów co piszesz ;)
Przebieranie nic tu nie da. I chodzi mi o to , że trzeba się rozglądać w okół siebie, a jeżeli nie ma takiej osoby to trzeba szukać nawet na końcu Polski. Ale szukać a nie przebierać. Np. mam jedną pannę a idę się umówić z drugą , bo tamta może być lepsza. Nie wiem czy masz kogoś. Ale jeżeli nie to powodzenia w szukaniu swojej drugiej połówki .. :]

Draciel  

Tytuł: fuck guevarra

Wysłany: 2011-06-01, 19:07   

Szalona, czyż jest to atak na mnie ? :chytry:

Martina, hm. Chodzi mi głównie o to, że jeżeli nie znamy kogoś to nie jedziemy w ciemno na drugą stronę kraju, żeby tą drugą połówkę odnaleźć. Może zdarzyć się, że zaznajomimy się z kimś, jakąś osobą, która mieszka poza miastem. To inna sytuacja.

Esiaaa  

Wysłany: 2011-09-14, 11:27   

Miłosc przychodzi sama, w najmniej oczekiwanym momencie :) Tylko, że trzeba wyczuc kiedy, aby się na nią otworzyc i nie zmarnowac możliwe, że jedynej okazji na prawdziwą milosc.

Moim zdaniem szukanie na siłe, też nie jest dobre, może po prostu nie trafiłeś na odpowiednią osobę. Cierpliwości i jeszcze raz cierpliwości :)

Merlinka  

Wysłany: 2011-10-17, 13:31   

Co t w ogóle za temat - single po studiach? Że niby na studia idzie się, żeby znaleźć drugą połówkę? Bo ja myślałam, że wykształcenie. Miłość to nie jest coś, czego się szuka i trzeba to znaleźć w określonym momencie życia. To się między dwojgiem ludzi rodzi, albo nie.

buraukkaforesee  

Wysłany: 2011-10-28, 16:50   
   Polecający: dzięki sobie

Sądzę że ci którzy szybko się pobiorą i szybko rozwodzą zostawią nam singlom długoterminowym - lepsze sztuki :)
poza tym uważam że co niektórzy studenci są niedoświadczonymi i zdzieciałymi istotami które nie powinny się wiązać - oczywiście jest sporo wyjątków!! więc proszę na mnie nie krzyczeć :chytry:
ja popieram dojrzałe związki po studiach a takie są więc nie ma co się martwić

uknob  

Wysłany: 2015-08-26, 15:08   

mozna poznac fajne laski jest wiele ciekawych stronek :D ja czesto gesto korzystam z http://www.datezone.com i mimo ze jestem po studiach co chwile mam nową laskę :D

Odpowiedz do tematu