• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

agaciar 

Wysłany: 2007-09-01, 15:25   

obrączki dobrze dobrze są popularne w miłosci:D

Beatrix21  

Wysłany: 2007-09-02, 19:17   

Srebrne obrączki to chyba dobry pomysł. Sama taką chciałabym kiedyś mieć już nie mówiąc o złotej heh :]

Sol  

Zaproszone osoby: 1
Tytuł: Smarkula

Wysłany: 2007-09-04, 04:00   

Jeśli są tylko dodatkiem do tego, co najważniejsze, to nie mam nic przeciwko. Nie muszą być manifestacją; noszenie ich może być ot, takim miłym gestem. To indywidualna sprawa każdej pary.

Co nie zmienia faktu, że srebro jest najładniejszym z cennych kruszców ;P

"It seems that once you get laid, your life basically turns to shit."

Moniika 

Wysłany: 2007-09-04, 21:42   

Ja uwazam to za dobry pomysł :rotfl: Osobiście mi sie bardzo podoba, ale kazdy ma inny gust i inne poglądy :)

Lola  

Wysłany: 2007-09-05, 23:18   
   Polecający: religia tv

ja osobiście nie lubie facetów ,którzy nosza jakiekolwiek pierścionki czy sygnety ( no chyba ze po ślubie) ;p więc sama bym nie chciała sie tak "zaobrączkować" z nim. Więc uważam , że to bez sensu. Obrączki sa w małżenstwie i starczy.

Margaretka  

Wysłany: 2007-09-06, 00:06   

uważam że to dziecinada, takie obrączki, ja i mój chłopak chodzimy i oglądamy już złote. O wiele bardziej wolałabym zrobić sobie wspólny tatuaż tzw. dzielony specjalny dla par, :rotfl:

spiderafc 

Wysłany: 2007-09-06, 22:44   

a mi sie wydaje, ze w momencie słubu(póki co takiego nie planuje, i w dalszej mi nieznajomej przyszlosci) niebedzie dla mnie to znaczenia czy mam srebną i złotą obrączkę;)

Ewelina_Zajac 

Wysłany: 2007-09-14, 23:18   

Ana4 napisał/a:
Liczą się przecież tylko uczucia :)

Tak uczucia się liczą, ale niektóre pasy chcą mieć komfort psychiczny ,,zaobrączkowania się'' nawet w srebrne obrączki :) Ja sama nosiłam taką obrączkę przez 3 lata :) dopóki się nie zaręczyłam :D

Candida  

Wysłany: 2007-09-19, 01:25   

Beatrix21 napisał/a:
Srebrne obrączki to chyba dobry pomysł

chyba dla ptakow, bo mi sie jednoznacznie taka forma czulosci kojarzy z ornitologia ewentualnie z znaczeniem drobiu.

Lepszym pomyslem jest zakup malego, skromnie wygladajacego wisiorka otwieranego z poteznym ladunkiem zasuszonego platka rozy. Wyglada apetyczniej na ciele kobiety, jest podarunkiem stricte podytkowanym wlasna inwencja tworcza, a pchanie zdecydowanie ujmujaco kompnujac sie z zapachem kobiety.

sierpniowa  

Wysłany: 2007-09-21, 23:38   

Ja uważam ze to dobry pomysł. W naszym okresie narzeczeństwa to tylko ja nosiłam 'znak' :)
Teraz mi trochę szkoda, że nie wpadliśmy na to, że pbpje będziemy nosić symbole zaręczyn. To takie piękne...

tygrysek13 

Wysłany: 2009-02-17, 00:59   

A ja wczoraj dostałem srebrną obrączkę od mojej dziewczyny. Bardzo mi to "pomogło" jeszcze kilka dni wcześniej miałem lekkie wątpliwości. Tzn. zastanawiałem się czy jej uczucie jest tak do końca szczere i czy rzeczywiście kocha mnie tak jak mówi. Nie było to jakieś nagminne zwątpienie, ale jednak czasami mnie dręczyło. Kiedy wczoraj na Walentynki wręczyła mi obrączki (dla mnie i dla niej) i powiedziała, że ma nadzieję, że kiedyś zmienimy je na złote, to opuściły mnie wszelkie wątpliwości.
Co do wcześniejszych wypowiedzi, to uważam ,ze jest to sprawa indywidualna i wydaje mi się, że każdy powinien poszukać w tym swojego indywidualnego znaku. :padam:

Beatrix21  

Wysłany: 2009-02-25, 11:20   

Candida napisał/a:

chyba dla ptakow, bo mi sie jednoznacznie taka forma czulosci kojarzy z ornitologia ewentualnie z znaczeniem drobiu.

Patrząc na ten temat takimi kategoriami równie dobrze można byłoby stwierdzić że wszyscy małżonkowie są oznaczeni jak drób :niepewny:

Raisins 

Wysłany: 2010-07-24, 21:29   

Nie mam nic przeciwko takim obrączkom, nie ukrywam, że sama chciałabym mieć :)
Według mnie jest to takie trochę pokazanie, że jest się zajętym.

kaliopee  

Wysłany: 2010-08-03, 12:59   

Obrączki to tylko symbol, ale jak się już ma za nie wydać trochę kasy, to warto kupić takie, które będą wyglądały naprawe dobrze na palcu. Myślę, że ostatnio odchodzi się nieco od takich tradycyjnych obrączek z żółtego złota, coraz częściej pary wybierają białe złoty, a ostatnio na czasie są np. tytanowe. Te ostatnie bardzo mi się podobają, maja nietypowy kolor, a u dobrego jubilera można kupić niezłe wzory. Widziałam świetne modele na stronie hadrys.pl - bardzo fajnie, niektóre nawet ekstrawaganckie, ale myślę, że ekstrawagancja teraz na czasie.

kanarinho  

Tytuł: PENETRATOR

Wysłany: 2010-08-03, 14:54   
   Polecający: Paulinaaa

Cytat:
Według mnie jest to takie trochę pokazanie, że jest się zajętym.
Nie trochę, tylko to jest wulgarne i głośne pokazanie tego, że jest się zajętym, coś w stylu: <dźwięk V8> Patrz!! ja mam dziewczynę/chłopaka!! jestem zajęty!! <dźwięk V8>

Takie coś jest strasznie zrobione na pokaz, typowe zachowanie pozerów i pozerek. Według mnie związek oparty na czymś innym niż pozerstwie nie potrzebuje żadnych obrączek.

Odpowiedz do tematu