• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

nisza  

Tytuł: kokocirumba

Wysłany: 2011-06-08, 22:56   

A czy ktos Ci kaze je czcic i tracic wlasna godnosc?
Wez nie generalizuj, to, ze sa idiotki z takimi pogladami nie znaczy ze
a) jest to dogmatem
b) wszystkie kobiety tak uwazaja

Szacunek nalezy sie kazdemuu, bez wzgledu na plec...
Zwlaszcza wane jest to w zwiazku - bez szacunku nie ma sie co wplatywac w takie relacje z kims innym. Co do..
Katharsis napisał/a:
I nie wiem jak można być takim... flapfusiem, żeby sobie na to pozwalać.

tak samo jak nie wiem, jak mozna sobie pozwalac na bycie z kims, kto wiele razy zdradza, bije itd. Ciagle ktos liczy, ze ta druga osoba sie zmieni, ze to nie tak, ze to juz wiecej sie nie powtorzy, bo przeciez gdy nie bije/pije/zdradza jest dobrze.. wiec szkoda tego, co wlasnie dobre, a z tym,co zle to sobie poradzimy.
nazwij to jak chcesz, uzaleznienie, naiwnosc, biernosc, ale przejawia sie na wiele sposobow wszedzie dookola
Ostatnio zmieniony przez nisza 2011-06-08, 22:57, w całości zmieniany 1 raz  

Katharsis  

Wysłany: 2011-06-08, 23:28   
   Polecający: Lewiatan

nisza napisał/a:
Wez nie generalizuj, to, ze sa idiotki z takimi pogladami nie znaczy ze
a) jest to dogmatem
b) wszystkie kobiety tak uwazaja

trzeba generalizować, ponieważ w naszej kulturze opinia, że facet powinien ustępować kobiecie przy każdej pierdółce jest wszechobecna. To kobieta posiada więcej przywilejów, jest w naszej kulturze ponad mężczyzną, czy nam się to podoba czy nie :oczami: podkreślam: mówię o samej kulturze

nie miejcie o mnie niepoprawnej opinii - w większości przypadków ustępuję dziewczynom ;)

nigdy nie uderzyłem kobiety, ale gdyby mnie jakaś uderzyła, to nie pozwoliłbym jej na takie traktowanie mnie - no chyba, że miałaby naprawdę fajne cycki, do których wciąż miałbym dostęp :oczami:

Cytat:
Szacunek nalezy sie kazdemuu, bez wzgledu na plec...

na szacunek trzeba sobie zapracować, ale każdy powinien mieć równe szanse ;)

Byccagio  

Zaproszone osoby: 11

Wysłany: 2011-06-08, 23:31   

Zasługiwała na to po prostu.
Nieważne, jakiej jest się płci. Nikt się nie powinien bić tylko o tym porozmawiać, a jak pewna osoba tego nie rozumie - po co się męczyć.
Mam nadzieję, że znajdziesz kiedyś tą jedyną, bo ona na pewno nią nie jest.

nisza  

Tytuł: kokocirumba

Wysłany: 2011-06-08, 23:59   

Katharsis napisał/a:
I nie wiem jak można być takim... flapfusiem, żeby sobie na to pozwalać.
Cytat:
no chyba, że miałaby naprawdę fajne cycki, do których wciąż miałbym dostęp

widzisz, odpowiedziales sam sobie :hyhy:
Katharsis napisał/a:
trzeba generalizować, ponieważ w naszej kulturze opinia, że facet powinien ustępować kobiecie przy każdej pierdółce jest wszechobecna. To kobieta posiada więcej przywilejów, jest w naszej kulturze ponad mężczyzną, czy nam się to podoba czy nie :oczami: podkreślam: mówię o samej kulturze

samiscie to zrobili, mezczyzni drodzy :P wiec niestety, coz, nie do nas pretensje :P
Katharsis napisał/a:
na szacunek trzeba sobie zapracować, ale każdy powinien mieć równe szanse

dokladnie, wyjsciowo- kazdego szanujemy jako czlowieka, a potem juz czy jako osobe jako taka, konkretna- zalezy od wielu czynnikow.

Pasażer  

Wysłany: 2011-06-09, 02:30   

Jak tak czytam niektóre posty to przestaję być za tzw. równouprawnieniem.

Jeśli komuś naprawdę wydaje się, że kobiety i mężczyźni są tacy sami i zasługują na te same prawa, to chyba zna zbyt mało facetów albo nie dość dużo kobiet.

Pod względem prawnym - równouprawnienie, spoko. Pod względem mentalności i tego "co komu wolno" - bez równouprawnienia. I nie zamierzam dramatyzować jak niektórzy.

Prosta sytuacja - facet daje w pysk drugiemu facetowi. Wszyscy w towarzystwie się spinają, ale nie jest źle. Kiedy facet da w twarz kobiecie - czy to będzie taka sama sytuacja? Nie.

Gdyby na imprezie ktoś obraził Twoją (kieruję to pytanie w eter, do kogokolwiek) dziewczynę, wyzwał od dziwek i szmat, to zareagowałbyś, czy pozwoliłbyś dziewczynie podnieść głos/rękę? W końcu skoro jesteśmy za równouprawnieniem...

Przeżyłem podobne "momenty" i moje reakcje nie świadczyły o moim poparciu dla pełnego równouprawnienia. To są proste sytuacje, w których nasze odruchy pokazują co tak naprawdę o tym wszystkim myślimy.

Rozumiem, że w tej konkretnej sprawie nie ma co laski popierać i wszyscy nagle są oburzeni wywyższaniem kobiet. Nie chcę się wymądrzać, ale chyba muszę - są na tym świecie kobiety, które powinno się traktować inaczej, lepiej. Zapewne każda dziewczyna tak o sobie myśli, ale założę się, że każdy z facetów też kogoś takiego zna.

Nieważne zresztą.

lexington 

Wysłany: 2011-06-17, 11:26   

Sprawa jest dla mnie prosta - powinieneś ją już dawno zostawić. Prędzej czy później musiało dojść do tego, szkoda, że w takich okolicznościach.

buraukkaforesee  

Wysłany: 2011-10-28, 17:22   
   Polecający: dzięki sobie

Skoro cię biła cały czas to ci się nie dziwię :chytry:
ale nie uspawiedliwia cię to czy byłeś pijany czy nie - mimo wszystko mogłeś powiedzieć że kończysz znajomość zanim ją uderzyłeś i wyszedłbyś z kamienną twarzą :)

Cukiereńka  

Wysłany: 2011-11-11, 09:00   

Mogę Ci powiedzieć ze swojego doświadczenia że ona tego do końca życia nie zapomni i chociaż nie wiem jak było między wami dobrze na początku- będzie wspominać Ciebie jako tego złego

dawidiakus  

Wysłany: 2012-07-11, 09:39   

Absolutnie nie jestem za biciem kogokolwiek, ale uważam, że skoro jej oddałeś to może w końcu się nauczy, że ona też nie powinna Cię lać.

nika95 

Wysłany: 2012-10-22, 14:45   

Nie powinieneś, ale rozumiem Cię to była prosta reakcja, bo kto by tyle tego wytrzymał niewzruszony? A jej tak naprawdę się należało, żeby zobaczyła jak to jest wymachiwać rękami. Mam nadzieje, że nie próbujesz jednak do niej wrócić, bo histeryczka zawsze histeryczką będzie.

staramaruda  

Tytuł: marudząca

Wysłany: 2014-09-26, 15:34   

Jak kobieta leje faceta - jest OK, a jak facet przypieprzy kobiecie, to źle?
Bicie a uderzenie, to dwie różne sprawy.
Nikogo i nigdy nie wolno tłuc tak, żeby zrobić mu krzywdę.

Ale kiedy ktoś Cię łomocze po buźce, a Ty oddasz - to nic złego. A wręcz może pipunię nauczyło, że nie wolno być agresywną.

uknob  

Wysłany: 2014-10-13, 15:21   

nie przejmuj się! tez bym sie wkurzył jak by laska mnie biła co ona sobie w ogole myslała? traktowała Cie jak śmiecia i wcale sie nie dziwie ze jej oddałes nie zadreczaj się tylko znajdz sobie jakaś miłą normalną panienkę która będzie chciała się z Toba kochać a nie bić!

ziomek12  

Wysłany: 2015-03-09, 13:51   

Czytałem o 3 oznakach toksycznego związku na botaak.pl, ale uderzenie kogoś, to już przesada.

Odpowiedz do tematu