• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

DrBlack 

Wysłany: 2010-08-04, 19:31   

L.U.C napisał/a:
Nie nie nie . Starożytni czesi powiadali : miej wyjebane a bedzie ci dane ! ;]

No no. Chyba już to kiedyś słyszałem i może jest w tym trochę prawdy.
A powiedz L.U.C, jeśli możesz oczywiście, przekonałeś się kiedyś do tego powiedzenia? Lub czy ktoś inny się przekonał? :P

cocoo77  

Wysłany: 2010-08-04, 19:51   

ja nigdy nie szukałam i nigdy nie miałam, teraz mam 17 lat i nadal jestem sama. myślę, że zarówno nadmierne wysiłki i szukanie na siłę nie jest dobre, ale całkowite nierobienie nic tez nie pomoże znaleźć partnera. Jestem dość otwarta na otoczenie, mam kontakt z ludźmi, choć czasem, przyznam, jestem trochę nieśmiała... myślę, że nie ma co szukać na siłę, wystarczy trochę odwagi, poczucia humoru i widocznego, fajnego charakteru, żeby kogoś znaleźć ;) a ja chyba nie mam tego w nadmiarze ...

PapaSzakall  

Wysłany: 2010-08-04, 23:09   

chociaż :/ miłość przypadkowa istnieje . A z resztą ja już nie wiem na pewno trzeba szukać swojej drugiej połówki .Ale zdecyduje się na głosach innych osób :padam:

migotkaa 

Wysłany: 2010-08-18, 09:49   

A ja myślę, że naprawdę umiar jest jak zawsze najlepszy. taak... tylko jak znaleźć ten "złoty środek"? no to już jest najtrudniejsze zadanie... ani nie czekać zupełnie biernie ani nie rzucać się na szyję pierwszemu facetowi, który się do Ciebie uśmiechnie ;) łatwo się mówi? no niby tak, ale uwierz, że działa! trzeba wychodzić, to jasne, bynajmniej nie unikać ludzi i być otwartą/ym na nowe znajomości. Wydaje mi się, że wtedy podświadomie wysyła się pewne sygnały i mężczyzna czy kobieta wie wtedy, że druga strona jest zainteresowana i... hmm... jeśli wszystko dobrze pójdzie, to... randka gwarantowana! ;)

kenusarf  

Zaproszone osoby: 1

Wysłany: 2010-08-18, 17:07   

DrBlack napisał/a:
Ja mimo 18 lat, nie mam i nie miałem jeszcze żadnej dziewczyny, i sam nie wiem w czym "tkwi" problem, ponieważ nie uważam żebym unikał towarzystwa itd.

18 lat i już wpadasz w panikę? Przede wszystkim to przed Tobą jeszcze najlepszy okres okres to znajdowania swojej drugiej połówki czyli studia. Naprawdę nie masz co szukać na siłę. Masz jeszcze spokojnie z 6-7 lat, żeby to miłość znalazła Ciebie. Nie ma problemu, więc go sobie nie rób na siłę.

[ Dodano: 2010-08-18, 17:08 ]
cocoo77 napisał/a:
teraz mam 17 lat i nadal jestem sama

17 lat i nadal jesteś sama? no po prostu niesamowite. Będziesz zakonnicą?

Katharsis  

Wysłany: 2010-08-18, 17:12   
   Polecający: Lewiatan

Nie, ale przypuszczam gdzie ją znajdę. Tam gdzie znalazłem poprzednie miłości ^^ a tak się składa, że wszystkie pochodziły z pewnego fajnego i różnorodnego forum.
Ostatnio zmieniony przez Katharsis 2010-08-18, 17:12, w całości zmieniany 1 raz  

marta9312  

Tytuł: słońce w nocy

Wysłany: 2010-08-18, 21:32   

tak, wydaje mi się że tak. wierzę w przeznaczenie... co ma być to będzie...
nigdy nic na siłę aczkolwiek kto powiedział ze szczęściu czasami nie trzeba pomóc ?

kawy
papierosów

Ciebie.

Nyara  

Wysłany: 2010-08-18, 22:52   

Długo wydawało mi się, że miłość tylko rani pewnie dlatego, że wpojono mi to w dzieciństwie.
Nie jest pewna czy tak sama nas/mnie odnajduję. Pojawia się i czasami jak na złość odchodzi. Raczej od naszej hmm, odpowiedzialności zależy jak postąpimy z tym uczuciem.
Nic na siłę, czy miłość wypełniła moje życie odpowiem sobie na łożu śmierci. Mam 21 lat teraz uczę się tego uczucia a raczej poznaję je.
druga warstwa - krew.
trzecia warstwa - kości.
czwarta warstwa - dusza.
a ślad twoich zębów jest najgłębiej.
najgłębiej.'

Raisins 

Wysłany: 2010-08-20, 15:03   

Wiesz, kiedyś też w to nie wierzyłam, ale to jest prawda. Nie można szukać miłości na siłę, miłość znajdzie Cię sama, uwierz w to. Właśnie o to chodzi by nie szukać, a znaleźć.

Domson  

Tytuł: Bez kitu.

Wysłany: 2010-09-20, 20:42   

DrBlack napisał/a:
L.U.C napisał/a:
Nie nie nie . Starożytni czesi powiadali : miej wyjebane a bedzie ci dane ! ;]

No no. Chyba już to kiedyś słyszałem i może jest w tym trochę prawdy.
A powiedz L.U.C, jeśli możesz oczywiście, przekonałeś się kiedyś do tego powiedzenia? Lub czy ktoś inny się przekonał? :P

Owszem, przekonałam się wielokrotnie, że jest to bardzo dobra opcja. Lecz hmm, nie w tym temacie. Miłości nie można szukać, ale czemu by nie pomóc jej znaleźć siebie?

Hikaru  

Tytuł: Prawie poetka

Wysłany: 2010-09-20, 22:15   

Ja wychodzę z założenia, że miłości, tak jak szczęściu, trzeba czasem pomóc. Siedząc w domu na bank nie znajdziesz miłości xD Trzeba wychodzić do ludzi, poznawać Ich, a nie zamykać się w czterech ścianach.

Honto.. Zuru zuru zuru zuru.. Ne.. Mo yurushite agetara..?

` , spadaj .  

Tytuł: ` wenus i mars.

Wysłany: 2010-10-18, 09:06   

No oczywiście że znajdzie się sama. Ja nie szukałam a znalazłam i juz od ponad roku jestem szczęśliwa a byłam z nudów tylko na czacie. :)

selena  

Wysłany: 2010-10-18, 15:01   

Mnie miłość również sama znalazła (dziwna, magiczna historia :D )

pomimo moich zarzekań po ostatnim nieudanym i wykańczającym związku weszłam w kolejny. Ale miałam czas dla siebie, znałam swoją wartość i teraz wiem, że to ja jestem najważniejsza. Podobnie jak Gorzkawa ja również poznaje dopiero miłość, jej dobre i złe strony, bo nie oszukujmy się- nigdy nie jest i nie może być zbyt kolorowo...niestety, problemy są zawsze.
Mnie najbardziej w miłości, we "wchodzeniu" w miłość ogranicza obawa, co do drugiej osoby. Oddajesz siebie, oddajesz swój umysł i ciało, wszystko co najlepsze- otwierasz się, co jest trudne...i okazuje się, że pudło! to nie ten/ta. On/ona woli inną/innego, woli alkohol, woli narkotyki, woli osoby tej samej płci, woli mecz z kolegami/kawkę u przyjaciółeczki ...uogólniam oczywiście.
Czy Wy też czujecie obawę przed krzywdą, zdradą itp. ze strony osoby której zaufaliście?

Smarkej  

Tytuł: Skądinąd

Wysłany: 2010-10-18, 20:24   

oczywiście. jeśli czegoś naprawdę pragniesz, świat skrycie sprzyja twoim dążeniom.

kuwa, mam wrażenie, że się powtarzam. ;<

So we beat on, boats against the current, borne back ceaselessly into the past.

Maros  

Wysłany: 2010-10-18, 21:12   

Uważam, że sama mnie znajdzie :P Mam czas, nie spieszy mi się ale oczywiste jest, że trzeba trochę pomóc losowi ;]

Odpowiedz do tematu