• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

cotopaxi  

Wysłany: 2008-03-11, 11:32   

pierwsza prawdziwa - w wakacje po pierwszej klasie lo. szybko sie rozpadla bo on musial wyjechac na studia za granice (jak sie poznalismy mial juz tam zaklepane miejsce a w polsce by sie nie dostal nigdzie a jak zaczelismy byc razem bylo juz za pozno na skladanie papierow) pisalismy do siebie ale wiadomo ze to nie to samo, rozumielismy sie w pol slowa ale widac to nie wystarczy bo na wakacje wrocil z nowa dziewczyna... ale zle skonczyl bo wyladowal w wiezieniu za jazde o pijaku.

wczesniej oczywiscie bylo wiele zakochan-w-kolegach-z-klasy ale to sie nie liczy ;]
pozniej tez byly jakies, ale pierwsza najlepsza...

Go forth on your path, as it exists only through your walking.

karolka89  

Wysłany: 2008-03-12, 16:15   

moja pierwsza prawdziwa mislosc spotkala mnie jak mialam 16 lat i nadal jest ze mna. :P mimo tego ze jest miedzy nami spora roznica wieku to bardzo dobrze sie ze soba dogadujemy i jestesmy dla siebie najlepszymi przyjaciolmi :P juz nawet sie zareczylismy ;) obydwoje doskonale odnajdujemy sie w tym zwiazku....i wiemy ze juz bedziemy razem na zawsze ;)

xxJuliaxx  

Wysłany: 2008-03-21, 17:48   

Hmm... ja spotkałam kiedy miałam 12-13 lat ale byliśmy ze sobą razem tylko przez kilka miesięcy

Miyako  

Wysłany: 2008-03-21, 22:57   

Spotkałam, gdy miałam 15 lat. Nadal jesteśmy ze sobą. :)

yaroo 

Wysłany: 2008-03-24, 18:34   

Ja teraz:) Czyli w wieku 35 lat :zawstydzony: Ale za ta jaką!

Velonka  

Wysłany: 2008-03-27, 19:26   

yaroo napisał/a:
Ja teraz:) Czyli w wieku 35 lat :zawstydzony: Ale za ta jaką!

to tak jak ja :]
Największą, najpiękniejsza i chyba tak naprawde pierwszą w wieku 35 lat, warto było czekać :)

Naylinha  

Wysłany: 2008-04-06, 17:33   

w wieku 13 lat...
nadal cierpię po rozstaniu...
bo to nie miało być tak ;/ wyobrażałam sobie, że swoją pierwszą miłość poznam w innych okolicznościach i problemem przez który nie możemy być razem nie będzie różnica wieku ;/

Pele  

Wysłany: 2008-04-10, 10:22   

Mam 20 lat i nie spotkalem jeszcze zadnej....Niby wszystko ze mna w porzadku...ale ja chyba za malo sie staralem zeby znalezc...;/

Misia_1993 

Wysłany: 2008-04-10, 15:58   

Ja mam 12 i mam już swoją miłość... Kocham go a on mnie bo mi to wyznał a ja powiedziałam że jest wspaniały i że kocham go nad życie!!!

kaka1252  

Wysłany: 2009-11-30, 21:08   

Obecnie mam 14 i jestem zakochana:)
Jestem z nim dopiero 9 miesięcy :] Dopiero bo w porównaniu do wieczności to pestka!! :D

zakochana!:)

The_End  

Wysłany: 2009-12-01, 14:26   

Pierwsz w 4 klasie podstwowki:P

neverending  

Wysłany: 2009-12-01, 17:04   

"I nigdy nie wiadomo mówiąc o miłości
czy pierwsza jest ostatnią czy ostatnia pierwszą"

Miłość to nie jest flirt, dwutygodniowe zauroczenie, to coś więcej. Ja więc nie odpowiem, nie wiem.

O miłostki jeśli chodzi to 4 klasa podstawówki +
Nie spiesz się w ten słoneczny dzień, Ty wiesz
Albo być, albo mieć

Reika 

Wysłany: 2009-12-01, 17:07   

Pierwsza prawdziwa miłość??
W wieku 17 lat.Od pierwszego wejrzenia.Był wspaniały...przez 3 lata...obecnie mam 20 lat i nie jesteśmy już pół roku...a ja nadal kocham...tak jak pokochałam 3 marca 2006 roku.Cierpię przez brak tj miłości a jednak nadal jest to dla mnie jakieś antidotum na smutki...byłam kochana..

es-cs_wuv  

Zaproszone osoby: 1
Tytuł: niereformowalny

Wysłany: 2009-12-01, 17:29   
   Polecający: google

1 zawodówki 2 lata trwały jej męczarnie ze mną :|

jestem oazą spokoju na pustyni gniewu, pierdo.. qrw... zaje... wyluzowanym kwiatem lotosu na tafli jeziora

czesiek667  

Wysłany: 2009-12-29, 14:54   

Ja poznałem swoja pierwsza miłośc Prawie dwa lata temu. Opowiem wam tą historię a jeżeli nie chcecie czytac to ok.
Tak jak już wspomniałem było to ok 2 lat temu. Chodziłem do szkoły do Dobczyc na ul. Górskiej. Mieszkałem też tam w internacie. Jak to mieszkając w internacie często opuszczało się zajęcia:D. No i praktycznie ostatni miesiąc szkoły przesiadywało się poza murami szkoły. Wreszcie zakończenie roku szkolnego. Po apelu i tych wszystkich bajerach poszliśmy ze znajomymi opic całą imprezę i pożegnac się na wakacje. Naszym ulubionym miejscem były wały pod tamą. Siedzieliśmy i bawiliśmy się aż w pewnym momencie w oddali ujrzeliśmy 3 dziewczyny. Blondyny. Wszyscy największą uwagę zwracali na jedna z nich która była w krótkiej mini. Nie mogę powiedziec ze mi się nie podobała:) Ale była jeszcze jedna. Najpiękniejsza. Ania... W jej spojrzeniu było coś niezwykłego. Coś co nie pozwalało mi oderwac od niej oczu. Przeszły obojętnie...:(
Eh myślę no bywa. Ale właśnie w tym momencie zabrakło nam ognistej wody i pivka.
Idąc do sklepu całą ekipa zobaczyliśmy właśnie te 3 dziewczyny siedzące na ławkach na placu zabaw. Od razu wszyscy tam poszliśmy. Ja usiadłem na przeciwko Ani. Wszyscy się miedzy sobą poznawali a oczy moje i Ani nie mogły się rozejsc. Te uśmiechy, ta atmosfera. Spotkaliśmy się na drugi dzień. Tzn one 3 i ja z kumplami. Jakie szczeście że zostawili nas samych... Rozmawialiśmy o wszystkim i o niczym. A nasze serca biły coraz mocniej. Ale miałem problem:( Miałem dziewczynę...

Jeśli chcecie wiedziec jak cała historia się rozwinęła to napiszcie.
Ale ja z czystym sumieniem mogę powiedziec ze kocham Anie z całego serca i oddałbym za nią życie mimo ze nie jesteśmy razem a nadal się kochamy...

Odpowiedz do tematu