• Szukaj • U篡tkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwil闚ki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Nast瘼ny temat
Przesuni皻y przez: Colorblind
2009-11-22, 16:54
Autor Wiadomo嗆

marlena_1988  

Do陰czy豉: 21 Maj 2007

Wys豉ny: 2007-05-22, 13:53   

My郵e ze zaufanie i wiara w drug osobe jest podstaw zwiazku! je瞠li tego brakuje, ma sie watpliwo軼i, to chyba nie ma sensu ciagn帷 taki zwiazek bo i tak wcze郾iej czy p騧niej sie rozpadnie bo druga osoba nie wytrzyma tych podejrze i watpliwosci!! jednak nie nalezy 郵epo wierzy! Mysle ze po prostu wyczuw asie kiedy kto kl彩ie oszukuje...

a tak poza tym to nigdy nie wybaczylabym zdrady... ;/

reggus  

Do陰czy: 06 Cze 2007
Sk康: Katowice

Wys豉ny: 2007-06-12, 14:39   
   Polecaj帷y: mnie

mia貫m tak akcje dziewczyna(Dzesika) mnie zdradza豉 lecz ja tez zrobilem powazny bl康 i doszlismy do wniosku ze razem popelnilismy bl璠y i juz z nimi koniec lecz jej stosunek do innych chlopakow (mizianie itp) mnie wkurzylo lecz nie zerwalem postanowilem zrobic jej tak jak ona mi ! zaprzyjaznilem sie z 豉dna dziewczyna(Ol) i troszke olewalem to ze jestem z Dzesik w ten sposob np:
- przyszlem do niej porozmawiac i przychodzi mi sms od Oli czy wyjde na papierosa to ja sie z ni kulturalnie po瞠gnam i ide na papierosa
-zamiast isc do niej poszlem do Oli a gdy koledzy mnie ujrzeli ktorych Dzesika ,,miziala" i pytali si czy ide do Dzesiki kazalem im przekazac ze teraz nie moge z wlasnch powodow i przyjde wieczorem, lecz i tak nie przyszlem ;)
I teraz juz na tyle bo mnie juz r瘯a boli ;D moze kiedys dokoncze jak kogos to zaciekawilo ;P

Www.RastaStacja.Pl <---- NAJPOZYTYWNIEJSZE RADIO W SIECI !!

Isiacek  

Do陰czy豉: 28 Cze 2007
Sk康: Kietrz

Wys豉ny: 2007-06-28, 21:51   

Moje zdanie jest takie: W mi這軼i nigdy nic nie wiadomo..ale jej podstaw jest zaufanie.. powinno si ufa.. Je瞠li ma si jakies w徠pliwo軼i najlepsza jest szczera rozmowa..je瞠li podejmie si tematu druga osoba i zapewni, 瞠 wszystko jest ok..uwierz. Jesli b璠zie kr璚i..b璠ziesz wiedzia許a 瞠 co nie gra.

woda1  

Do陰czy: 30 Cze 2007

Wys豉ny: 2007-07-01, 14:33   

Kszoczanka napisa/a:
mi這嗆 jest 郵epa i g逝cha :P
do czasu a jedna ze stron swoim samolubnym zachowaniem j zabije...
szczecinianka napisa/a:
nie mam szacunku do os鏏, kt鏎e k豉mi i kr璚. tym bardziej nie potrafi豉bym by w zwi您ku z kim takim. szczero嗆 to podstawa.
zgadzam sie z Tob to 瞠 kogo kocham to mam mu na wszystko pozwoli...chyba nie o to w mi這軼i chodzi

neverending  

Do陰czy: 14 Lis 2008

Wys豉ny: 2009-12-07, 17:24   Re: wierze w ka盥e twoje s這wo...

jusia_like napisa/a:
Czy gdy widzicie 瞠 wasz ch這pak/dziewczyna kr璚i, grubymi ni熤i zaszywa prawd, mydli wam oczy i udaje ze jest oki to Wy widz帷 to 郵epo wierzycie?? :chytry:
Czy sami zas豉niacie sobie oczy byle tylko nie widzie tego co jest naprawd- czyli np. rozpadu zwi您ku, zdrady... :luka:

Po pierwsze nikt sobie nie zas豉nia oczu bo by si potkn掖. To nie my zas豉niamy, przys豉nia je ch耩 mi這軼i, uczucia, wiara w drugiego cz這wieka mimo wszystko. Czasem przes豉nia strach przed samotno軼i, czasem inne powody.

Gdy widz, 瞠 kto kr璚i - m闚i 瞠 co jest nie tak. Nie ma przepro i nigdzie nie powinno by. Je郵i 篡 razem, nawet na stopie ch這pak dziewczyna, nie powinno by 瘸dnych wi瘯szych (znaczy si istotnych) zataje, czy oszukiwa. Je郵i s, to albo z lud幟i jest co nie tak albo kto podporz康kowuje si drugiej osobie nie pr鏏uj帷 zrozumie a po prostu przemilcze lub inaczej wybrn望 z chorej sytuacji. A przecie jedynym wyj軼iem jest prawda.

Cytat:
czyli np. rozpadu zwi您ku, zdrady

Bez szczerej rozmowy ani rusz, nie dzia豉 na przetrzymanie, rozwi您ywa problemy. Ale te jest tak, 瞠 do tego potrzeba dwojga.
Nie spiesz si w ten s這neczny dzie, Ty wiesz
Albo by, albo mie

czesiek667  

Do陰czy: 12 Sie 2007
Sk康: G這gocz闚

Wys豉ny: 2009-12-27, 21:15   

Jest pewna dziewczyna kt鏎a pokocha豉 mnie mimo moich k豉mst i krecenia z innymi dziewczynami... Mimo ze sama ma teraz kogo (nie ja) to nadaj mnie kocha ale bardzo boi sie ze mn zwiazac. Nie dziwie si jej. Tak wiec je郵i w zwi您ku jest miejsce na mi這sc to tak samo jest miejsce na k豉mstwo. Mo瞠 to troch grubosk鏎na odpowied na temat ale takie ju s realia. A jesli sie kocha to sie kocha mimo wszystko. No chyba 瞠 to nie jest mi這軼... Ale na to pytanie powinien sobie odpowiedziec ka盥y z osobna...
PoZdRo dla wszystkich forumowicz闚:-)))

tulipan22 

Do陰czy: 07 Gru 2009

Wys豉ny: 2009-12-28, 17:22   

Kto mi kiedy powiedzia " nie mo積a ufa nawet sobie". Wtedy uwa瘸豉m, 瞠 urwa si z choinki, teraz wiem co mia na my郵i.

czesiek667  

Do陰czy: 12 Sie 2007
Sk康: G這gocz闚

Wys豉ny: 2009-12-29, 14:36   

Zaufanie to filar mi這軼i. To zaufanie pozwala nam myslec ze jest dobrze a nie zle... To ono pozwala nam wierzyc ze ona nas nie zdradzi豉. Stracic zaufanie w oczach partnera nie jest trudno wiec nie warto tego robic bo odzyskanie zaufania jest droga o wiele trudniejsz.
Pozdro ;)

Nyara  

Do陰czy豉: 12 Lut 2010

Wys豉ny: 2010-02-25, 10:14   

Szczero嗆 , zaufanie i uczucie dla mnie to podstawa, chocia gdy jednego zabraknie , nie potrafi utrzyma kontaktu z tak osob. Nienawidz jak kto robi ze mnie idiotk , nie tylko pod wzgl璠em zwi您ku ale tak瞠 przyja幡i. Nie wierz , 瞠 mo積a co takiego odbudowa , kiedy pr鏏owa豉m i czasem 瘸逝je do dzi.
druga warstwa - krew.
trzecia warstwa - ko軼i.
czwarta warstwa - dusza.
a 郵ad twoich z瑿闚 jest najg喚biej.
najg喚biej.'

Starrk  

Tytu: \_(O_o)_/
Do陰czy: 09 Wrz 2006
Sk康: Shinbone Alley

Wys豉ny: 2010-02-25, 15:27   

Postanowi貫m by zdecydowanie mniej ufny. Zdecydownie. Do takiej zmiany zmusi造 mnie wydarzenia z ostatniego zwi您ku, gdzi ufa貫m i si strasznie na tym przejecha貫m. Zaufanie jest przereklamowane. Zdecydowanie.
Ostatnio zmieniony przez Starrk 2010-02-25, 15:28, w ca這軼i zmieniany 1 raz  

malezas  

Do陰czy豉: 09 Lut 2010

Wys豉ny: 2010-02-25, 19:02   

zaufanie to podstwa, ale nie zdobywa si go w kilka dni..buduje si go baardzo d逝go, czasami latami...ja raczej nie jestem ufn osob, nie wierz w ka盥e s這wo skierowane w moj osob...bo mo積a si na tym nie幢e przejecha, a jak wiadomo do鈍iadczenie uczy!!!

Raisins 

Do陰czy: 07 Lip 2010

Wys豉ny: 2010-07-24, 21:04   

Jasne, 瞠 mu 郵epo nie wierz. Widz kiedy on k豉mie, po prostu oczy ma rozbiegane i si 鄉ieje. Kiedy nie jestem pewna to m闚i 'a sp鎩rz mi w oczy i powt鏎z' wtedy wychodzi wszystko, nie potrafi sk豉ma patrz帷 mi w oczy.

Sol  

Zaproszone osoby: 1
Tytu: Smarkula
Do陰czy豉: 11 Cze 2007

Wys豉ny: 2010-09-19, 01:29   

M鎩 Luby najwyra幡iej nie potrafi mi sk豉ma. Na pocz徠ku przyznawa mi si nawet, gdy obgadywa mnie z kumplami ^^'' przesta, gdy zrozumia, 瞠 wol 篡 w niewiedzy :oczami:

"It seems that once you get laid, your life basically turns to shit."

Martina  

Zaproszone osoby: 14
Tytu: s這dziak *^_^*
Do陰czy豉: 11 Pa 2005
Sk康: Pozna

Wys豉ny: 2010-09-19, 17:03   

M鎩 nie musi k豉ma, bo jest wyj徠kowo grzeczny. w sumie prawie nie ma 篡cia poza prac i mn, wi璚 i nie ma czego ukrywa ;x

Hikaru  

Tytu: Prawie poetka
Do陰czy豉: 19 Wrz 2010

Wys豉ny: 2010-09-20, 00:20   

Moim zdaniem nie ma zwi您ku bez zaufania. Jak mam dzieli 篡cie i troski z osob, kt鏎a ci庵le musz kontrolowa i sprawdza? To tak jak z przyjacielem: przecie nie b璠 si 瘸li przyjaci馧ce, kt鏎ej nie wierze b康 nie ufam, a przyja潯 w zwi您ku jest r闚nie wa積a co mi這嗆 do partnerki/partnera. Moim zdaniem nie ma mi這軼i bez przyja幡i, a nie mo積a m闚i o przyja幡i bez zaufania. Nie umia豉bym by z osob, kt鏎ej nie mog豉bym w 100% zaufa.

Honto.. Zuru zuru zuru zuru.. Ne.. Mo yurushite agetara..?

Wy鈍ietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo瞠sz pisa nowych temat闚
Nie mo瞠sz odpowiada w tematach
Nie mo瞠sz zmienia swoich post闚
Nie mo瞠sz usuwa swoich post闚
Nie mo瞠sz g這sowa w ankietach
Nie mo瞠sz za陰cza plik闚 na tym forum
Mo瞠sz 軼i庵a za陰czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: