• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

archina  

Wysłany: 2012-12-07, 12:05   

Cersei napisał/a:
Myślę, że to jest możliwe. Tak, były takie przypadki, że para poznała się w internecie, zakochali się i żyją ze sobą szczęśliwie. Jednak jeśli chodzi o mnie to ja nie szukałabym miłości przez internet, ponieważ mogłabym się zawieść na drugiej osobie. Facet mógłby się okazać zupełnie inną osobą, nie tą, którą sobie wykreował. Stanowczo wolę znajomości z "reala", a szczególnie jeśli chodzi o drugą połówkę

Cersei: a czy poznając kogoś w "realu", masz pewność, że jest tym, za kogo się podaje? Nie może być tak, że też się na kogoś kreuje?:) Nie chcę kreować wyższości portali randkowych nad znajomościami w realu, ale często słyszę ten argument o kreowaniu swojej osoby i zastanawiam się, dlaczego nie mówi się o tym przy rozmawach na temat randek "zwykłych":) Załóżmy, że poznamy kogoś na imprezie, nie mamy wspólnych znajomych, zupełnie obca osoba. To jak sprawdzę, czy jest z Wrocławia czy z Poznania, jakie ma wykształcenie itp. Też zdaję się na to, co on mi sam powie. Jedyna różnica jest taka, że wiem jak wygląda. Ale dla mnie to nie jest jakiś ważny agrument, nie wiem czy nawet nie wolę takiej sytuacji, że najpierw rozmawiam z nim przez mydwoje (bo tam mam konto), później telefon, a dopiero później spotkanie? I okazuje się jak wygląda. Bo nawet często nie proszę o udostępnianie zdjęć, ponieważ nie chcę sugerować się wyglądem od początku, fajnie jest samej sobie wyobrażać jak on może wyglądać...:)

mikołaj23 

Wysłany: 2013-04-11, 14:16   

ja wierze w miłość przez internet. z na jakie portale chodzicie? słyszałem, że w telewijzi itv jest teraz nowy program, bodajże hotline gdzie mozna czatować na wizji i w taki sposób kogoś poznac i przyokazji wygrac fajne nagrody. oglądał to ktos z was? polecacie?

girla 

Wysłany: 2013-05-03, 11:06   

Ja także wierzę w miłość poznaną przez internet. Bo czemu miałoby to być niemożliwe, żeby odnaleźć swoją drugą połówkę w sieci? Jednak to też nie jest takie proste, że wchodzisz sobie do internetu, wpisujesz w googla to, kogo/czego szukasz i od razu Ci wyskakuje:) Trochę trudu (pieniędzy pewnie też, bo jestem zwolenniczką płatnych portali) trzeba włożyć, ale skoro jest to skuteczne, to moim zdaniem warto próbować. Na mydwoje naoglądałam się wiele szczęśliwych historii par, które poznały się przez portal, sama mam także dobre doświadczenia, a więc można:)

Programu, o którym wspomniałeś nie oglądałam. Ale ja akurat w tego typu programu nie wierzę za bardzo. Śmierdzi mi to czymś w stylu tele konkursy. Dzwonisz ,ściągają kasę, a zanim się dodzwonisz na wolną linię to już cała kasa z karty zeszła:) Ale tak jak mówię, programu nie znam, więc nie będę się wypowiadać autorytatywnie:)

kardel 

Wysłany: 2013-05-09, 10:50   

Ja nie wierze w miłość przez internet... ale wierzę w poznanie ludzi osobiście przez internet i wtedy ewentualna miłość

Estgar  

Tytuł: Webmaster

Wysłany: 2014-05-01, 10:04   

Można, można. Mój kumpel poznał dziewczynę przez sieć, co ciekawe w pewnej grze online. Dziś są ze sobą od kilku ładnych lat i dzielą zainteresowania.

zara.1989  

Wysłany: 2014-05-05, 10:31   

Możliwa jest taka miłość, czemu nie, ale przez internet człowiek wydaje się być zupełnie inny niż by się wydawało. W każdym razie ludzie się tak zakochują, są ze sobą niekiedy biorą ślub i zakładają rodzinę, więc owszem. Taka miłość jest możliwa :) .

michaell1 

Wysłany: 2014-06-29, 16:09   

Jeśli druga osoba jest z nami szczera i nie udaje nikogo kim nie jest to uważam, że można w realu stworzyć udany związek, nie raz słyszałam o takich parach poznanych przez internet, które teraz żyją ze sobą i są szczęśliwe :)

beatinka  

Wysłany: 2014-06-29, 23:02   

Też znam pary, które poznały się przez Internet. Uważam, że to taki sam sposób jak szukanie drugiej połówki na imprezie, czy zajęciach dodatkowych. I tak trzeba się spotkać w realu.

Asia na-kawe.ne  

Wysłany: 2014-07-10, 20:12   

Moim zdaniem samo poznanie się przez internet jest w porządku i w dzisiejszym świecie nie ma w tym nic dziwnego. Jednak ważne jest, aby taką znajomość szybko przenieść do świata realnego, bo przecież nic nie zastąpi prawdziwego kontaktu z drugim człowiekiem.
Podoba mi się to, że dzisiaj powstają portale takie jak na-kawe.net, które pomagają umawiać się osobom z okolicy o wspólnych zainteresowaniach na spotkania. Takie wspólne wyjścia na kawę czy rolki czasem mogą przerodzić się w coś więcej. :)

uknob  

Wysłany: 2015-03-27, 15:58   sex fotki

tylko i wyłącznie wirtualna jest najlepsza ;) mam profilek na portalu erotycznym i stwierdzam że to jest to :) zobaczcie moje sex fotki czekam na odważnych na spotkanie w warszawie :* http://www.datezone.com/u...djecia/9221896/

Odpowiedz do tematu