• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

Krecik  

Zaproszone osoby: 2

Wysłany: 2006-02-02, 22:44   V-miłość
   Polecający: 'Znaczenie imion' ;)

Jak myślicie: można zakochać się przez internet a potem utworzyć naprawdę udany, stały realny związek?

Kurczol  

Wysłany: 2006-02-02, 23:29   
   Polecający: baba jaga ;P

nie. Nie wierze w cos takiego ... ale ponoc jest pare udanych malzenstw ktore poznaly sie przez internet .. moze to kwestia osob.. nie wiem ja w ogole nie wyobrazam sobie ze moglabym sie zakochac w osobie widzianej tylko na fotach :| ... a jak mi sie nie spodoba jak ona sie smieje albo jakis jej dziwny gest / tik nerwowy? nieee, nie ma takiej opcji ;P Predzej uwierze ze mozna sie poznac przez internet, spotykac, a nastepnie zakochac ;P tzn to normalne jest chyba juz teraz ;D

Orange  

Zaproszone osoby: 1

Wysłany: 2006-02-02, 23:50   
   Polecający: Epuls

Jakoś wierzyć w coś takiego mi się nie chce. Choć słyszałam o takowym przypadku, dość blisko mego otoczenia bym rzekła. I małżeństwo się z tego stworzyło. Jednakże bardziej z miłości, czy bardziej z powodu ucieczki przed wieczną samotnością? Tego nie wie nikt.
a droga jest prosta, czy jest kręta droga

http://www.orangeblood.digart.pl

***ArChi***  

Wysłany: 2006-02-03, 00:53   

no to ja wam powiem tak ze moja dziewczyna z ktora jestem zostala poznana przeze mnie przez internet :) niezakochalem sie w niej na czacie ale milo sie gadalo wiec sie spotkalismy po jakims czasie no i jak sie spotkalismy tak na nastepny dzien znow itd no i jestesmy ze soba juz prawie 2 lata :)

ps. spotkalismy sie na zlocie nie jakas specjalnie umowiona randka w cos takiego sie nie bawilem :P :P:P

NatalkaS  

Wysłany: 2006-02-03, 10:56   
   Polecający: Dzieki reklamie

To chyba zależy do szczescia :wink:
komus moze sie duac a innemu nie...
ja napewno bym nie ryzykowała... znam osobe ktora sie umowiła przez internet i zle na tym wyszła :(

anula  

Wysłany: 2006-02-03, 12:47   

Ja w zeszlym roku zaczelam rozmawiac z pewnym chlopakiem na gadu( z mojej szkoly).Nie znalam go zupelnie.Rozmawialismy calymi dniami..W koncu stwierdzilam ze uzaleznilam sie od tych rozmow itp.Zakochalam sie?Tak..W szkole w ogole nie rozmawialismy chociaz dobrze wiedzielismy ktore z nas jak wyglada i do ktorej chodzi klasy itp. W koncu powiedzialam mu o tym ze sie w nim zakochalam.Jego reakcja byla taka:"Nie obraz sie ale zostanmy tylko przyjaciolmi".Jakos to przezylam..Ale nie przechodzilo mi,nie przeszlo..Po siedmiu miesiacach powiedzial mi ze on tez sie we mnie zakochal..Czas mijal a my nadal rozmawialismy tylko na gadu.W koncu nadeszly wakacje..Duzo sie w ciagu nich wydarzylo,ale to nam nie przeszkadzalo.W koncu sie spotkalismy,to bylo 18 wrzesnia..Od tego czasu sie spotykamy no i jestesmy razem....Juz pol roku...

Rose  

Wysłany: 2006-02-03, 21:30   
   Polecający: Zaproszona....:)

Może można.... Tylko chyba rzadko się to zdarza...
ZAKCHAĆ się.... To nie jest takie proste... :) :wink:

***ArChi***  

Wysłany: 2006-02-03, 23:48   

to nie jak trafimy bo rownie dobrze mozna sie z kims umowic na dyskotece a pozniej sie okaze ze to nie ta osoba wiec jak dla mnie nie ma roznicy czy kogos sie pozna w szkole czy na ulicy czy przez internet wazne zebysmy do siebie pasowali :P

NatalkaS  

Wysłany: 2006-02-04, 10:57   

Chciec to moc, ale tu zadko to sie sprawdza(tak mi sie wydaje)

Martina  

Zaproszone osoby: 14
Tytuł: słodziak *^_^*

Wysłany: 2006-02-04, 11:22   

ja sądzę, że tak całkiem przez internet to się nie da. nie da i już.
przez internet można kogoś poznać na tyle, ile chce napisać.
i nic więcej.

a trwały, realny związek z osobą z internetu owszem, ale zakochać się dopiero w realu.

***ArChi***  

Wysłany: 2006-02-04, 12:43   

z mojego stazu czatowania na czaterii duzo slyszalem ze jest sporo par wlasnie przez internet wiec mysle ze cos takiego jest :) choc tak jak mowicie bardziej realne jest poznanie sie dobrze na czacie a zakochanie juz w rzeczywistosci :)

Kasior  

Wysłany: 2006-02-04, 13:51   

wydaje mi się, że jakiś rok temu sama przez to przechodziłam, znaczy się przez zakochanie internetowe; czy tam zauroczenie. Chłopak mnie zainspirował i wysiadywałam non stop na gadu gadu, by z nim porozmawiać.
Tematy się nie kończyły, później był kryzys, przerwa i teraz znowu po resecie wracamy. Z mojej strony nie ma już nic oprócz przywiązania i sympatii, z jego pewnie została chęć do rozmowy i nic więcej.

Ale i tak myślę, że taki związek nie ma sensu.

NatalkaS  

Wysłany: 2006-02-04, 14:49   

przyjaź mozna nawiazac... ale to tez nie dokonca taka prawdziwa... przyjazn polega na szczerosci liczeniu na siebie w kazdej sytuacji itp
a tak naprawde nie wiemy czy ten ktoś z kim rozmawiamy np gg(a nie znamy go osobiscie) nie okłamuje nas nie przedstawia siebie zabardzo idealnie :!: Żeby znalesc miłosc czy nawet przyajzn trzeba poznac sie na zywo...
A jeżeli potrzebujemy tylko kogoś komu mozna sie wyzalic i na bank nikomu nic nie powie(bo nie zna twoich znajomych) poradzic sie w nietypowych sprawach no to taka osoba jest odpowiednia(jezeli nie posiada sie takiego PRAWDZIWEGO przyjaciela :D

axss  

Wysłany: 2006-02-05, 12:56   
   Polecający: ktoś.

ja w ogóle nie zawieram znajomości przez internet. bo zbyt wiele razy na gg zahaczały mię jakieś gorące 13-tki z mej wsi pod WWA. i mam awersję teraz. a o miłości przez kabel to ja już się nie wypowiadam, dla mnie to jest nierealne.

w 2 tygodnie straciłem równo 14 dni.

elv  

Wysłany: 2006-02-05, 15:28   

Przypadki takiej milosci sie zdarzaja .
Ale moze to tylko wyjatki, ktore potwierdzaja regule, ze takowa milosc nie istnieje?
Nie wiem. Osobiscie nie wierze w takie cos.

Odpowiedz do tematu