• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

angiella  

Wysłany: 2012-12-17, 23:34   Wpadka

Mam straszny problem kochałam się ze swoim chłopakiem niestety pękła nam gumka
szybko zażyłam tabletke PO ale czy ona zadziałała nie mam żadnych objawów. Juz sam nie wiem co robić prosze o pomoc.

nika95 

Wysłany: 2012-12-19, 17:32   

Jeżeli szybko zażyłaś tabletkę po, nie powinnaś mieć żadnych obaw. Można je brać do 72h, jednak im więcej godzin upłynie tym gorzej, np. biorąc ją 2 dni po stosunku, jeśli doszło do zapłodnienia tabletka nic nie pomoże, bo uniemożliwia ona jedynie zapłodnienie i zagnieżdżenie się zarodka - jeśli już to tego doszło nic nie zdziała.
Zależy w jakiej fazie cyklu jesteś, czy plemniki miały dłuższą czy krótszą drogę do jajeczka. A może w ogóle go nie napotkały wtedy to już całkiem nie masz się czego obawiać.

angiella  

Wysłany: 2012-12-21, 11:25   

do okresu mam jeszcze trochę dni ale przyznam że umieram ze strachu szkoda że wcześniej się tego nie da sprawdzić.

aniusia82 

Wysłany: 2012-12-21, 14:12   

nie lepiej zrobić test lub iśc do lekarza niż się tak stresować? zachowujesz się trochę jak rozkapryszone dziecko, które płacze nad rozlanym mlekiem...mam nadzieję, że jednak nie było tej wpadki, bo jeśli tak to już współczuję...temu dziecku

Butterfly88  

Wysłany: 2013-05-29, 14:24   

i jak sytuacja wygląda? wydaje mi się, że jesli zazylas tuz po to nic nie powinnoo byc niepokojącego

Supełek  

Wysłany: 2013-07-18, 11:39   

aniusia82 napisał/a:
nie lepiej zrobić test lub iśc do lekarza niż się tak stresować? zachowujesz się trochę jak rozkapryszone dziecko, które płacze nad rozlanym mlekiem...mam nadzieję, że jednak nie było tej wpadki, bo jeśli tak to już współczuję...temu dziecku

Test na kilka(naście) dni przed miesiączką nic nie wykaże i wynik nie będzie miarodajny, a lekarz też wykryje ciążę dopiero na etapie 5 tygodnia, chyba że z badania krwi, które jest płatne i ta dziewczyna pewnie nawet o nim nie pomyślała ;-)

klekociku 

Wysłany: 2013-08-12, 15:06   

co się stresować, trzeba po prostu zwyczajnie poczekać i zobaczyć, co to będzie; przecież to nie działa tak, że hop siup i zaraz jest wynik, te hormony ciążowe nie pojawiają się w ciągu godziny w ciele kobiety ;)

renia12 

Wysłany: 2016-07-07, 14:13   

Jeśli chcecie poznać ciekawe porady na temat dzieci, to zajrzyjcie tutaj http://www.bejbikowo.info/ :) Poznacie interesujące artykuły, które są różnorodne. Myślę, że każda mama znajdzie coś dla siebie :)

Odpowiedz do tematu