• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

Starly  

Tytuł: Niebieskogłowa

Wysłany: 2011-08-06, 18:17   

Kurczę, no. Niby miłość jest ślepa i że jak niby znajdę jakiegoś chłopaka to nie będę zwracała na wygląd, ale... Czemu w to nie wierzę? x,x W głowie mam ustalony lekki zarys mojego ideału, pod względem wyglądu, jak i charakteru, więc obydwa aspekty mają dla mnie znaczenie. Mimo to, gdy wpadnę w wir myślenia na ten temat to wysuwa mi się jeden wniosek: ja jednak trochę bardziej zwracam uwagę na charakter.

Kerosine  

Zaproszone osoby: 1
Tytuł: Frausz

Wysłany: 2011-08-06, 19:26   

Starly napisał/a:
Niby miłość jest ślepa i że jak niby znajdę jakiegoś chłopaka to nie będę zwracała na wygląd, ale... Czemu w to nie wierzę? x,x

Jeszcze bardzo młoda jesteś ^^' Zobaczysz, że można mieć w głowie nawet nie tyle "lekko", co bardzo szczegółowo zarysowany wygląd "tego jedynego", a i tak zabujać się w kimś, kto przypomina go jedynie w baaardzo ogólnych zarysach ^^'

Starly napisał/a:
wysuwa mi się jeden wniosek

Nasuwa się. To tak na przyszłość :>

Wybuchy rysuję, że niby bukiety. Psycholożka daje się nabrać.

Vana  

Wysłany: 2011-08-11, 23:24   

Zawsze sobie gadałam, że przecież charakter ważniejszy od wyglądu. Niby racja, ale nie mogłabym umawiać się i spotykać z chłopakiem który chociaż odrobinę nie podobałby mi się, a miał świetny charakter. Tak jak ostatnio "zarywał" do mnie chłopak niby fajny z charakteru, ale z wyglądu kompletnie nie mój typ i już od samego początku wiedziałam, że z tego nic nie będzie. I w drugą stronę- gdyby był super przystojny, a jego charakter kompletnie by mi nie pasował, to także nie pchałabym się w to dalej. Więc ja chyba stawiam na równi charakter z wyglądem.

justdream. 

Wysłany: 2011-08-15, 14:00   

Jak dla mnie charakter ważniejszy niz wygląd ,chociaz mówią,że wyglądem się przyciąga a charakterem zatrzymuje :) ale kwestia czasu i wygląd przeminie prędzej czy pózniej ale przeminie. Liczy się to jaka osoba jest,czy Cię szanuje i czy nie traktuje Cię podmiotowo a w szczególności czy Cię kocha bo to chyba jest najważniejsze.

togepi  

Wysłany: 2011-08-17, 00:49   

Nie oszukujmy się, wygląd się liczy, ale najseksowniejszą częścią człowieka jest charakter ;) tak, tak, ważne, że szanuje i kocha, ale akurat dla mnie liczy się też masa innych rzeczy. To, czy można z nim porozmawiać o wszystkim, od lekkich tematów do poważnych rozkmin, ważna jest inteligencja, dystans do siebie, posiadanie pasji i zainteresowań etc. Lubię jak facet się na wszystkim zna :hyhy:

Pasażer  

Wysłany: 2011-08-17, 01:21   

togepi napisał/a:
tak, tak, ważne, że szanuje i kocha

Jak dla mnie to akurat żaden argument. To, że ktoś cię szanuje i kocha w żadnym stopniu nie powinno do niczego obligować.

Starrk  

Tytuł: \_(O_o)_/

Wysłany: 2011-08-17, 01:24   

togepi napisał/a:
ale najseksowniejszą częścią człowieka jest charakter
No, ja uważam że jednak piersi są seksowniejsze. Przeważnie.
Ostatnio zmieniony przez Starrk 2011-08-17, 01:24, w całości zmieniany 1 raz  

Kerosine  

Zaproszone osoby: 1
Tytuł: Frausz

Wysłany: 2011-08-17, 12:02   

Pasażer napisał/a:
togepi napisał/a:
tak, tak, ważne, że szanuje i kocha

Jak dla mnie to akurat żaden argument. To, że ktoś cię szanuje i kocha w żadnym stopniu nie powinno do niczego obligować.

Nie, ale z drugiej strony tkwienie w związku z partnerem, który ma cię totalnie w d*pie, ba, wręcz Tobą pomiata i tak naprawdę wcale Cię nie kocha wysoce szkodliwym i toksycznym jest :3

A tak w ogóle to zgadzam się w 100% z togepi; dla mnie tyż u faceta liczy się dokładnie to samo ;P

Wybuchy rysuję, że niby bukiety. Psycholożka daje się nabrać.

togepi  

Wysłany: 2011-08-17, 12:49   

Starrk napisał/a:
togepi napisał/a:

A który facet tak nie uważa?
Piersi ma każda kobieta, a świetny charakter tylko niektóre. Warto łączyć przyjemne z pożytecznym ;)

waznyczlonek  

Wysłany: 2011-08-17, 17:21   

ja jestem co prawda puszysty ale mam fajny charakter i nie jestem żadnym trollem Martinko :zawstydzony:
Ostatnio zmieniony przez waznyczlonek 2011-08-17, 17:21, w całości zmieniany 1 raz  

kanarinho  

Tytuł: PENETRATOR

Wysłany: 2011-08-25, 02:18   
   Polecający: Paulinaaa

Pasażer napisał/a:
+1

togepi napisał/a:
Starrk napisał/a:
togepi napisał/a:

A który facet tak nie uważa?
+1

togepi napisał/a:
Piersi ma każda kobieta, a świetny charakter tylko niektóre. Warto łączyć przyjemne z pożytecznym
Nie da się ukryć, że piersi posiada każda kobieta, ale z charakterem jest już różnie. Fakt faktem każdy człowiek dopasuje do siebie drugiego człowieka. Charakter to rzecz względna.

Esiaaa  

Wysłany: 2011-09-14, 10:45   

Wyglądem można przyciągnąc, ale tylko charakterem zatrzymac :)

[ Dodano: 2011-09-14, 10:56 ]
jusia_like napisał/a:
Logicznie na to patrzac to najpierw sie patrzy na wyglad a potem na charakter- nikt nie chce byc z kims kto jest albo pusty albo przesadnie pełny sprzecności.
Według mnie charakter nie idzie w parze z urodą- wg mnie jest inaczej- ładni i pewnie siebie ludzie którzy sa swiadomi swojej atrakcyjności są zazwyzaj paskudni z charakteru i na odwrót.

Jak to mówią, ładna miska jeśc nie daje :rotfl: Osobiście uważam, że nie chciałabym miec super przystojniaka, za którym wszystkie kobiety będą oglądac, bo wątpie że z taką osobą można stworzyc związek na całe życie. Ważne, aby był dla mnie przystojny i tyle :hyhy: Ci co są tacy piękni, wypucowani do ostatniego kawałka na swym ciele, mają wysokie mniemanie o sobie, i myślą że mogą miec każdą, co nie wskazuje na długieee i szczęśliwe życie przy boku tego jedynego, bo albo nas zostawi, jak już mu się znudzimy, albo po 20 latach małżeństwa znajdzie sobie młodszą :niepewny: Lecz niekórzy łądni nie są świadomi swej atrakcyjności, no ale każdy jest indywidualny i na jakiego trafimy taki będzie dla nas ideałem :)

Odpowiedz do tematu