• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

Starrk  

Tytuł: \_(O_o)_/

Wysłany: 2010-08-05, 22:52   

Charakterek jest łatwiejszy do poprawienia niz wygląd. I tańszy.

kanarinho  

Tytuł: PENETRATOR

Wysłany: 2010-08-06, 12:01   
   Polecający: Paulinaaa

taa, pieprzycie durnoty o jakimś tam charakterze, prawda jest taka, że każdy patrzy na wygląd, bo to on przyciąga i zatrzymuje.

Mr. Green  

Tytuł: Zielono mi!

Wysłany: 2010-09-10, 17:53   

"Ładna miska jeść nie daje."
To przysłowie sprawdza się coraz częściej w polskich szkołach (no przynajmniej u mnie w gimnazjum). Ładne dziewczyny w mojej klacie to najczęściej puste plastiki bez wnętrza. Zagadują do Ciebie tylko wtedy, gdy czegoś potrzebują, a tak to mają Cię głęboko w rzyci. Natomiast te... hmmmm.... mniej zgrabne są teraz świetnymi przyjaciółkami na dobre i na złe, a w przyszłości mogą być świetnymi żonami, która będzie z tobą gdy będziesz na szczyci i gdy stoczysz się na samo dno.

Pozdrawiam,
Greenman

Starrk  

Tytuł: \_(O_o)_/

Wysłany: 2010-09-12, 21:06   

Mr. Green napisał/a:
Zagadują do Ciebie tylko wtedy, gdy czegoś potrzebują, a tak to mają Cię głęboko w rzyci.
Ładne interesują się ładnymi... tak więc może to problem tkwi w tobie a nie w nich? :3

kanarinho  

Tytuł: PENETRATOR

Wysłany: 2010-09-13, 00:14   
   Polecający: Paulinaaa

Psycho Krusher napisał/a:
Ładne interesują się ładnymi... tak więc może to problem tkwi w tobie a nie w nich? :3
interesują się kasą i dobrą nawijką, wygląd w przypadku faceta jest gdzieś w okolicach 3 miejsca.

Domson  

Tytuł: Bez kitu.

Wysłany: 2010-09-13, 19:48   

może i są takie przypadki, ale gwarantuje Wam, że jest ich mniej niż myślicie ;)

Charakter jest ważny, ale to nie on odpowiada za pierwsze wrażenie. Nie chodzi głównie o urodę chodź też odgrywa sporą rolę. Ważne czy facet dba o siebie, ubiera się schludnie itd.
;d

Chiisai  

Tytuł: Siemano ;D

Wysłany: 2010-09-14, 21:33   

Moim zdaniem ważniejszy jest char. Bo po co Piękny Chłopak Lub boska dziewczyna skoro nie ma się o czym gadać?
Ostatnio zmieniony przez Chiisai 2010-09-20, 17:08, w całości zmieniany 1 raz  

Nielegalna  

Tytuł: Sex to religia.

Wysłany: 2010-09-15, 19:50   

Niby charakter jest ważny. ale chyba to oczywiste że w dzisiejszych czasach większość zwraca uwagę na wygląd. A dopiero później charakter odgrywa jakąś tam rolę..

babka cukrowa  

Wysłany: 2010-09-20, 16:41   

Chyba w XXI w każdy powinien dbać o swój wygląd niezależnie czy to będzie chłopak czy dziewczyna?Niech to będzie starsze ubranie bo nie każdego stac na nowe i modne ciuchy ale...musi być czyste .Charakteru nie widac -jego się póżniej poznaje a jak Cię widzą tak Cię piszą W miłości faktycznie na pierwszy plan wysuwa się charakter partnerki lub partnera Psycho Krusher mylisz się to wygląd można zmienić a charakter rzadko kto zmienia !"Pamiętajcie też o tym że:"Miłość nie pyta o nic, bo kiedy zaczynamy się nad nią zastanawiać, ogarnia nas przerażenie, niewypowiedziany lęk, którego nie sposób nazwać słowami. Może jest to obawa bycia wzgardzonym, odrzuconym, obawa, że pryśnie czar? Może wydaje się to śmieszne, ale właśnie tak się dzieje. Dlatego nie należy stawiać pytań, lecz działać. Trzeba wystawiać się na ryzyko. Wiedźcie o tym że:"Miłość to uczucie,którego trzeba się uczyć.To napięcie i spełnienie.To głęboka tęsknota i wrogość.To radość i ból.Nie ma jednego bez drugiego.Szczęście jest tylko częścią miłości -oto czego trzeba się nauczyć.Cierpienie także należy do miłości.To jest tajemnica miłości,jej piękno i jej ciężar.Miłość jest uczuciem,którego trzeba się uczyć."Pamiętajcie że wszystko, co uczynisz w życiu, zostawi jakiś ślad. Dlatego miej świadomość tego, co robisz.

Hikaru  

Tytuł: Prawie poetka

Wysłany: 2010-09-20, 17:51   

Hmm, zarówno wygląd jak i charakter są ważne w dzisiejszych czasach, przynajmniej moim zdaniem. Wygląd człowieka, to jak się ubiera, jak wygląda są jakby wizytówką człowieka. Przecież nie da się od razu określić charakteru człowieka, nie? Na to potrzeba czasu. A wygląd mamy od razu podany na tacy. A powiedzmy sobie szczerze wszyscy: jakby przyszło do kogoś zagadać (nie wiem,zapytać się czy ma ogień czy cokolwiek) to podeszlibyście do kogoś, kto wygląda sympatycznie czy do kogoś o "nieciekawym" wyglądzie? Ja na pewno do tego, który wydaje się być z wyglądu sympatyczny.

Honto.. Zuru zuru zuru zuru.. Ne.. Mo yurushite agetara..?

anonimowa18 

Wysłany: 2010-09-23, 10:31   

Ja uważam że jestem wzrokowcem :P czyli żeby przyciągnąć moją uwagę chłopak musi być ogarnięty tzn ładnie wygladać :) no jednym wyrazem być przystojny :)
a dopiero później patrzę na charakter ;] i jeżeli taki koleś jest spoko :D to dla niego u mnie mega + ;]

pzdr :P

niewidoczna  

Wysłany: 2010-10-31, 10:04   

Gooonia napisał/a:
charakter górą;)

tak, oczywiście

a dla niemal każdego wygląd też ma znaczenie. Widząc chłopaka, którego nie znamy skąd będę wiedziała jaki jest? Nie będę wiedziała. A więc najpierw musi mi się spodobać choć trochę zewnętrznie. Nie mam jakiś wymogów, bo takie laleczki mi się nie podobają. Starczy by wyglądał jak facet i o siebie dbał :] Później oczywiście większe znaczenie ma osobowość, charakter, zachowanie, styl bycia.

Tilian  

Tytuł: Łopatolog

Wysłany: 2010-10-31, 12:19   
   Polecający: Anka_DD

Pół na pół.
Lubię, kiedy mam o czym pogadać z dziewczyną, kiedy łapie moje żarty i sama potrafi się odgryźć, ale i dobre jest kiedy umie o siebie zadbać. Choć na tyle już zmądrzałem, że nie oceniam tylko po wyglądzie. Nawet jesli dziewczyna wygląda jak Afrodyta a nie nadajemy na tych samych falach to jej uroda po mnie spływa.

matra  

Tytuł: Buka zimna suka

Wysłany: 2010-10-31, 13:23   

Tilian napisał/a:
ale i dobre jest kiedy umie o siebie zadbać.

co racja to racja, ale to z wyglądem aż tak nie ma wiele wspólnego [pomijam dbałość o sylwetkę i cerę, które akurat na wygląd wpływają, ale wiadomo ocb] :oczami:
Dla mnie wygląd jest bardzo ważny ALE nie mam zbytnich wymagań, a zbyt idealni i okładkowi faceci wręcz mnie odstraszają. Rzecz tylko w tym, żeby o siebie dbał, utrzymywał jako taką linię [ale bez przesady] i miał przyjemną twarz. Całę resztę już musi robić charakter, a poznałam w swoim życiu tylu przystojnych facetów, którzy pstro mieli w głowie, że szkoda gadać. Zresztą to się tyczy obu płci.
Nie zdarzyło mi się jeszcze polecieć na faceta, który był ładny ale głupi, bo głupota niestety mnie odpycha jeszcze bardziej niż okładkowa twarz.

m. gallery

Rudziik_15  

Wysłany: 2010-10-31, 23:05   

Uważam ,że wygląd i charakter jest ważny. ogólnie jednak sama szukam w chłopakach tego czegoś ,co go wyróżni od innych.
inność jest zajebis*a. :rotfl:
Najważniejsze jest to by czuć sie przy tej osobie swobodnie i być w 100% sobą. :]

Odpowiedz do tematu