• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

Starrk  

Tytuł: \_(O_o)_/

Wysłany: 2010-10-31, 23:10   

^ A czym na przykład ta inność mogłaby się przejawiać?

Księżycowa  

Wysłany: 2011-06-26, 22:28   

Zwracam uwagę na obie rzeczy. Z tym, że przez sam charakter mogę kogoś przekreślić, a przez sam wygląd nie. Co z tego, że ktoś jest ładny na zewnątrz, skoro w środku jest dla mnie kompletnie nieinteresujący? Zdecydowanie bardziej wolę tych ciekawych charakterem.

affu  

Wysłany: 2011-06-26, 22:37   

Najpierw zazwyczaj zwracam uwage na wygląd, ale potem sie liczy też to czy macie jakieś wspólne tematy i czy osoba jest interesująca z charakteru.

tellme  

Wysłany: 2011-06-26, 22:41   

Jeśli zaintryguje mnie coś z charakteru... wygląd przestaje być ważny :)

waznyczlonek  

Wysłany: 2011-07-14, 01:42   

ZAPYTUJĘ WAS!

charakter mam naprawdę spoko, ale jestem strasznie otyły mam 50 kg nadwagi, jestem jak chodząca kula i "mięśnia piwnego" chyba się nigdy nie pozbędę :( a chciałbym mieć dziewczynę. czy ta otyłość i duży brzuch całkowicie negują by mieć nie taką dziewczynę jak ja? czyli ogromny paszteciol

przykra sprawa nie?

Martina  

Zaproszone osoby: 14
Tytuł: słodziak *^_^*

Wysłany: 2011-07-14, 09:19   

waznyczlonek napisał/a:
charakter mam naprawdę spoko
ahahahahahahahaHAHAHAHAHAHNOT

waznyczlonek napisał/a:
ZAPYTUJĘ WAS!

charakter mam naprawdę spoko, ale jestem strasznie otyły mam 50 kg nadwagi, jestem jak chodząca kula i "mięśnia piwnego" chyba się nigdy nie pozbędę a chciałbym mieć dziewczynę. czy ta otyłość i duży brzuch całkowicie negują by mieć nie taką dziewczynę jak ja? czyli ogromny paszteciol

przykra sprawa nie?
wygraj parę milionów w totka, to na pewno znajdziesz sobie najpiękniejszą i najbardziej pustą dziewuchę jaką możesz sobie wyobrazić :oczami:

sylwia17  

Wysłany: 2011-07-14, 15:44   

Ja zwracam uwage bardziej na charakter, chodz na wygląd też.
Ale bardziej sie liczy dla mnie charakter, bo po co mi chłopak śliczny który z charakteru jest okropny.
Ale znowu strasznie brzydkiego chłopaka tez bym nie chciała....

waznyczlonek  

Wysłany: 2011-07-15, 01:05   

Cytat:
wygraj parę milionów w totka, to na pewno znajdziesz sobie najpiękniejszą i najbardziej pustą dziewuchę jaką możesz sobie wyobrazić :oczami:

źle mnie zrozumiałaś; ja nie chce najpiękniejszej i pustej. chcę wartościową nie-pasztet

[ Dodano: 2011-07-15, 01:28 ]
Martina napisał/a:
waznyczlonek napisał/a:
charakter mam naprawdę spoko
ahahahahahahahaHAHAHAHAHAHNOT

uważasz, że nie?

Justyk  

Wysłany: 2011-07-15, 13:04   

W pewnym momencie gdy spotyka się samych frajerów, którzy uważają się za ósmy cud świata to wygląd zaczyna mieć drugorzędne znaczenie. I nawet największe "ciacho" przestaje być w Twoim typie gdy w głowie pusto.

Owszem wygląd jest ważny (nie wierzę tym, którzy piszą, że tylko i wyłącznie charakter się dla nich liczy) ale dla mnie facet nie musi być mega przystojny, czasem wystarczy mi jedna rzecz, która mi się w jego wyglądzie podoba i właśnie fajny charakter.

chilli  

Wysłany: 2011-07-17, 17:10   

Nie ukrywam, że nie tylko charakter się liczy, bo wygląd też jest ważny. Ale mam trochę inne pytanie, myślicie, że wygląd człowieka może świadczyć, przynajmniej po części o jego charakterze? I odwrotnie?

Kerosine  

Zaproszone osoby: 1
Tytuł: Frausz

Wysłany: 2011-07-17, 18:36   

chilli napisał/a:
myślicie, że wygląd człowieka może świadczyć, przynajmniej po części o jego charakterze?

Ja myślę, że wygląd człowieka może dawać co najwyżej pewne przesłanki, na podstawie których możemy snuć przypuszczenia o wybranych cechach charakteru; w połączeniu z innymi [wychodzącymi poza fizyczną powierzchowność] przesłankami i informacjami, które na temat danej osoby posiadamy. Bardziej zresztą można uzyskać na tej postawie informacje o jej prywatnych gustach, statusie materialnym, pochodzeniu i tego typu rzeczach niż o charakterze. I należy oczywiście brać przy tym pod uwagę nie tylko czyjąś tuszę, rysy twarzy czy ogólnie cielesną powierzchowność, ale także np. styl ubioru, posiadanie lub nie tatuaży czy kolczyków itp. Natomiast wnioskować ze stuprocentową pewnością o czyimś charakterze bazując jedynie na jego zewnętrznej aparycji - nein, to bzdura. Podobnie jak wszelkie pseudotechniki identyfikacji ludzkich cech na podstawie np. kształtu ust, długości nosa czy rozstawu oczu ;P

Wybuchy rysuję, że niby bukiety. Psycholożka daje się nabrać.

marwin4  

Wysłany: 2011-07-18, 13:48   

Ja tam przy wyborze dziewczyny nie kieruję się wyglądem ponieważ to nigdy się nie opłaca.. I w końcu wyjdzie wszystko , jej charakter ipt: i nie może być już miło i przyjemnie. Dlatego wole mieć brzydszą ale taką , która będzie mnie kochać i będzie normalna :)

Kerosine  

Wysłany: 2011-07-18, 13:57   

Ale nawet brzydsza dziewuszka może Ci sprawić niemiłą niespodziankę odnośnie swego charakteru :>

Dominika3325 

Wysłany: 2011-07-25, 14:09   

Katharsis napisał/a:
Wiecie jak to jest.. gdy wszyczy wokol sa inni, a ty szukasz kogos odpowiedniego, z podobnymi zainteresowaniami, lub chociaz pogladami... mniej wiecej w tym samym wieku... A probujac z innymi nie wychodzi! Znacie to?

Oj tak :kwasny: niestety.. :(
Ale cóż poradzić na to ;p

Kerosine  

Wysłany: 2011-07-25, 14:24   

Pewnie dalej szukać :3 Aż do skutku :3 Tudzież definitywnego dojścia do wniosku, że to na nic i zajęcia się wtedy czymś innym :3

Odpowiedz do tematu