• Szukaj • U篡tkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwil闚ki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Nast瘼ny temat
Autor Wiadomo嗆

sis  

Zaproszone osoby: 2
Tytu: z豉 starowinka
Do陰czy豉: 06 Maj 2007
Sk康: Pozna

Wys豉ny: 2008-09-26, 18:47   

wisienka83 napisa/a:
Dobre... :D I b璠zie si czu prawdziwym, 100% m篹czyzn :hyhy: ... na sto趾u... :hyhy:
I nie b璠zie si czu prawdziwym, stuprocentowym m篹czyzn, tylko dlatego, 瞠 nie b璠zie m鏬 nachyli si nad kobiet...

Zgadzam si z PK - wzrost to 瘸dna przeszkoda i nie widz potrzeby doszukiwania si problem闚 tam, gdzie ich nie ma.

grla這, matulu

Colorblind  

Tytu: zielona maupa
Do陰czy豉: 20 Cze 2007
Sk康: Bimini iiii Finimini

Wys豉ny: 2008-09-26, 19:32   

wisienka83 napisa/a:
Dobre... :D I b璠zie si czu prawdziwym, 100% m篹czyzn :hyhy: ... na sto趾u... :hyhy:
nie wiedzia豉m, 瞠 prawdziwy m篹czyzna to ten, kt鏎y jest wy窺zy od kobiety, naprawd cudna teoria. Jeszcze jakie ciekawe masz w zanadrzu?

"Doskonale. Wszystko przebiega zgodnie z moim planem. Jestem bezwzgl璠nie inteligentny."

bo w 篡ciu wa積e jest poczucie koloru

maniek1990  

Do陰czy: 26 Wrz 2008

Wys豉ny: 2008-09-26, 19:50   

Niezdecydowana napisa/a:
Wkurzaja mnie te komentarze ze ludzi o smieszy jak facet jest nizszy...bo ludzie komenuja to pozniej na glos i moga wyrzadzic komus bardzo duzo przykrosc...

nie rozumiem tematu ludzie sa jacy sa i temat na forum tego nie zmieni mo瞠sz mi wie篡c :P

ten co b璠zie si z tego 鄉ia to nie przestanie sie smiac po przeczytaniu tego w徠ka a temu co jest to oboj皻nie czy obok niego chodz jakie pary co faceci s ni窺i czy sa w takim zwi您ku to dalej b璠zie im to wsio wiec nie widz sensu tego tematu

wisienka83  

Do陰czy豉: 22 Wrz 2008
Sk康: Bydgoszcz

Wys豉ny: 2008-09-27, 16:34   

Gromy mi si posypa造 na g這w ;) , a ja tylko usi逝j przekaza wnioski wyci庵ni皻e z moich osobistych obserwacji. Zgadzam si, 瞠 faceci bywaj na tym tle zanadto przewra磧iwieni, ale wszystko, co si tyczy tzw. "m瘰kiej dumy", nale篡 traktowa baaardzo ostro積ie ;)
A moja w豉sna niech耩 do umawiania si z ni窺zymi facetami to po cz窷ci sprawa estetyczna ;) , a po cz窷ci w豉郾ie wynik do鈍iadczenia 篡ciowego-takie mam, wi璚 si nim z wami, drogie dziewczyny, dziel. I tyle :)

Fantasmagoria  

Do陰czy豉: 28 Kwi 2006
Sk康: City of Angels...

Wys豉ny: 2008-09-27, 17:29   

ja bym nie miala nic przeciwko temu by moj facet byl nizsz, gdyby tylko szlachetna Matka Natura obdarzyla mnie wzrostem, ale neistety nawet dlugich, g瘰tych rzes mi nie da豉 [a mojej siostrze owszem! :( :P ]
znam kilka par, gdzie facet jest kilka cm nizszych od dziewczyny i jakos estetycznie mi to nie przeszkadza [bo te dziewczyny i tak sa wyzsze ode mnie o glowe xD] . Znam takze dzoewczyny, ktore przy wzroscie ok 173 chcialby mic 5 cm wiecej, co juz znacznie utrudnialoby im znalezienie wyzszego chlopaka. Rozne s gusta, ale prawda jest taka , ze jak sie czlowiek zakocha to zapomina o wzroscie ;)
Fiodor Dostojewski

RudeGirl  

Do陰czy豉: 23 Lut 2010
Sk康: Twoja wyobra幡ia

Wys豉ny: 2010-02-24, 16:03   

Hmm..powiem tak,dla mnie roznica wzrostu nie jest az taka wazna.
ale nizszego chlopaka jednak nie chcia豉bym miec..
chociaz kiedsy mia豉m..ale nie tak na powaznie.

ot霩 ja mam prawie 177cm wzrostu a moj chlopak ok 181.
jak ubiore szpilki to jestem taka jak on,choc nie czesto w nich chodze.
jemu i mi to nie przeszkadza,zreszta juz sie przywyczailismy :) :)

w ogole moj kolega z kolezanka sa juz 2 i pol roku razem ona ma 180 cm a on 174??
do tego on chudy a ona pulchna :P

i jest fajnie :) :)

malezas  

Do陰czy豉: 09 Lut 2010

Wys豉ny: 2010-04-24, 22:02   

o rany...ludzie potrafi zrobic z ig造- wid造...dla mnie wzrost nie ma znaczenia... co z tego, ze partner jest wi瘯szy o 20 cm, czy wi璚ej, albo troszeszku mniejszy...
sis napisa/a:
Zgadzam si z PK - wzrost to 瘸dna przeszkoda i nie widz potrzeby doszukiwania si problem闚 tam, gdzie ich nie ma.

ot騜 to...

Pasa瞠r  

Do陰czy: 03 Pa 2009

Wys豉ny: 2010-04-25, 05:16   

Pic na wod, fotomonta.

Wzrost odgrywa trzeciorz璠n rol, cho nie ukrywam, 瞠 niskie kobitki to jest to. Sam jako mocno wysoki nie jestem, tak瞠 nie ma co szale.

matra  

Tytu: Buka zimna suka
Do陰czy豉: 15 Sty 2010
Sk康: Dolina Mumink闚

Wys豉ny: 2010-04-25, 10:17   

Nigdy nie by豉m zakochana w 瘸dnym ni窺zym od siebie facecie, wi璚 nie wiem czy mog stwierdzi, 瞠 wzrost jest barier czy nie. Mi璠zy mn a moim jest 11 cm r騜nicy, dzi瘯i czemu jeste鄉y idealnie dopasowani, a je郵i chc mog ubra 10 cm obcas i i tak zostaje jeszcze ten 1 cm ;p Samo 11 cm to nie jest jaka wielka r騜nica, ale mimo to mog si schowa w jego ramionach, mog zadrze lekko g這w w g鏎 je郵i chc poca這wa. Nie wiem, czy czu豉bym si dobrze w zwi您ku z ni窺zym facetem, kiedy to on musia豚y t g這w zadziera i chowa si w moich ramionach, s康z, 瞠 mog這by to by dla mnie barier, ale przyjemnie mi si patrzy na takie pary, nie jest to nie lada wyczyn, ale mimo to podziwiam.
Za to zawsze odrzucali mnie faceci ze wzrostem powy瞠j 185. Jasne, 瞠 jakbym si zakocha豉, to by這by to ostatnie na co bym zwr鏂i豉 uwag, ale je郵i mam patrze i ocenia, to zdecydowanie 185 to ju najwy窺za p馧ka jak dla mnie.

m. gallery

Raise  

Tytu: ~_^ Meow?
Do陰czy豉: 31 Mar 2010
Sk康: Far,far away...

Wys豉ny: 2010-04-25, 11:02   

Niscy m篹czy幡i te s przystojni itd. ale nie mog豉bym by z kim ni窺zym od siebie. Wol wysokich. 柝e czu豉bym si id帷 z facetem o g這w ode mnie ni窺zym, bo za這篡豉m wysokie buty. Albo chc帷 go poca這wa musia豉bym si schyli.... :/
Mimo tego nie jestem jako negatywnie nastawiona do takich par. I nie wydaje mi si to 鄉ieszne. Po prostu niscy faceci to nie m鎩 typ.

EarlS2 

Do陰czy: 01 Maj 2010

Wys豉ny: 2010-05-03, 17:23   

M篹czy幡i my郵, 瞠 jak dziewczyna jest niska to obciach...
Ja sama jestem Kur.De Niska -.-
Ale jako daj sobie rad ;p

Colorblind  

Tytu: zielona maupa
Do陰czy豉: 20 Cze 2007
Sk康: Bimini iiii Finimini

Wys豉ny: 2010-05-07, 21:35   

EarlS2 napisa/a:
M篹czy幡i my郵, 瞠 jak dziewczyna jest niska to obciach...
a to nowo嗆! Jeszcze nie spotka豉m si z takim stwierdzeniem ; p mo積a nawet temu tematowi si przyjrze, by dowiedzie, si, 瞠 jednak m篹czyznom niskie kobiety nie przeszkadzaj, czasem nawet bardziej kr璚 ni te wy窺ze. Kwestia gustu ; ) jednemu pasuje taka, a drugiemu taka. Ot, ca豉 filozofia.

"Doskonale. Wszystko przebiega zgodnie z moim planem. Jestem bezwzgl璠nie inteligentny."

bo w 篡ciu wa積e jest poczucie koloru

Mad  

Do陰czy豉: 19 Maj 2010

Wys豉ny: 2010-05-26, 21:14   

M鎩 obecny absztyfikant ma 185 cm i jest ode mnie wy窺zy o 20 cm. Mnie pasuje, jemu pasuje, to najwa積iejsze.

msg  

Do陰czy: 04 Lut 2009
Sk康: Naked City

Wys豉ny: 2010-05-27, 19:35   

Wzrost nie ma nic do rzeczy? :wstyd:
Ostatnio zmieniony przez msg 2010-05-27, 19:36, w ca這軼i zmieniany 1 raz  

intryguj帷y  

Do陰czy: 23 Cze 2010
Sk康: North

Wys豉ny: 2010-06-30, 21:12   
   Polecaj帷y: dociekliwo嗆

a ja np lubie patrzec kobiecie prosto w oczy... :chytry: