• Szukaj • U篡tkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwil闚ki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Nast瘼ny temat
Autor Wiadomo嗆

Pasa瞠r  

Do陰czy: 03 Pa 2009

Wys豉ny: 2011-05-22, 21:07   

milena_s1 napisa/a:
Mo瞠 i dziwnie wygl康amy razem, ale my tego nie widzimy, a dzi id帷 i trzymaj帷 si za r璚e w zoo to jako specjalnie nie widzia豉m, 瞠by kto komentowa... A wi瘯szo嗆 to nawet nie zwraca豉 na nas uwagi :)

Nie chcia豚ym was urazi, ale mo瞠 po prostu chodzi o to, 瞠 w zoo s bardziej niecodzienne rzeczy do obejrzenia?

nisza  

Tytu: kokocirumba
Do陰czy豉: 03 Sty 2011

Wys豉ny: 2011-05-23, 14:33   

Milena, bo kto mial komentowac?
Przeciez nikt Was palcami pokazywac nie bedzie, najwyzej sobie ktos cos pomysli i tyle.. Ale to juz jego sprawa. Dzisiaj jest mnostwo par, gdzie kobieta jest wyzsza, wiec naprawde nikogo to juz nie rusza...

Ja osobiscie wole mezczyzn wyzszych, nizszych ode mnie jakos nie traktuje jako kandydata na przyszlego ojca moich dzieci :hyhy: ze tak to ujme zartobliwie ;) Wynika to po prostu z tego, ze przy wyzszym czuje sie drobniejsza i mniejsza, taka do zaopiekowania?
Ktos wspomnial o tym, ze nizsi mezczyzni budza instynkt macierzynski i czulosc...Coz, ja tam mysle, ze nianczy sie dziecko, a nie mezczyzne, ktory ma byc dla kobiety oparciem. Owszem, mezczyzna to duze dziecko :P ale bez przesady ;)
Lubie znikac w ramionach mojego chlopaka, lubie, gdy moge siedzac mu na kolanach zwinac sie w klebek, co raczej nie byloby mozliwe w przypadku, gdyby byl nizszy ode mnie. Co prawda wchodza tu w gre tez ogolne gabaryty, ale mimo wszystko, wyzszy mezczyzna ma swoj urok (no i ma kto podawac rzeczy z polek :P ). No i szpilki moge ubrac o dowolnej wysokosci ;)
Co prawda ja wzrostu jestem raczej sredniego (165,5, chlopak-189), wiec z calym szacunkiem do nizszych panow, ale dla mnie takowi odpadaja w kwestiach damsko-meskich.
Aczkolwiek moja przyjaciolka, wzrostu ok 160cm, zawsze lubowala sie w niskich chlopcach, obecnie tez jest z facetem wzrostu mojego i oboje sa szczesliwi.

Takze- co kto lubi, po to tyle nas na swiecie jest roznych, po to tyle upodoban, aby nie byl nudno i monotonnie, a kazdy znalazl cos dla siebie ;)

Ach! a co do dlugosci nog.... to raczej zalezy od proporcji ciala... Znaczy, oczywiscie, dziewczyna o wzroscie 180cm bedzie miala dluzsze nogi niz dziewczatko 155cm, ale wazniejsze jest zachowanie proporcji budowy :P
Ostatnio zmieniony przez nisza 2011-05-23, 14:34, w ca這軼i zmieniany 1 raz  

Draciel  

Tytu: fuck guevarra
Do陰czy: 24 Lut 2011

Wys豉ny: 2011-05-23, 16:03   

Powt鏎z wiele wypowiedzi wcze郾iejszych. Dla mnie ma znaczenie wzrostu w zwi您ku. Rozumiem, 瞠 ch這pak mo瞠 by ni窺zy od dziewczyny, ale niewiele. Kiedy dziewczyna jest wy窺za i g這w to mo瞠 narobi kompleks闚 partnerowi. Ale mi這嗆 nie przebiera i nie patrzy na wzrost. Oczywi軼ie mi這 jest mie ni窺z partnerk, kt鏎 mo積a na sw鎩 spos鏏 przytuli pod brod. Co kto lubi.

NightFury  

Do陰czy豉: 05 Cze 2011

Wys豉ny: 2011-06-05, 21:25   

ja instynktownie lgne do wiekszych facetow. Maz/partner ma byc dla mnie oparciem i podpora. Niby jak ma tego dokonac bedac ode mnie nizszym i mniejszym? To jest podswiadome myslenie wiec nic nie moge na to poradzic. Duzy facet siegnie cos z wysoka, wezmie na rece bez problemu, wzbudzi respekt samym gabarytem, da kobiecie niewypowiedziana rozkosz zalozenia 12cm szpilek i nadal bedzie od niej wiekszy... :) Podswiadomie mi sie takie cos podoba. Ja z moimi 166cm mam meza ktory liczy sobie 188 i cholera jasna uwielbiam to! :)

sz鏀tyzmys 

Do陰czy: 15 Cze 2011

Wys豉ny: 2011-06-16, 19:43   

Troch zwracam uwag na wzrost. Sama jestem wysoka, bo mam 178 cm, wi璚 chcia豉bym, aby m鎩 facet by wy窺zy ode mnie, chocia o 5 cm. Bo troch dziwnie to wygl康a, gdy ch這pak jest ni窺zy od dziewczyny, ale oczywi軼ie je郵i si kochaj, to spoko. W przypadku, gdy dziewczyna jest bardzo niska, a ch這pak wysoki to r闚nie to dziwnie wygl康a, ale jednak my郵, 瞠 lepiej ni przypadek opisany wy瞠j ;d

affu  

Do陰czy豉: 26 Cze 2011

Wys豉ny: 2011-06-27, 11:04   

Ja zwracam uwage tylko na to by by chocia troche wy窺zy ode mnie. Nie umia豉bym by z ni窺zym nawet gdyby nie wiadomo jak dobrze mi sie z nim gada這, bo moim zdaniem to komicznie by wygl康a這.
Ostatnio zmieniony przez affu 2011-06-27, 11:05, w ca這軼i zmieniany 1 raz  

buraukkaforesee  

Do陰czy豉: 24 Pa 2011
Sk康: preria

Wys豉ny: 2011-10-28, 17:03   
   Polecaj帷y: dzi瘯i sobie

ja akurat jestem wredna i patrz na wzrost, jak kto nie ma odpowiedniego to czuj si niestety strasznie niezr璚znie ... :(

Wy鈍ietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo瞠sz pisa nowych temat闚
Nie mo瞠sz odpowiada w tematach
Nie mo瞠sz zmienia swoich post闚
Nie mo瞠sz usuwa swoich post闚
Nie mo瞠sz g這sowa w ankietach
Nie mo瞠sz za陰cza plik闚 na tym forum
Mo瞠sz 軼i庵a za陰czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: