• Szukaj • U篡tkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwil闚ki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Nast瘼ny temat
Autor Wiadomo嗆

smooky_eyes  

Do陰czy豉: 02 Sie 2007

Wys豉ny: 2007-10-10, 18:59   Wzrost a zwi您ek

Mianowicie o wzrost mi chodzi. Czy przyk豉dacie wage do tego, jaki wzrost ma dziewczyna a jaki chlopak? Jak jest u was? Jaki wzrost masz Ty, a jaki Twoj partner? Przeszkadza wam to? Wolicie du膨 r騜nic wzrostu (ch這pak olbrzymi, dziewczyna malutka), czy mo瞠 wzrost zbli穎ny b康 taki sam? A mo瞠 wolicie niewielk r騜nic wzrostu (dziewczyna troch ni窺za od ch這paka)? Wyra嬈ie swoje wlasne indywidualne poglady i powiedzcie jak jest u was :D

Tynka88  

Do陰czy豉: 20 Sie 2007

Wys豉ny: 2007-10-10, 19:49   

wszystkie male kobiety z mojego otoczenia maja wysokich dryblasow :) w sumie dla mnie dziwnie to wyglada :) z kolei kobiety majace nizszych mezczyzn maja troche nieciekawie, bo juz buty na wysokim obcasie odpadaja ... ja jestem nizsza od mojego chlopaka o pol glowy i w sumie taki uklad bardzo mi odpowiada :)

goga  

Do陰czy豉: 16 Lip 2007
Sk康: mam wiedzie

Wys豉ny: 2007-10-11, 08:52   

Ja mam 166 cm a m鎩 m捫 185cm i nigdy to nam w niczym nie przeszkadza這. Za to m鎩 brat ma 175 a jego dziewczyna 180 -czasem smiesznie to wygl康a ale chyba im to nie przeszkadza-s razem prawie 5 lat :)
bo doko鎍zy j mo瞠my kiedy wr鏂isz tu,
tylko wr鵵
Ostatnio zmieniony przez goga 2007-10-15, 08:09, w ca這軼i zmieniany 1 raz  

Colorblind  

Tytu: zielona maupa
Do陰czy豉: 20 Cze 2007
Sk康: Bimini iiii Finimini

Wys豉ny: 2007-10-12, 18:34   

Mam kumpelk, kt鏎a ma 176, a jej facet 170 - i s bardzo fajn par :D - wzrost im nie przeszkadza w niczym, a s ju ze sob bardzo d逝go.

"Doskonale. Wszystko przebiega zgodnie z moim planem. Jestem bezwzgl璠nie inteligentny."

bo w 篡ciu wa積e jest poczucie koloru

smooky_eyes  

Wys豉ny: 2007-10-13, 07:24   

Niby nikomu z Was nie przeszkadzaloby gdyby Wasz partner bylby nizszy, ale mi sie wydaje, ze kazdy z was zminilby zdanie, gdyby w takiej sytuacji byl. Dziewczyna patrzaca w dol, by spojrzec w oczy swojemu chlopcu, chlopak patrzacy w gore podczas rozmowy... Niezbyt komfortowo i estetycznie. No, ale jesli w gre wchodzi prawdziwa milosc to chyba kwestie estetyki schodza na dalszy plan.
Czekam na dalsze wypowiedzi ;)

Aqusia  

Do陰czy豉: 17 Lip 2007

Wys豉ny: 2007-10-13, 10:15   

Mia豉m kiedy ch這paka prawie r闚nego mi wzrostem i szczerze m闚i帷 nie by這 mi z tym dobrze. Niby na wzrost si nie zwraca uwagi, ale mi to ci庵le przeszkadza這, wystarczy這 瞠 glany ubra豉m i ju by豉m od niego wy窺za a co dopiero buty na obcasie. No ale to by豉 tylko jedna z jego wad i mo瞠 czepia豉m sie tego, 瞠by jako sie go pozby.
Teraz mam wy窺zego ch這paka i czuj si bardziej szcz窷liwa :rotfl: Tylko jak si chc przytuli to musz wygina g這w pod dziwnym k徠em ;)

Tymoteusz 

Do陰czy: 10 Pa 2007
Sk康: Pozna

Wys豉ny: 2007-10-13, 10:52   

Wchodz帷 tutaj my郵a貫m, 瞠 kto ma tu wi瘯szy problem ni tylko wzrost ukochanej osoby. :/
To prawda, 瞠 je郵i ch這pak jest ni窺zy od dziewczyny lub dziewczyna o wiele ni窺za od ch這paka to dziwnie to wygl康a.
Moim zdaniem je郵i komu naprawd zale篡 na estetyce to chyba nie豉two mu b璠zie znale潭 odpowiedni osob.
W ko鎍u ile mo積a wybrzydza!
Mi這嗆 nie patrzy na wzrost ale na serce.
Wybaczcie ale mo積a by這 wyj嗆 w tym temacie z wi瘯szym dylematem... :/
"Na tego, kto ma zrozumienie, nagana oddzia逝je lepiej ni na g逝piego sto uderze" (Przys堯w 17:10)

smooky_eyes  

Wys豉ny: 2007-10-14, 15:57   

Tymoteuszu to nie jest problem, to pytanie do Was, forumowiczow. Jestem ciekawa co na ten temat sadzicie, a skoro tak Cie razi to, ze pytanie bylo za malo ambitne, to trzeba bylo nie odpowiadac na nie i tyle.[/b]

Lui_za  

Do陰czy豉: 19 Wrz 2007
Sk康: ja to znam?:)

Wys豉ny: 2007-10-14, 19:47   

ja mam 160 cm moj maz 2.00 cm :) ) wszyscy sie przyzwyczaili. Nasi znajomi dla odmiany ona 180 on jest nizszy i tez sa ze soba od wielu lat :) )

Tymoteusz 

Do陰czy: 10 Pa 2007
Sk康: Pozna

Wys豉ny: 2007-10-14, 19:52   

smooky_eyes - odpowiedzia貫m na to pytanie, poniewa wypada na nie odpowiada. Po za tym nie razi mnie to lecz wola豚ym popisa o wa積iejszych aspektach tego niebia雟kiego uczucia jakim jest mi這嗆.
"Na tego, kto ma zrozumienie, nagana oddzia逝je lepiej ni na g逝piego sto uderze" (Przys堯w 17:10)

Beata18 

Do陰czy: 09 Lip 2007

Wys豉ny: 2007-10-14, 21:19   

Ja osobi軼ie wol, jak facet jest troch wy窺zy od kobiety, to lepiej wygl康a!
M鎩 ostatni facet mia 175cm wzrostu, a ja mam 162, troch r騜nicy by這!
Nie lubi jak facet jest r闚ny z kobiet, albo ni窺zy!

betty699  

Do陰czy豉: 14 Pa 2007

Wys豉ny: 2007-10-14, 21:45   

miedzy mn a moim ch這pakie jest roznica prawie 30 cm ale mi to nie przeszkadza ani mojemu ch這pakowi

Katharsis  

Do陰czy: 20 Sie 2006
Sk康: Borsippa

Wys豉ny: 2007-10-15, 13:44   
   Polecaj帷y: Lewiatan

Ja mam ze 178 cm wzrostu, moja dziewczyna 20 czy tam 30 cm mniej :P i tak jest wygodnie :)

Akurat wzrost jest najmniej wazny...

kriss 

Do陰czy: 25 Mar 2007

Wys豉ny: 2007-10-15, 16:19   

popieram NOri ja osobiscie mam 195 cm wzrostu i nigdy mi to nie przeszkadza這 w zwi您ku ale zazwyczaj partnerki sa odemnie ni窺ze :P lecz mam kuzyna kt鏎y mierzy nie ca貫 170 cm a jego 穎na ma prawie 180 cm smiesznie to wygl康a ale s szce郵iwymi rodzicami

kradziej  

Do陰czy豉: 12 Pa 2007
Sk康: z nieba

Wys豉ny: 2007-10-15, 16:47   

kiedys uwazalam ze wzrost sie straaasznie liczy, ale coraz bardziej z tym walcz i ca趾iem nie幢e mi to idzie, ale do nizszych sie chyba nigdy nie przekonam

bo swoj drog jak juz marzyc i idealizowac to facet powinien miec przynajmniej 195cm wzrostu, zebym mog豉 sie przy nim poczuc jak kobieta [czyt. ca趾iem malutka i drobniutka] i za這zyc buty na obcasie, oczywiscie bior帷 pod uwag fakt ze przekroczylam 180cm i rosn;)

a tak na serio, to im mniejsza r霩nica wzrostu tym lepszy seks - co racja to racja :D

Wy鈍ietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo瞠sz pisa nowych temat闚
Nie mo瞠sz odpowiada w tematach
Nie mo瞠sz zmienia swoich post闚
Nie mo瞠sz usuwa swoich post闚
Nie mo瞠sz g這sowa w ankietach
Nie mo瞠sz za陰cza plik闚 na tym forum
Mo瞠sz 軼i庵a za陰czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: