• Szukaj • U篡tkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwil闚ki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Nast瘼ny temat
Autor Wiadomo嗆

Aka  

Do陰czy: 15 Mar 2009
Sk康: Quasi-Stolica

Wys豉ny: 2009-03-19, 14:38   Zaufanie a mi這軼
   Polecaj帷y: Sofii

Chcia bym dowiedzie si co s康zicie na temat mi這軼i, w kt鏎ej nie ma zaufania, czy jest to wog鏊e mi這嗆 ? Czy takowy zwi您ek ma szanse ?
Je瞠li partner nie ufa swojej partnerce w 100% a Ona Jemu - to czy mog by dobr par ?

Bastrado  

Do陰czy: 14 Lip 2008
Sk康: Ko販zyg這wy

Wys豉ny: 2009-03-19, 16:11   

Taka mi這s na pewno nie b璠zie idealny, ale mi這嗆 bez zaufania jest mo磧iwa ^ Wiem z w豉snego do鈍iadczenia - by貫m kiedy zakochany w osobie, kt鏎ej niedoko鎍a ufa貫m. Mimo to zwi您ki bez zaufania z pewno軼i nie s niczym dobrym...

http://www.lastfm.pl/user/BastradPL
Ostatnio zmieniony przez Bastrado 2009-03-19, 16:11, w ca這軼i zmieniany 1 raz  

sis  

Zaproszone osoby: 2
Tytu: z豉 starowinka
Do陰czy豉: 06 Maj 2007
Sk康: Pozna

Wys豉ny: 2009-03-19, 21:45   

Aka napisa/a:
Chcia bym dowiedzie si co s康zicie na temat mi這軼i, w kt鏎ej nie ma zaufania, czy jest to wog鏊e mi這嗆 ?
'chcia豚ym'
'w og鏊e'
Mi這嗆 to mo瞠 i jest, ale zwi您ek budowany na takim fundamencie to do嗆 toksyczny tw鏎.
Aka napisa/a:
Je瞠li partner nie ufa swojej partnerce w 100% a Ona Jemu - to czy mog by dobr par ?
A to s jakie metody dokonywania procentowych pomiar闚 zaufania?

grla這, matulu

Sol  

Zaproszone osoby: 1
Tytu: Smarkula
Do陰czy豉: 11 Cze 2007

Wys豉ny: 2009-03-19, 21:48   

Nie wyobra瘸m sobie bycia na d逝窺z met z osob, kt鏎ej nie ufam. To patologiczny zwi您ek by by musia.

"It seems that once you get laid, your life basically turns to shit."

Nasir  

Tytu: #1 jebaka
Do陰czy: 25 Gru 2007
Sk康: Warmia

Wys豉ny: 2009-03-19, 21:56   

Ja sobie wyobra瘸m taki zwi您ek i uwa瘸m za normalny. R騜ne rzeczy widzia貫m, oraz do鈍iadczy貫m na w豉snej sk鏎ze i wiem, 瞠 ufa nie warto, lepiej stwarza pozory.
-Z Wie鄂o?! Do ki郵a?!

sis  

Wys豉ny: 2009-03-19, 22:00   

Po co? Nie szkoda czasu i energii na stwarzanie pozor闚 zaufania i, przy okazji, zwi您ku? Bo co to za zwi您ek "kocham ci, ale ci nie ufam"?

grla這, matulu

Sol  

Wys豉ny: 2009-03-19, 22:02   

Nasir napisa/a:
ufa nie warto, lepiej stwarza pozory.
Nie warto osobom tego niewartym. Ale nie pakowa豉bym si w zwi您ek z tak osob, a ju na pewno nie chcia豉bym 瞠by w moim 篡ciu wa積 rol gra這 co oparte na pozorach - czyli na zwyk造ch k豉mstwach.

Nasir  

Wys豉ny: 2009-03-19, 22:15   

Dziewczyny, inaczej, m鏬豚ym komu zaufa, ale na pewno nie bezgranicznie. Wol mie na wszystko oko i nie zawierza na s這wo. mia貫m ju raz pap zwi您an z zaufaniem (o akurat zmieni豉 opis na gg;D) dlatego nie mam zamiaru ufa komu. Ja nawet w豉snej matce tak do ko鎍a nie ufam, powa積ie.
-Z Wie鄂o?! Do ki郵a?!

sis  

Wys豉ny: 2009-03-19, 22:25   

A w og鏊e zdarzaj si przypadki, 瞠 kto komu ufa bezgranicznie, bez 瘸dnych, absolutnie 瘸dnych zastrze瞠 i cienia, cie鎥a chocia瘺y, w徠pliwo軼i? :luka: Ja nawet sobie bezgranicznie nie ufam, nie m闚i帷 ju o innych ludziach. Jaka zdrowa granica, oddzielaj帷a zaufanie od naiwno軼i i g逝poty, by musi. Nie przemawia do mnie tylko idea stwarzania jakich - niepotrzebnych moim zdaniem - pozor闚, bo k堯ci si to w moim odczuciu z zasadami, na jakich powinien by budowany dojrza造 zwi您ek.

grla這, matulu

Nasir  

Wys豉ny: 2009-03-19, 22:31   

Ja uwa瘸m, 瞠 stwarzanie pozor闚 jest dobre. To co w rodzaju czynienia mniejszego z豉. Je瞠li dziewczyna b璠zie bardziej szcz窷liwa przez to, 瞠 ja powiem jej, 瞠 ufam bezgranicznie, to zrobi to. Podobnie jest z pytaniem cz瘰to zadawanym przez kobiety, nawet nie dos這wnie czasem. "Podobam Ci si?" no wi璚 ja w takiej sytuacji zazwyczaj odpowiadam twierdz帷o no bo co mam powiedzie? "we wyjd, jeste pasztet"? Zak豉daj帷, 瞠 jestem z jak捷 dziewczyn przez kr鏒ki okres czasu, no i ona zapyta czy ufam, odpowiem, 瞠 tak. Na wszystko potrzeba czasu, mo瞠 z czasem zaufam, a w tym czasie nie zaszkodzi utrzymywa ja w b這giej nie鈍iadomo軼i. IMO.
-Z Wie鄂o?! Do ki郵a?!

Sol  

Wys豉ny: 2009-03-19, 22:35   

Nasir napisa/a:
Na wszystko potrzeba czasu, mo瞠 z czasem zaufam, a w tym czasie nie zaszkodzi utrzymywa ja w b這giej nie鈍iadomo軼i.
A nie lepiej jest wybra opcj, w kt鏎ej poczekasz, a zaufanie si pojawi (albo nie) zanim zaczniesz z kim zwi您ek? Wtedy oby這by si bez pozor闚 i k豉mstewek.

Nasir  

Wys豉ny: 2009-03-19, 22:41   

[quote="Sol"]
Nasir napisa/a:
A nie lepiej jest wybra opcj, w kt鏎ej poczekasz, a zaufanie si pojawi (albo nie) zanim zaczniesz z kim zwi您ek? Wtedy oby這by si bez pozor闚 i k豉mstewek.

To nie jest z造 pomys, ale ja ju nie jestem m這dzieniaszkiem (LOL;D), chc帷 nie chc帷 latka lec, trzeba korzysta z 篡cia p鏦i jest na to czas. W zasadzie jest w moim otoczeniu kilka dziewuch, kt鏎e by豚ym w stanie obdarzy zaufaniem, chyba. Wniosek nasuwa si prosty, powa積iejsze zwi您ki warto tworzy z kim kogo si dobrze zna;p
-Z Wie鄂o?! Do ki郵a?!

sis  

Wys豉ny: 2009-03-19, 23:13   

Nasir napisa/a:
Zak豉daj帷, 瞠 jestem z jak捷 dziewczyn przez kr鏒ki okres czasu, no i ona zapyta czy ufam, odpowiem, 瞠 tak. Na wszystko potrzeba czasu, mo瞠 z czasem zaufam, a w tym czasie nie zaszkodzi utrzymywa ja w b這giej nie鈍iadomo軼i.
Jak dla mnie to tylko niepotrzebne komplikowanie sobie sprawy. Po co 軼iemnia i kluczy, skoro mo積a najzwyczajniej w 鈍iecie powiedzie prawd: "znamy si za kr鏒ko, 瞠bym m鏬 powiedzie, 瞠 faktycznie ci ufam, bo na to trzeba czasu"? Utrudnianie sobie 篡cia.
Nie m闚i帷 ju o tym, 瞠 o dziewczynie (tudzie facecie w odwrotn stron), kt鏎a zaraz na pocz徠ku znajomo軼i oczekuje takich deklaracji, nie mam najlepszego zdania.

grla這, matulu
Ostatnio zmieniony przez sis 2009-03-19, 23:15, w ca這軼i zmieniany 1 raz  

Aka  

Do陰czy: 15 Mar 2009
Sk康: Quasi-Stolica

Wys豉ny: 2009-03-19, 23:58   
   Polecaj帷y: Sofii

A jak jest w takim razie ze zdradami ? Czy jest 'inteligentne' ponowne ufanie partnerowi, kt鏎y nas zdradzi ? Czy je瞠li zdrada si zda篡 powini鄉y przyjmowa z u鄉iechem odstawianie nas na dalszy tor ?

- Kochanie zdradzi豉m ci.
- Trudno i tak ci kocham.

Tak chyba nie jest ... Mo積a by z t osob nadal, ale czy jej sie wtedy ufa ? I czy jest to mi這嗆 ?

Sol  

Wys豉ny: 2009-03-20, 01:26   

Aka napisa/a:
Mo積a by z t osob nadal, ale czy jej sie wtedy ufa ?
Sprawa indywidualna.
Aka napisa/a:
I czy jest to mi這嗆 ?
A dlaczego nie?
Aka napisa/a:
Czy jest 'inteligentne' ponowne ufanie partnerowi, kt鏎y nas zdradzi ?
To jesta zaufanie "nieinteligentne"?
Cytat:
Czy je瞠li zdrada si zda篡 powini鄉y przyjmowa z u鄉iechem odstawianie nas na dalszy tor ?
Zn闚 - sprawa indywidualna. Jeden b璠zie si w軼ieka, inny histeryzowa, dtrzeci p豉ka w k帷iku, a ostatni wzruszy ramionami i powie "te Ci pu軼i貫m kantem".

Wy鈍ietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo瞠sz pisa nowych temat闚
Nie mo瞠sz odpowiada w tematach
Nie mo瞠sz zmienia swoich post闚
Nie mo瞠sz usuwa swoich post闚
Nie mo瞠sz g這sowa w ankietach
Nie mo瞠sz za陰cza plik闚 na tym forum
Mo瞠sz 軼i庵a za陰czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku