• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat

Czy jesteś zazdrosny (a) ?
tak
46%
 46%  [ 54 ]
nie
11%
 11%  [ 13 ]
czasami
42%
 42%  [ 49 ]
Głosowań: 116
Wszystkich Głosów: 116

Autor Wiadomość

Starrk  

Tytuł: \_(O_o)_/

Wysłany: 2009-11-27, 15:40   

Ludzie zatrudniają nawet profesjonalne firmy do zakładania podsłuchów itp, by sie przekonać o uczciwości partnera. Jakbym miał powody, tobym też zrobil coś podobnego. Zaufanie jest ok, ale ma powinno mieć pewne granice.

[ Dodano: 2009-11-27, 15:41 ]
Blah, Color mnie troche wyprzedziła z tymi podsłuchami.

aniela 

Wysłany: 2009-11-27, 15:45   

Wiecie gdyby siostra mojej fumfeli nie sprawdziła (tak naprawdę się włamała) :/ na pocztę swojego chłopaka to dzisiaj byłaby jedną z 5 dziewczyn taki był zachłanny.

Teraz wie, że była oszukiwana

sis  

Zaproszone osoby: 2
Tytuł: zła starowinka

Wysłany: 2009-11-27, 15:48   

aniela napisał/a:
Wiem, o co Ci chodzi, ale nie musi byc Twoim partnerem, aby wejść Ci na pocztę.
Być może się mylę, ale odnoszę wrażenie, że włam na pocztę, zafundowany mi przez jakiegoś hakera w celach niecnych, różni się nieco od włamu, uskutecznionego przez mojego własnego partnera po to, by sprawdzić, czy aby nie pisuję do innych facetów. Nie sądzę, by haker robił to targany zazdrością, a o tej rozmawiamy w tym temacie. Więc, reasumując: zdanie nie ma żadnego związku z tematem.
aniela napisał/a:
Ja też wolałabym ufać, ale życie często pokazuje, że jest się po prostu naiwnym
Więc profilaktycznie nie ufasz? I inwigilujesz?

grlało, matulu

aniela 

Wysłany: 2009-11-27, 15:57   

Nie zrozumiałaś mnie sis :)

Masz 100% racji!!! Pod warunkiem, że trafisz na prawdziwego faceta, a nie na dupka, który się Toba bawi. Nie miałąm na myśli hakera, ale "Twojego" chłopaka. Nie musi być u Ciebie w domu, żeby sprawdzać Ci pocztę. Wystarczy że pozna hasło. O tym mówiłam. Wiem że ten gościu był ostrożny, ale moja fumfela znalazła w necie jakąś możliwośc wejścia ze swojego komputera na pocztę, chyba na "o2.pl" i weszłą z zazdrości. Jej siostra chciała się upewnić odnośnie swojego chłopaka i okazało się, ze on ją zdradzał.

Mi nie chodziło o jakiegoś hakera.

Wolałąbym być ufna, ale cięzko dzisiaj znaleźć prawdziwego faceta.

bro  

Wysłany: 2009-11-27, 19:48   

Żeby to było takie proste. Mejle to jedna rzecz, załóżmy, że żadna zdrada w mailach nie wyszła. To co potem? Listy? Komórka? Serwisy społecznościowe? Liściki pisane na zajęciach? Ale przecież ktoś może być sprytny i nie zostawiać żadnych poszlak. Co wtedy? Kiedy to sprawdzanie ma się skończyć? Kiedy będzie okay?

anusiaSc  

Wysłany: 2010-07-10, 10:28   

czasami jestem zazdrosna, ale bez zazdrości nie ma miłości ;)

Raisins 

Wysłany: 2010-07-24, 20:32   

Karolcia:) napisał/a:
moim skromnym zdaniem: zaufanie to jedno a zazdrosc to drugie...

dokładnie

Co do pytania, to jestem zazdrosna owszem i się do tego przyznaje. Już nie tak chorobliwie jak kiedyś, ale jestem. Mój chłopak też jest i jest strasznie zazdrosny, tylko, że on nie chce się do tego przyznawać, a to najzwyczajniej na świecie widać.

Gooonia  

Wysłany: 2010-10-31, 08:15   

zaufanie jest, zazdrość też.

Sol  

Zaproszone osoby: 1
Tytuł: Smarkula

Wysłany: 2010-10-31, 11:18   

A ja uważam, że taka odrobina zazdrości potrafi być urocza. Kiedy On się skrzywi jesli Ona wychodzi na miasto sama z kolezankami, ale nie robi jej z tego powodu awantury, albo gdy usiądzie i stwierdzi 'wcale nei jestem zazdrosny' ^^ To potrafi być niezwykle urocze i może się pojawiać niezależnie od zaufania, którym partnerzy siebie darzą.

Pytanie tylko, czy to faktycznie jest zazdrość, jesli ma formę raczej żartu.

"It seems that once you get laid, your life basically turns to shit."

matra  

Tytuł: Buka zimna suka

Wysłany: 2010-10-31, 11:44   

Sol napisał/a:
A ja uważam, że taka odrobina zazdrości potrafi być urocza.

Nie tyle urocza, co niezbędna. Związek bez zazdrości po jakimś czasie staje się nudny. Kiedy nasz partner nie wykazuje żadnej zazdrości o nas,zaczynamy podejrzewać,że staliśmy się dla niego mniej atrakcyjni, lub koniec końców, że jest ktoś drugi. Domyślam się, jak totalny brak zazdrości może być dobijający. No, chyba, że ktoś chciałby, aby jego partner nie był ani trochę zazdrosny, to ok, choć szczerze mówiąc ciężko mi w to uwierzyć.

I podobnie sytuacja ma się z drugiej strony - pożywne dla związku jest dawanie sobie wzajemnie powodów do zazdrości. Przynajmniej z mojego punktu widzenia - facet, który jest wpatrzony we mnie jak w obrazek staje się po czasie 'towarem' zdobytym. Nie trzeba o niego zabiegać, nie trzeba powalczyć, bo on i tak gapi się tylko we mnie. Co po czasie staje się nudne.

I mowa tu oczywiście o normalnej, zdrowej zazdrości, strzelenia fochem od czasu do czasu. Bo już sprawa nabiera zupełnie innego obrotu, kiedy w grę wchodzi jakikolwiek przejaw agresji i ubezwłasnowolnienia.

m. gallery

Tilian  

Tytuł: Łopatolog

Wysłany: 2010-10-31, 12:02   
   Polecający: Anka_DD

A pewnie, że jestem. Tyle że znam uamiar i potrafię dać partnerce luz w zwi.ązku, nie ograniczam jej.

Sol  

Zaproszone osoby: 1
Tytuł: Smarkula

Wysłany: 2010-10-31, 12:04   

No i uszę się z matrą zgodzić. Ale wazne w tym jest wyczucie i równowaga - jesli mam świadomość, że podobam się swemu Lubemu, ale nie jestem jedyną kobietą na świecie, na ktorą zwraca uwagę, to stanowi to dla mnie pozytywną mobilizację. Mam sygnał, że jest dobrze i sama chcę, żeby było jeszcze lepiej ;P a kiedy widzę, że starania przynoszą efekty choćby w postaci tego 'wcale nie jestem zazdrosny', to uwalnia to tę odrobinę hormonów szczęścia. Łechcze to też próżność własną, bo takie stwierdzenie daje do zrozumienia okrężną drogą, że jest o co być zazdrosnym ^^

"It seems that once you get laid, your life basically turns to shit."

Starrk  

Tytuł: \_(O_o)_/

Wysłany: 2010-10-31, 16:00   

Cytat:
pożywne dla związku jest dawanie sobie wzajemnie powodów do zazdrości
Jak dla mnie TO jest oznaką próżności i skłonności do bawienia się drugą osobą, by tylko połechtać mile siebie. Nieładne to.

matra  

Tytuł: Buka zimna suka

Wysłany: 2010-10-31, 16:09   

Psycho Krusher napisał/a:
Jak dla mnie TO jest oznaką próżności i skłonności do bawienia się drugą osobą, by tylko połechtać mile siebie. Nieładne to.

może dla Ciebie, dla mnie nie. związek bez zazdrości jest nudny.

m. gallery

Odpowiedz do tematu