• Szukaj • U篡tkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwil闚ki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Nast瘼ny temat
Autor Wiadomo嗆

michal.bl 

Do陰czy: 01 Sie 2010

Wys豉ny: 2010-12-23, 19:42   Znaczenie u鄉iechu w zwi您ku

My郵 瞠 nie wszyscy zdaj sobie spraw z tego jak wa積y jest u鄉iech w mi這軼i. U鄉iech niesie ze sob ogromne pozytywne przes豉nie, aczkolwiek s typy u鄉iechu, kt鏎e maj co zatai. :luka:

O tym napisa貫m w artykule o u鄉iechu. Je瞠li kto z Was jest ciekawy jak korzysta z u鄉iechu 瞠by pozytywnie wp造wa na innych, jak odczytywa poszczeg鏊ne typy u鄉iech闚, a tak瞠 jak u鄉iech pomaga w mi這軼i! niech wejdzie i przeczyta:
U鄉iech cz. I
U鄉iech cz.II

Chcia貫m te zacz望 dyskusj na temat u鄉iechu, jakie s Wasze spostrze瞠nia i z czym si zgadzacie, a z czym nie.
:)

herbaciarz 

Do陰czy: 24 Gru 2010

Wys豉ny: 2010-12-24, 18:46   

llllllll
Ostatnio zmieniony przez herbaciarz 2010-12-30, 10:07, w ca這軼i zmieniany 1 raz  

gorzkaczekolada  

Do陰czy豉: 11 Gru 2010

Wys豉ny: 2010-12-24, 23:52   

Zupe軟ie si z ami zgadzam!
U鄉iech to zawsze najlepsza rzecz, jak mo瞠my zrobi. U鄉iech nadaje urody, dzi瘯i niem mona zatuszowa swoje ma貫 b喚dy i przeprosi a co. U鄉iech dzia豉 koj帷o.

A w zwi您ku u鄉iech wyra瘸 uczucia. Ja osobi軼ie uwielbiam, kiedy u鄉iecha si do mnie ukochana osoba :) :) :) !

michal.bl 

Do陰czy: 01 Sie 2010

Wys豉ny: 2010-12-25, 11:59   

Super! :) Dok豉dnie macie racj. Herbaciarz 鈍ietna relacja. Zach璚am Ci do przeczytania innych post闚 na blogu, na pewno znajdziesz tam co pomocnego.

Usmiech ma w sobie magi. Chocia jest to czasami trudne to staram si du穎 u鄉iecha. Niekt鏎e dziewczyny m闚i mi 瞠 jestem najbardziej u鄉iechni皻ym m篹czyzn jakiego znaj. I uwierzcie 瞠 to dzia豉 i przyci庵a innych ludzi. :) :)

Znam te ludzi, kt鏎zy si ma這 u鄉iechaj, bo tak si im przyj窸o w zwyczaju. Zazwyczaj 幢e si czuj, poza tym na staro嗆 smutna mina przylega i tak bardzo wi捫e si ze zmarszczkam, 瞠 wtedy trudno si jej pozby. Na pewno widzieli軼ie np. w tramwaju wiecznie smutne, albo wkurzone panie? To rezultat braku u鄉iechu na codzie. Smutne ale niestety prawdziwe.

Ma這 kto zdaje sobie spraw z tego jak to jest wa積e. U鄉iech jest zdrowszy od witamin :P :)

przemasboss 

Do陰czy: 16 Gru 2010

Wys豉ny: 2011-01-04, 10:44   

u鄉iech pi瘯nej kobiety- bezcenny :hyhy:

Wy鈍ietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo瞠sz pisa nowych temat闚
Nie mo瞠sz odpowiada w tematach
Nie mo瞠sz zmienia swoich post闚
Nie mo瞠sz usuwa swoich post闚
Nie mo瞠sz g這sowa w ankietach
Nie mo瞠sz za陰cza plik闚 na tym forum