• Szukaj • U篡tkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwil闚ki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Nast瘼ny temat
Autor Wiadomo嗆

Hendoslaw  

Do陰czy: 22 Lip 2009
Sk康: Gdynia

Wys豉ny: 2009-08-03, 23:30   Zwi您ki w gimnazjum lub czybciej....

Czy zwi您ki w gimnazjum to tylko zwi您ki, czy ju my郵enie o wszystkim na powa積ie?

S造sz貫m r霩ne teorie, 瞠 zwi您ki szkolne to trening przed prawdziw mi這軼i, 瞠 ludzie w dzisiejszych czasach s ju tak dojrzali w wieku szkolnym, 瞠 my郵 o nim/niej jako o tym jedynym(ej). I wiele innych. Zastan闚my si czy takie zwi您ki to napewno zwi您ek czy tylko zabawa? Na niekt鏎e rzeczy trzeba poprostu poczekac...

Martina  

Zaproszone osoby: 14
Tytu: s這dziak *^_^*
Do陰czy豉: 11 Pa 2005
Sk康: Pozna

Wys豉ny: 2009-08-04, 01:10   

Hendoslaw napisa/a:
s ju tak dojrzali w wieku szkolnym, 瞠 my郵 o nim/niej jako o tym jedynym(ej).
my郵e sobie mog, ale wiadomo jak wychodzi zazwyczaj.

du穎 p騧niej ni w gimnazjum nawet mo積a my郵e 瞠 to TO, 瞠 na pewno, tworzy dojrza造 zwi您ek i takie tam.. a i tak r騜nie bywa. wi璚 nie ma regu造 kiedy jest na to czas, jak ma si uda to si uda nawet i od podstaw闚ki do ko鎍a 篡cia. a jak nie to od trzydziestych 騥mych urodzin. te dobrze.

foszek 

Do陰czy: 31 Sie 2009

Wys豉ny: 2009-08-31, 17:38   

Niekt鏎zy dorastaj szybciej emocjonalnie, jednak skoro "do tanga trzeba dwojga" do mi這軼i r闚nie. dziewczyna mo瞠 my郵e ca趾iem na powa積ie o zwi您ku w gimnazjum, ch這pak tylko "od tak sobie" 瞠by mie dziewczyn, m鏂 popisa sie przed kolegami.
C騜 taka brutalna prawda....
Nawet je郵i ludzie s doro郵i (fizycznie, emocjonalnie i psychicznie) mog traktowa zwi您ek jak zwyk造 gimnazjalista szukaj帷y przyg鏚.

kenusarf  

Zaproszone osoby: 1
Do陰czy: 04 Sie 2006

Wys豉ny: 2009-08-31, 17:44   

Hendoslaw napisa/a:
Czy zwi您ki w gimnazjum to tylko zwi您ki, czy ju my郵enie o wszystkim na powa積ie?

Ja w takim wieku czu貫m, 瞠 taki zwi您ek to nie b璠zie na ca貫 篡cie i jako mnie to powa積ie zniech璚a這.
Hendoslaw napisa/a:
Na niekt鏎e rzeczy trzeba poprostu poczekac...

Czeka to mo積a na seks, taki zwi您ek nawet je瞠li to tylko zabawa to jest potrzebny, 瞠by 豉godnie wej嗆 w doros貫 zwi您ki.
Ostatnio zmieniony przez kenusarf 2009-08-31, 17:49, w ca這軼i zmieniany 1 raz  

foszek 

Wys豉ny: 2009-08-31, 17:47   

kenusarf napisa/a:

Hendoslaw napisa/a:
Na niekt鏎e rzeczy trzeba poprostu poczekac...

Czeka to mo積a na seks, taki zwi您ek nawet je瞠li to tylko zabawa to jest potrzebny, 瞠 豉godnie wej嗆 w doros貫 zwi您ki.

Zgadzam si, bo przecie cz這wiek uczy si na b喚dach.

A niekt鏎zy niem康rzy ch這pcy w wieku gimnazjalnym maj zamiar "zaliczy" jak najwi璚ej dziewczyn w swoim 篡ciu, wi璚 zaczynaj jak najwcze郾iej.

Karczoch  

Tytu: Tumnus
Do陰czy豉: 30 Sty 2008
Sk康: Cieszyn/B-Bia豉

Wys豉ny: 2009-08-31, 21:10   

c騜, moja przyjaci馧ka na pocz徠ku trzeciej gimnazjum zwi您a豉 si z go軼iem starszym o 8 lat, s ze sob ju 2 lata i nie widzia豉m lepiej dobranej pary.
ale znam i takie dzieweczki, kt鏎e w trzeciej gimnazjum mia造 ju po 20 "zwi您k闚" za sob.
nie ma regu造, ale jestem pewna, 瞠 nawet w gimnazjum lub wcze郾iej mo積a si zwi您a na ca貫 篡cie.

[ Dodano: 2009-08-31, 21:12 ]
jeszcze mi si przypomnieli znajomi kt鏎zy obecnie s ze sob jakie 4 lata, poznali si w豉郾ie w gimnazjum. Teraz maj wobec siebie naprawd powa積e plany, cho z pocz徠ku nie traktowali tego do ko鎍a na serio.

serwus, madonna.

Ekshibicjoni軼i swoich czarnych my郵i
pe軟i co dzie swoj stra.[b]

[b](na w鏚ce z Ga販zy雟kim, wr鏂 niebawem)

Pablo88  

Do陰czy: 01 Wrz 2009

Wys豉ny: 2009-09-02, 22:50   

Nie chce nikogo obra瘸, ale w豉郾ie osoby, kt鏎e chodz do gimnazjum my郵, 瞠 s zajebi軼i i doro郵i, wkurza mnie to strasznie, jak osoba, kt鏎a ledwo ma 15 lat, mo瞠 my郵e o powa積ym zwi您ku ?? Dla mnie paranoja, tego si wyleczy nie da, niestety takie kuratorium edukacji jest i nic nie poradzimy, sam chodzi貫m do gimnazjum i wiem jak tam jest, ka盥y my郵i, 瞠 jak jest w gimnazjum to ju jest na takim etapie, 瞠 wszystko mu wolno, a potem wychodzi wszystko na jaw...

foszek 

Wys豉ny: 2009-09-03, 16:29   

Ale to te zale篡 od ludzi, bo nie wszyscy s tacy sami, jedni dojrzewaj szybciej i zachowuj si jak doro郵i (nie tylko z zewn徠rz) inni nie. Nie nale篡 os康za wszystkich po kilku przyk豉dach.

Karczoch  

Wys豉ny: 2009-09-03, 21:58   

Pablo88 napisa/a:
Nie chce nikogo obra瘸, ale w豉郾ie osoby, kt鏎e chodz do gimnazjum my郵, 瞠 s zajebi軼i i doro郵i, wkurza mnie to strasznie, jak osoba, kt鏎a ledwo ma 15 lat, mo瞠 my郵e o powa積ym zwi您ku ?? Dla mnie paranoja, tego si wyleczy nie da, niestety takie kuratorium edukacji jest i nic nie poradzimy, sam chodzi貫m do gimnazjum i wiem jak tam jest, ka盥y my郵i, 瞠 jak jest w gimnazjum to ju jest na takim etapie, 瞠 wszystko mu wolno, a potem wychodzi wszystko na jaw...

a w豉郾ie obrazi貫, generalizuj帷, bo wcale tak nie jest. a 瞠 Ty taki by貫... to zdecydowanie Tw鎩 problem.

serwus, madonna.

Pablo88  

Do陰czy: 01 Wrz 2009

Wys豉ny: 2009-09-03, 22:44   

Kiedy zale瘸這 to od ludzi, ale teraz te dzieciaki faktycznie s inne psychicznie... Internet, kom鏎ka tak zmieni豉 ich 篡cie, 瞠 nie wiedz co jest realne a co nie... Swoje 瘸le wyrzucaj w opisach na gg, 瞠by wszyscy mogli zobaczy co si z nimi dzieje, w jakim s stanie itd. itp. Jasne jest, 瞠 s normalne dzieciaki w gimnzajach, ale to naprawd mniejszo軼i. Oni nie powinni siebie samych ocenia, jak si zachowuj, bo to nale篡 do os鏏, kt鏎e je obserwuj, wtedy opinia jest obiektywna...Ka盥y kto by przeczyta moj wcze郾iejsz wypowied powiedzia豚y, 瞠 takim nie jest, tak jak to zrobi豉 np. Karczoch (bez urazy, 瘸dnej aluzji). Niestety g堯wnym powodem tego wszystkiego s rodzice, kt鏎zy nie potrafi wychowa swoich dzieci...
Ostatnio zmieniony przez Pablo88 2009-09-03, 22:47, w ca這軼i zmieniany 1 raz  

foszek 

Wys豉ny: 2009-09-04, 16:24   

Pablo88 napisa/a:
Niestety g堯wnym powodem tego wszystkiego s rodzice, kt鏎zy nie potrafi wychowa swoich dzieci...

I z tym si zgodz w zupe軟o軼i.
Co prawda dzieci wychowuje r闚nie szko豉, ale rodzice na pierwszym miejscu powinni zainteresowa si swoim dzieckiem i wychowa go na porz康nego, rozs康nego i m康rego cz這wieka.
Po dzieciach z gimnazjum niestety tego nie wida...
Ostatnio zmieniony przez foszek 2009-09-04, 16:24, w ca這軼i zmieniany 1 raz  

Karczoch  

Wys豉ny: 2009-09-05, 19:29   

Pablo88 napisa/a:
Ka盥y kto by przeczyta moj wcze郾iejsz wypowied powiedzia豚y, 瞠 takim nie jest, tak jak to zrobi豉 np. Karczoch

nie napisa豉m, 瞠 taka nie jestem, napisa豉m, 瞠by nie generalizowa, bo nie masz racji.

w gimnazjum jako zdecydowanie cz窷ciej natrafia豉m na takich ludzi, kt鏎zy mieli ju co nieco w g這wie, a Internet i kom鏎ka nie sprawi造, 瞠 nie umieli odr騜ni rzeczywisto軼i od fikcji.

poza tym.. wychowanie wychowaniem, ale nawet, je郵i kto jest dobrze wychowany, mo瞠 by niedojrza造 przez d逝gi czas, 瘸li si w opisach na gg... to nie s wyznaczniki dobrego wychowania...

serwus, madonna.

Martina  

Wys豉ny: 2009-11-20, 15:44   

nie b康幟y tacy doro郵i znowu, ka盥y z nas by w gimnazjum czy w si鏚mej/鏀mej klasie podstaw闚ki kiedy i wie, w jaki spos鏏 si wtedy my郵a這. ja ostatnio czyta豉m mojego bloga kt鏐go pisa豉m maj帷 lat 14-15 i u鄉iecha豉m si do tej m這dszej Martinki, ale u鄉iecha豉m si z sympati za to, jak by豉 zabawna w swojej naiwno軼i. wiadomo, 篡cie zweryfikowa這 to wszystko, ale czy jestem gorsza przez to, co wtedy prze篡wa豉m? nie wydaje mnie si ;)

Starrk  

Tytu: \_(O_o)_/
Do陰czy: 09 Wrz 2006
Sk康: Shinbone Alley

Wys豉ny: 2009-11-20, 15:51   

Zwi您ki w gimnazjum? To zabawa. Dzieci w wieku 15 lat nie s zdolne do wi瘯szych uczu, a tylko popadaj w zauroczenia.
A 瞠 teraz jest coraz wiecej maloletnich "zakochanych" to tylko dlatego, 瞠 jest taka moda, a jak najwcze郾iejsze posiadanie dziewczyny/chlopaka to wyznacznik fajno軼i i pow鏚 do dumy.

Martina  

Wys豉ny: 2009-11-20, 16:05   

te mia豉m paru ch這pak闚 w wieku gimnazjalnym i nie czuj si jako szczeg鏊nie idiotycznie z tego powodu, chocia teraz si 鄉iej z tamtych zaurocze :)

Wy鈍ietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo瞠sz pisa nowych temat闚
Nie mo瞠sz odpowiada w tematach
Nie mo瞠sz zmienia swoich post闚
Nie mo瞠sz usuwa swoich post闚
Nie mo瞠sz g這sowa w ankietach
Nie mo瞠sz za陰cza plik闚 na tym forum
Mo瞠sz 軼i庵a za陰czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: