• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Kerosine
2013-09-07, 12:19
Autor Wiadomość

xmartyna 

Wysłany: 2009-08-20, 10:38   Szkoły policealne

Cześć! Jestem tu nowa, ale mam prośbę. Mianowicie rozpoczęłam naukę w szkole policealnej i chciałabym zrobić także drugi kierunek, jednak w tej szkole co chodzę tam nie można dwóch jednocześnie drugiego kierunku. A moje pytanie dotyczy tego, czy można zapisać się do dwóch szkół policealnych? Bo mi się wydaje że raczej nie... Pomóżcie

Joank517  

Wysłany: 2010-01-28, 16:13   

a czemu nie, jedna np w trybie dziennym a druga zaocznym

nic nie wiem o tym żeby się nie dało

ludzie nawet studiują i chodzą jednocześnie też do studium

buraukkaforesee  

Wysłany: 2011-10-28, 17:52   
   Polecający: dzięki sobie

Da się do dwóch ale to zależy od planu zajęć :luka:

Kita 

Wysłany: 2012-01-17, 15:19   

Hej! Ja jestem na etapie poszukiwań szkoły policealnej. Niestety byłam zmuszona zostawić studia bo kompletnie mnie nie interesowały. Może ktoś mógłby mi polecić szkołę w której mogłabym iść na kurs rachunkowości? Czytałam coś na temat cosinusa, Progresu, profesji i jeszcze kilku innych, ale nic mi to nie mówi bo wcześniej nie miałam z tymi szkołami do czynienia, a chciałabym wybrać jak najlepszą. Z góry dziękuję za odpowiedzi.

[ Dodano: 2012-02-16, 18:04 ]
Sprawdziłam kilka szkół i zastanawiam się nad progresem. Nie wiem czy to dobry wybór bo tych szkół tak na dobrą sprawę jest całkiem spory wybór. Byłabym wdzięczna za jakąś poradę, może ktoś chodził konkretnie do tej? A może do jakiejś innej? Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi!

gilian  

Wysłany: 2012-07-23, 13:27   

Ja polecam AP Edukacja :) www.apedukacja.pl/szkoly_policealne,32.html sama byłam w sytuacji, gdy nie wyszło mi ze studiami i zrobiłam sobie w AP technika! Fajna atmosfera i aż chce się tam wracać, co robię nagminnie, bo ciągle wykupuje jakieś nowe kursy :D

Kita 

Wysłany: 2012-11-19, 22:44   

o ap też czytałam, ale jednak zdecydowałam się na Progres z tego względu, że miałam bliżej i kierunek na który się zdecydowałam był jakoś tak lepiej przedstawiony. Tak czy siak póki co bardzo mi się podoba i z wyboru jestem zadowolona.

Olenia  

Wysłany: 2013-01-30, 15:01   

Pewnie że można się zapisać do dwóch szkół.
Ważne tylko aby tak rozplanować naukę i czas aby na wszystko starczyło.
Ni mniej jednak, jest to wykonalne :)

abineczka  

Wysłany: 2013-01-31, 13:35   

dobar opcja żeby mieć dłuzej ubezpieczenie, czy coś dają... hm, moze niektóre

cropcka  

Wysłany: 2013-02-01, 16:41   

wszystko zalezy od dobrej organnizacji,podobno wszystko sie da.

sama sie zastanawiam nad szkola policealna.

Kita 

Wysłany: 2013-02-07, 23:58   

Na początku średnio byłam przekonana bo różne opinie o szkołach policealnych słyszałam. Ale szczerze powiem, że poziom jest wysoki, ludzie mili, a atmosfera naprawdę super. Uczę się, dobrze się bawię i w jakimś sensie na pewno się spełniam. Także polecam.

Izabella  

Wysłany: 2013-03-16, 00:34   

No własnie, te szkoły wcale nie są takie złe. Ja też słyszałam wiele pozytywnych opinii i to o Cosinusie. Wiec moze warto spróbować.

Kita 

Wysłany: 2013-03-20, 14:08   

Nie są złe, a mało tego poziom nauczania jest naprawdę okej. Kurcze, przecież taka szkoła policealna jest super alternatywą dla ludzi, którzy albo skończyli studia, albo ich na te studia nie stać albo chcą zdobyć zawód albo nie wiedzą co robić w życiu. Nie można uważać, że są gorsi bo chodzą do szkoły policealnej. Mam w grupie mnóstwo inteligentnych osób, oczytanych, po co ich tak płytko oceniać?

stobejczyk 

Wysłany: 2013-06-11, 23:10   

Uważam, że szkoły policealne są bardzo potrzebne i niedoceniane. Mam rodzinę w Niemczech i nich nie ma takiego pędu na wyższe studia. Oni już na poziomie gimnazjum mają różne praktyki. Poznają różne zawody. Wiele szkół opiera się na łączeniu pracy z nauką. A u nas co? Lata teoretycznego wkuwania a potem i tak przyuczasz się do innego zawodu niż ten wkuwany, bo nie ma pracy.
Osobiście znam medyczną szkołę policealną Omega a w niej bardzo dobry kierunek - technik farmaceutyczny. Moja siostra po tej szkole bardzo szybko znalazła pracę w aptece i jest bardzo zadowolona.

tomaszkrol  

Wysłany: 2013-07-12, 16:05   

gilian napisał/a:
Ja polecam AP Edukacja :) www.apedukacja.pl/szkoly_policealne,32.html sama byłam w sytuacji, gdy nie wyszło mi ze studiami i zrobiłam sobie w AP technika! Fajna atmosfera i aż chce się tam wracać, co robię nagminnie, bo ciągle wykupuje jakieś nowe kursy :D

Witaj, polecam Ci szkołę GoWork.pl, sam skończyłem kierunek technik masażysta i jestem zadowolony. Mam konkretny fach i stałą pracę. W GoWorku rusza wrześniowa rekrutacja za free, jestem zadowolony z zajęć praktycznych, dzięki szkole nauczyłem się podstaw masażu, odbyłem praktykę i nie miałem problemu ze znalezieniem pracy.

Kita 

Wysłany: 2013-07-16, 13:34   

A tak wracając do tematu, bo koleżanka zadała konkretne pytanie - spokojnie można się zapisać do dwóch szkół, nie ma z tym problemu. Musisz tylko wszystko dobrze rozplanować żeby nie nakładały się na siebie zajęcia.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi