• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album


Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Kerosine
2013-06-30, 18:41
Autor Wiadomość

     krzysztof1  


Dołączył: 15 Mar 2013
Posty: 255

Wysłany: 2013-06-18, 11:52   Ukrzyzujemy Jezusa i będzie po sprawie ale czy napewno .

Co o tym wszystkim myślicie o tych wszystkich tekstach ?

Zabijcie Boga i będzie po sprawie .

Zabijcie Jezusa za nasze grzechy i będzie po sprawie i znowu będziemy mogli grzeszyć , ale czy na pewno , czy Jezus przyszedł na świat po to aby Go zabić . Otóż Jezus przyszedł na świat po to , aby zabrać ludzi z powrotem do Edenu Raju Królestwa Bożego , tam gdzie z początku żyli Adam i Ewa , Jezus przyszedł w tamtym okresie czasu , ponieważ ludzie byli wtedy tak bardzo opętani przez szatana , że gdyby Jezus wtedy nie przyszedł , to ludziom pozostawało by wtedy tylko piekło . Jezus pokazał ludziom wtedy przez swoją śmierć , że ludzie są nieśmiertelni , że ludzie nie muszą umierać tak jak Jezus , ludzie wybrali inną drogę i nie chcieli podążać za Jezusem , lecz Jezus powiedział wtedy wszystkim , kiedy odrzucicie na ziemi zło , czyli kiedy przestaniecie na ziemi czynić zło i kiedy zaczniecie czynić dobro i kiedy zaczniecie miłować drugiego człowieka , wtedy nadejdzie ten dzień , że powrócicie znowu z powrotem do Edenu Raju Królestwa Bożego , tam gdzie z początku żyli Adam i Ewa . Jezus był Synem Bożym był częścią Boga , kiedy zmartwychwstał i kiedy powrócił z powrotem do Edenu połączył się wtedy z Bogiem . Jezus przez swoją śmierć otworzył nam znowu bramę , abyśmy mogli znowu kiedyś powrócić do Królestwa Bożego , tam gdzie ciągle czeka na nas Bóg . A jak wy myślicie , czy kiedyś uda nam się przeciwstawić złu na ziemi , czy człowiek przestanie kiedyś robić drugiemu człowiekowi krzywdę i powrócimy znowu z powrotem do Edenu , albo będziemy już na to za słabi , aby przeciwstawić się złu na ziemi .

Tajemnice naszego stworzenia to czego nie zapisano w Biblii .

Adam i Ewa mieszkali w Edenie wraz z Bogiem , nie musieli oni cierpieć , chorować ani umierać , żyli oni tak samo jak my żyjemy teraz na ziemi , lecz byli oni postaciami duchowymi , postaciami które nie pojęte są dla naszego ludzkiego umysłu , bo to co pochodzi z Edenu jest dla nas niepojęte . Bóg pokochał Adama i Ewę tak bardzo że ofiarował im tak jak by cześć samego siebie i od tego dnia Adam i Ewa mogli w Edenie tworzyć to co tylko zapragnęli i tak bez końca , ponieważ Eden Raj Królestwa Bożego nie ma końca i trwać będzie wiecznie . Bóg jednak ostrzegł Adama i Ewę że w Raju nie może być zła i aby Adam i Ewa nie mogli tego tworzyć Bóg uwięził zło w owocu , Adam i Ewa chcieli jednak spróbować innego życia niż to które Bóg im ofiarował i zdradzili oni Boga i zerwali owoc zła i od tego czasu mogli tworzyć zło a ponieważ w Raju nie może być zła , Bóg zesłał Adama i Ewę razem z tym co zerwali na ziemię . Kiedy Adam i Ewa znaleźli się na ziemi mieli wtedy ciała i od tego dnia ludzie na ziemi muszą umierać . Adam i Ewa poprzez Eden kiedy zerwali owoc zła , stworzyli oni wtedy coś okropnego , stworzyli oni śmierć i krainę wiecznej śmierci i wiecznego cierpienia czyli piekło do którego niektórzy muszą po swojej śmierci pójść , gdy czynią oni zło i nie przestrzegają przykazań Bożych . Bóg jednak nie gniewał się na Adama i Ewę za to co zrobili i wzywał ich aby odrzucili to co zerwali i aby przestali na ziemi czynić zło i aby powrócili z powrotem do Edenu , oni jednak pod wpływem kuszenia zła które dzisiaj nazywamy na ziemi szatanem nie słyszeli już głosu Pana , bo ulegli szatanowi już wtedy całkowicie . Bóg wzywał później następne pokolenia aby przestały czynić zło i aby powróciły z powrotem do Edenu i wzywa również i te które żyją i teraz . Adamowi i Ewie łatwo by było odrzucić zło ponieważ pochodzili oni z Edenu , nam teraz wszystkim ludziom żyjącym na ziemi jest teraz trudniej , bo musimy walczyć z kimś kto nie pochodzi z tego świata a pochodzi z Edenu , a to co pochodzi z Edenu jest dla nas nie pojęte . Szatan wiedział , że jeżeli ludzie na ziemi przestaną czynić zło to on wtedy zginie a ludzie powrócą wtedy z powrotem do Edenu , dlatego na kusił on wszystkich , aby ludzie na świecie podzielili się na różne nazwy i na granice państw i szatan na kusił ludzi , że kiedy tak uczynią będą mieli wszystko . Ludzie dali się oszukać szatanowi i gdy się podzielili na ziemi poczuli się dla siebie wtedy wrogami , zaczęli prowadzić po między sobą wtedy pierwsze wojny na ziemi grabiąc inne kraje i bogactwa i zabijając człowieka , prowadząc w ten sposób poprzez takie działanie do niszczenia siebie i świata , prowadząc do swojej zagłady . Bóg jednak ciągle wzywa cały czas nas do siebie i mówi że kiedy na ziemi przestaniemy czynić zło i zaczniemy czynić dobro , to nie będzie nam wtedy znany dzień ani godzina , kiedy tak się stanie , że znajdziemy się znowu z powrotem w Edenie Raju Królestwa Bożego , tam gdzie z początku żyli Adam i Ewa .

Tajemnice Biblii to czego nie zapisano w Biblii .

Dwa tysiące lat temu , jeden z Apostołów powiedział do Jezusa , Ty jako Stwórca całego naszego wszechświata potrafisz wszystko , dlaczego więc nie zniszczysz szatana . Jezus mu wtedy odpowiedział , Ja i Bóg tworzymy i dajemy życie , zło które zaś wy ludzie stworzyliście poprzez Eden , kiedy zerwaliście owoc zła , jest ono w was samych , dlatego kiedy na ziemi odrzucicie zło , kiedy przestaniecie na ziemi czynić zło i się zjednoczycie i kiedy zaczniecie czynić dobro i kiedy zaczniecie miłować drugiego człowieka , wtedy nie będzie wam znany dzień , ani godzina kiedy tak się stanie , że znowu znajdziecie się z powrotem w Edenie Raju Królestwa Bożego , tam gdzie z początku żyli Adam i Ewa .

Tajemnice Biblii to czego nie napisano w Biblii .

Kiedy Jezus miał dwanaście lat , wtedy kapłani Żydowscy i władca tego kraju , kazali aby żołnierze schwytali Jezusa i aby przyprowadzili Go oni do nich . Kiedy żołnierze podeszli do Jezusa i chcieli Go schwytać , wtedy Jezus powiedział im uklęknijcie , nadejdzie jeszcze czas kiedy dokona się i wtedy żołnierze pomimo swojej woli uklęknęli i nie mogli już wstać . Kiedy Jezus odszedł i kiedy mogli oni już powstać , poszli wtedy oni z powrotem do swojego władcy i stanęli przed nim i przed kapłanami Żydowskimi , władca i kapłani Żydowscy zapytali się żołnierzy , dlaczego nie przyprowadziliście Jezusa tak jak wam kazaliśmy , oni im odpowiedzieli , ponieważ działanie Jego jest dla nas nie znane , albowiem inni powiedzieli nam iż Królestwo Jego i On sam nie pochodzi z tego świata tylko z Edenu , a to co pochodzi z Edenu jest dla nas nie pojęte .

Wierzył w Boga czytał Biblię ale nie wiedział czym jest grzech śmiertelny .

Grzech śmiertelny jest to najcięższy grzech jaki człowiek może na ziemi popełnić , grzech śmiertelny popełniamy wtedy , kiedy zabijemy drugiego człowieka . Jeżeli ktoś na ziemi odważy się podnieść rękę na Boga i zabije to co Bóg stworzył i co tak bardzo kocha , czyli zabije drugiego człowieka , kiedy nadejdzie jego kres życia drzwi do Raju zastanie wtedy on zamknięte . Taki człowiek zostaje przeklęty i potępiony na wieki w krainie wiecznej śmierci i wiecznego cierpienia czyli w piekle , ale nie zostaje on potępiony przez Boga , tylko przez swój wybór jaki dokonał żyjąc na ziemi . Dlatego to od nas zależy jaką drogą chcemy podążać żyjąc na ziemi , czy tą która prowadzi nas do Boga , czy też tą która prowadzi w przeciwnym kierunku , tam gdzie czeka na nas szatan . Jeżeli ktoś czyta Biblię i wierzy w Boga a nie przestrzega on przykazań Bożych i popełnia śmiertelny grzech , wtedy jego wiara jest martwa , a kiedy nasza wiara jest martwa , smutny jest wtedy jej koniec i jej zakończenie .

Jak pokonać szatana aby powrócić z powrotem do Edenu Raju Królestwa Bożego .

Musimy podążać drogą Jezusa , Jezus łączył ludzi na świecie w miłości , szatan natomiast próbuje ludzi rozdzielać aby podzieleni poczuli się dla siebie wrogami , aby podzieleni prowadzili po między sobą wojny i aby dążyli w ten sposób do swojego zniszczenia. Dlatego tak jak Jezus musimy ludzi na świecie połączyć i zjednoczyć , aby powstało na świecie Jedno Państwo , bo tylko tak możemy pokonać szatana , w podzielonym świecie nie idzie tego dokonać. W podzielonym świecie szatan nie musi kusić wszystkich ludzi , aby dążyli do swojego zniszczenia , wystarczy mu tylko jeden człowiek , jakiś przywódca któregoś z Państw , ponieważ szatan wie , że my musimy wykonywać rozkazy i polecenia swoich przywódców na ziemi , nawet gdy prowadzą one do naszego zniszczenia i naszej zagłady , szatan wie że musimy wykonywać rozkazy przywódcy a nie Boga. Jednak musimy o tym pamiętać żyjąc na ziemi , że jeżeli kiedyś postanowimy zniszczyć to co Bóg stworzył i co tak bardzo kocha , czyli jeżeli postanowimy zniszczyć drugiego człowieka i świat , wtedy nie tylko możemy utracić swoje dusze ale i Boga. Dlatego musimy podążać drogą Jezusa , bo tylko tak w ten sposób możemy osiągnąć swój cel i życie wieczne w Raju.

Jezus powiedział , że Bóg kocha wszystkich ludzi tak samo .

Bóg kocha wszystkich ludzi żyjących na ziemi tak samo , każdego z nas i ten kto wywyższa się ponad wszystkich innych i ci którzy uważają siebie za lepszych niż inni pozostali ludzie żyjący na ziemi , ci którzy uważają siebie że są narodem wybranym , tacy ludzie wtedy błądzą i podążają w tym złym kierunku , kierunku który oddala ich od Boga i od życia w Raju . Bóg nikogo nie wywyższa , Bóg kocha każdego człowieka tak samo , dlatego ci którzy traktują innych ludzi gorzej , ci którzy uważają innych ludzi za gorszy gatunek człowieka , podążają oni wtedy tą drogą która prowadzi ich do krainy wiecznej śmierci i wiecznego cierpienia czyli do piekła . Dlatego ten kto czyni na ziemi drugiemu człowiekowi krzywdę , ten kto podnosi w ten sposób rękę na Boga i nie szanuje tego co Bóg stworzył i co tak bardzo kocha , czyli drugiego człowieka , błądzi on wtedy kierując się tą drogą , która prowadzi w przepaść ,czyli drogą która prowadzi do krainy w której trzeba cierpieć i umierać już na zawsze , czyli do krainy wiecznej śmierci i wiecznego cierpienia czyli do piekła .

Bóg nigdy nikogo nie ukarał ponieważ kocha wszystkich ludzi żyjących na ziemi .

Bóg kocha wszystkich ludzi żyjących na ziemi każdego z nas i nigdy nikogo nie ukarał ani też nie ukarze , ponieważ kocha On wszystkich ludzi których stworzył . Dlatego to gdzie pójdziemy po śmierci , zależy to tylko od nas samych , od tego jaki podejmiemy wybór żyjąc na ziemi , jeżeli będziemy na ziemi czynić dobro i będziemy miłować drugiego człowieka , to będziemy wtedy kierować się tą drogą która prowadzi nas do Boga , gdzie otrzymamy życie wieczne w Raju , jeżeli zaś na ziemi będziemy czynić zło , to będziemy wtedy podążać tą drogą , która poprowadzi nas w przeciwnym kierunku , drogą która prowadzi do krainy wiecznej śmierci i wiecznego cierpienia , czyli do piekła . Dlatego musimy czynić na ziemi tylko dobro i musimy miłować drugiego człowieka , bo Bóg powiedział kiedy tak uczynicie , to nie będzie wam wtedy znany dzień ani godzina kiedy tak się stanie , że powrócicie znowu z powrotem do Edenu Raju Królestwa Bożego tam gdzie z początku żyli Adam i Ewa .
 
 

     es-cs_wuv  Zaproszone osoby: 1
Tytuł: niereformowalny
Dołączył: 01 Lut 2009
Posty: 1876
Skąd: z daleka

Wysłany: 2013-06-18, 15:54   
   Polecający: google


skąd ty tyle wiesz , czyż byś był wysłannikiem czegoś kogoś ? czy może za dużo dragów i jeszcze pranie ci ktoś zrobił ?
_________________
Bywają myśli tak głębokie, że pogrążają autora.


jestem oazą spokoju na pustyni gniewu, pierdo.. qrw... zaje... wyluzowanym kwiatem lotosu na tafli jeziora
 
 
 

     krzysztof1  


Dołączył: 15 Mar 2013
Posty: 255

Wysłany: 2013-06-18, 16:47   

es-cs_wuv napisał/a:
skąd ty tyle wiesz , czyż byś był wysłannikiem czegoś kogoś ? czy może za dużo dragów i jeszcze pranie ci ktoś zrobił ?

To są niektóre tylko rzeczy które nie zostały opisane w Biblii .

[ Dodano: 2013-06-18, 16:51 ]
No teraz zauważyłem , że w złym dziale to napisałem . :P
 
 

     es-cs_wuv  Zaproszone osoby: 1
Tytuł: niereformowalny
Dołączył: 01 Lut 2009
Posty: 1876
Skąd: z daleka

Wysłany: 2013-06-18, 19:46   
   Polecający: google


niesamowite muszę tą biblie przeczytać jest może w empiku dostępna ?
_________________
Bywają myśli tak głębokie, że pogrążają autora.


jestem oazą spokoju na pustyni gniewu, pierdo.. qrw... zaje... wyluzowanym kwiatem lotosu na tafli jeziora
 
 
 

     krzysztof1  


Dołączył: 15 Mar 2013
Posty: 255

Wysłany: 2013-06-18, 20:02   

es-cs_wuv napisał/a:
skąd ty tyle wiesz , czyż byś był wysłannikiem czegoś kogoś ? czy może za dużo dragów i jeszcze pranie ci ktoś zrobił ?


Dwa tysiące lat temu Jezus przemówił do ludzi , nie ulegajcie złu , przestrzegajcie przykazania Boże i nie czyńcie drugiej osobie krzywdy i nie zabijajcie tego co Bóg stworzył i co tak bardzo kocha czyli drugiego człowieka , nie zabijajcie ponieważ jest to grzech śmiertelny jeden z najcięższych grzechów jaki możecie na ziemi popełnić , jest grzechem który może wam zamknąć drzwi do Edenu Raju Królestwa Bożego . W nocy jednak do ludzi przyszedł szatan i rano kiedy szli oni uzbrojeni Jezus zapytał się ich gdzie idziecie dlaczego wasze serca są nieczyste , oni Mu odpowiedzieli idziemy na wojnę aby zaatakować inny kraj , bo tak nam kazał nasz pan przywódca naszego kraju , idziemy ale dalej wierzymy w Ciebie i w Boga . Jezus im odpowiedział wierzycie ale wasza wiara jest martwa kiedy tak czynicie i kiedy łamiecie przykazania Boże , a kiedy wiara jest martwa smutny jest wtedy również jej koniec i jej zakończenie . Dlatego to od nas zależy jaka drogą chcemy podążać żyjąc na ziemi , czy tą drogą która prowadzi nas do Boga i do życia wiecznego , czy też tą drogą która prowadzi w przeciwnym kierunku , tam gdzie czeka na nas szatan , czyli drogą która prowadzi do piekła .

[ Dodano: 2013-06-18, 20:04 ]
Dwa tysiące lat temu w jednym z miast , dowiedziano się że ma do nich przyjść Jezus , który podobno uzdrowił kilka osób i który podobno nie pochodzi z tego świata . Kiedy nadszedł Jezus podszedł do Niego tłum ludzi chorych , jeden z niewidomych położył się przed Nim i dotknął Jego stóp , kiedy tak uczynił odzyskał on wtedy wzrok . Inni chorzy widząc to zaczęli podchodzić do Jezusa aby Go dotknąć , na końcu podeszli trędowaci , wszyscy ci ludzie zostali uzdrowieni . Jeden z uzdrowionych zapytał kim jesteś Panie , Jezus mu odpowiedział Moje Królestwo nie pochodzi z tego świata , w Moim Królestwie nie trzeba chorować , cierpieć i umierać , a ten kto We mnie uwierzy , otrzyma życie wieczne . Inny z uzdrowionych zapytał , a dlaczego nie możemy od razu wejść do Twojego Królestwa Panie , Jezus mu odpowiedział , bo w Moim Królestwie nie ma i nie może być zła , dopóki na ziemi czynicie zło , to nie możecie wejść , ale kiedy przestaniecie na ziemi czynić zło , to nie jest wam znany dzień ani godzina , kiedy tak się stanie . Poszli oni więc wszyscy głosić nową nowinę ludziom , szatan jednak wiedział że jeżeli ludzie zrobią to czego żąda Jezus , czyli jeżeli przestaną na ziemi czynić zło , to wtedy on zginie a ludzie nie będą musieli już więcej umierać i powrócą z powrotem do Edenu , tam gdzie z początku żyli Adam i Ewa . Zaczął on więc kusić króla obecnego miasta , że jeżeli ludzie zrobią to czego żąda Jezus , to on utraci wtedy całe swoje bogactwo i swoją władzę . Król dał się oszukać szatanowi i przemówił do ludzi , że ten kto będzie głosił o Jezusie , zostanie powieszony a jego rodzina zostanie zabita . W ten sposób szatanowi udało się po przez swoje kuszenie sprawić , że dalsze pokolenia nie dowiedziały się o tym wydarzeniu , czyli o tym że Jezus przyszedł na świat i umarł za nasze grzechy , ale również po to aby przekazać nam , że kiedy przestaniemy na ziemi czynić zło , to powrócimy wtedy z powrotem do Edenu Raju Królestwa Bożego , tam gdzie z początku żył Adam i Ewa.
 
 

     es-cs_wuv  Zaproszone osoby: 1
Tytuł: niereformowalny
Dołączył: 01 Lut 2009
Posty: 1876
Skąd: z daleka

Wysłany: 2013-06-18, 22:38   
   Polecający: google


:szok:
_________________
Bywają myśli tak głębokie, że pogrążają autora.


jestem oazą spokoju na pustyni gniewu, pierdo.. qrw... zaje... wyluzowanym kwiatem lotosu na tafli jeziora
 
 
 

     krzysztof1  


Dołączył: 15 Mar 2013
Posty: 255

Wysłany: 2013-06-18, 23:22   

es-cs_wuv napisał/a:
:szok:

Gdyby wszystkie wydarzenia były opisane w Biblii i ludzie znali by całą prawdę to świat wyglądał by dzisiaj inaczej .
 
 

     es-cs_wuv  Zaproszone osoby: 1
Tytuł: niereformowalny
Dołączył: 01 Lut 2009
Posty: 1876
Skąd: z daleka

Wysłany: 2013-06-19, 10:25   
   Polecający: google


ta tylko że mi jest cieźko wierzyć w to co ktoś napisał dawno temu i nieprawda , a ludzie z tym czy bez tego i tak nie żyli by lepiej bo jako zwierzęta mamy strasznie poryte czerepy
_________________
Bywają myśli tak głębokie, że pogrążają autora.


jestem oazą spokoju na pustyni gniewu, pierdo.. qrw... zaje... wyluzowanym kwiatem lotosu na tafli jeziora
 
 
 

     krzysztof1  


Dołączył: 15 Mar 2013
Posty: 255

Wysłany: 2013-06-19, 22:47   

es-cs_wuv napisał/a:
ta tylko że mi jest cieźko wierzyć w to co ktoś napisał dawno temu i nieprawda , a ludzie z tym czy bez tego i tak nie żyli by lepiej bo jako zwierzęta mamy strasznie poryte czerepy

To nie są teksty które opisane były dawno temu , tylko teraz w czasach których żyjemy obecnie , aby ludzie mogli poznać całą prawdę i wydarzenia które wtedy miały miejsce , a wszystko po to bo Bóg chce znowu sprowadzić wszystkie owieczki na tą właściwą drogę , drogę która prowadzi do Edenu Raju Królestwa Bożego .
 
 

     es-cs_wuv  Zaproszone osoby: 1
Tytuł: niereformowalny
Dołączył: 01 Lut 2009
Posty: 1876
Skąd: z daleka

Wysłany: 2013-06-20, 11:12   
   Polecający: google


nie przemawia do mnie ta gładka gadka , jednak wole wierzyć w ufo niźli w jakiegoś boga co dał się sponiewierać zamiast doprowadzić do drugiego potopu albo obrócić wszystko w kamień
_________________
Bywają myśli tak głębokie, że pogrążają autora.


jestem oazą spokoju na pustyni gniewu, pierdo.. qrw... zaje... wyluzowanym kwiatem lotosu na tafli jeziora
 
 
 

     krzysztof1  


Dołączył: 15 Mar 2013
Posty: 255

Wysłany: 2013-06-20, 23:08   

es-cs_wuv napisał/a:
nie przemawia do mnie ta gładka gadka , jednak wole wierzyć w ufo niźli w jakiegoś boga co dał się sponiewierać zamiast doprowadzić do drugiego potopu albo obrócić wszystko w kamień

Taka właśnie jest różnica między Bogiem i ludźmi , że Bóg tworzy i daje życie , ludzie natomiast chcą Bogu robić nazłość i niszczą to co tworzy Bóg , czyli świat i samych siebie .
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


pozycjonowanie by s90.pl

Reklama:
Prawdopodobnie najlepsze Forum Dyskusyjne
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Pomagamy:
pajacyk

Sitemap:
tematy i u�ytkownicy