• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

Franek45 

Wysłany: 2016-06-09, 18:10   Ceny prania drogich rzeczy

Od czego zależy cena wyprania odzieży w pralni? Czy wypranie drogich ubrań kosztuje więcej? Mam do wyprania dość drogą sukienkę i zastanawiam się, jaki będzie koszt jej wyprania.

ola19  

Wysłany: 2016-06-30, 08:30   

To zależy od miasta, bo różne są ceny.

yoangel 

Wysłany: 2016-09-16, 10:54   

W Wawie w Iron Master 30 zł od kg. Taniej się nie da - tym bardziej, że oni to załatwiają z dowozem w cenie. Nie ma znaczenia jakie ciuchy pierzesz. To jest ogólna stawka.

waria  

Wysłany: 2017-08-05, 21:01   

To też zależy od tego z czego wykonana jest dana rzecz i jakiego prania - czyszczenia potrzebujesz, ale wydaje mi się, że ceny nie są jakieś przesadnie wielkie. Musisz po prostu poszukać czegoś u siebie na miejscu i zadzwonić z zapytaniem. Ja kiedyś skusiłam się na zakup pięknej sukienki w stylu: https://magmac.pl/27-sukienki- ("hiszpanka") - niestety nie zajrzałam na metkę. Nie stało się nic wielkiego, ale zawsze zalecam każdemu by spoglądał na metkę odnośnie instrukcji dotyczących prania. Producenci nie umieszczają tam informacji tylko dla siebie, ale przede wszystkim dla nas - jeśli chcemy cieszyć się długo naszymi ciuchami, to czytajmy metki i oznaczenia. Teraz wszystkie ubrania o które trzeba szczególnie zadbać oddaje zawsze do czyszczenia. Nie chce ryzykować.

Odpowiedz do tematu