• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

bro  

Wysłany: 2008-10-12, 19:40   

Emisia napisał/a:
ja bym kupiła bilety na koncert :D
czemu bilety, a nie bilet?

Starrk  

Tytuł: \_(O_o)_/

Wysłany: 2008-10-13, 11:39   

bro napisał/a:
czemu bilety, a nie bilet?
Po to by nie szedł sam, ale z osobą towarzyszącą ;p

Emisia 

Wysłany: 2008-10-13, 12:15   

no właśnie kupiłam dwa. mam nadzieję, że mnie zabierze :D

Mi$iek  

Wysłany: 2008-10-29, 23:00   

Kup mu jakies fajne bokserki...

;) nie wazne 

Wysłany: 2010-09-28, 07:20   Re: Co kupić chłopakowi na dzień chłopaka?

a wiecie jaki jest mojpomysl.. od paru juz chyba tygodni mi marudzi ze bardzo chcialby obejrzec film NIEZNISZCZALNI 2010 podobno to bardzo meski film i kazdy facet chcialby go obejrzec. wiec wlasnie go sciagam nagaram na plytke.. i moj plan na ten dzien jest taki..
PRZEZ CALY DZIEN bede udawac ze nie pamietalam, nie bede odzywac sie nic na ten temat totalny FRAN, po kolacji wieczorkiem pierw ja sie pojde wykapac potem on pojdzie a ja w tym czasie na dvd wlacze ten jego smieszny film o mordobiciu;d na stoliku postawie na duuzym talerzu jakis kawalek ciasta ktore lubi polewą jakąś napisze wokól talerza WYTRWAŁOŚCI ZE MNĄ CI ŻYCZE PS. KOCHAM CIE .

moj mis bardzo ale to bardzo kocha slodkosci i ciasta wiec napewno sie ucieszy no i jeszcze ten film, jestem pewna ze mu sie pomysl spodoba. tymbardziej ze ja na dzien kobiet zawsze dostaje roze za hmm mysle 8zl? postanowilam w tym roku tez nie przesadzac, bo taka prawda dziewczyna ma zawsze problem bo wiadomo ze nie kupi nic za 8zl, perfumy ok 30zl w gore bokserki fajne tez z 15zl itp itd.
tylko moj pomysl jest dla ludzi mieszkajacych razem jak my, no ale przeciez mozna tez zaprosic chlopaka na wieczor wejdzie a tu juz wszystko bedzie
co o tym myslicie? tanio a zarazem pomysłowo. jak dla mnie bynajmniej a wiem ze sie ucieszy bo naprawde kocha słodkości no i mordobicie w filmach hehe
naprawde nie przesadzajcie z wydawaniem kasy bo to chodzi o symbol o pamieć bardziej a nie o to zeby nie bylo za tanio ja juz bynajmniej za stara jestem by sie bawic w te ramki,poduszki itp. no i mam to szczescie ze do filmu moge kupic ciacho a nie zgrzewke piw bo na moje szczescie moj men nie lubi alkoholuuu;D

anka12 

Wysłany: 2010-11-05, 09:06   

A podczas rozmowy z nim nie dał Ci jakiś wskazówek. Nie mówił co mu by się przydało??

justabartkowiak 

Wysłany: 2011-01-04, 16:28   

A może poduszkę z dedykacją? z tego co wiem w galeriach handlowych robią takie nawet na zamówienie

Beata20 

Wysłany: 2011-01-10, 11:56   

Wydaje mi się, że takim uniwersalnym prezentem są perfumy, jak jeszcze znasz jego upodobania , to możesz mu je sprawić, możesz poszukać w necie, ja kopiłam swojemu chłopakowi w sklepie internetowym perfumytaniej.pl,piekny zapach Euphorie CK , ceny są w bardzo fajnej cenie, a jeśli ten pomysł Ci się nie podoba, to może jakiś portfel lub coś czym się interesuje.

marta9312  

Tytuł: słońce w nocy

Wysłany: 2011-01-10, 12:31   

uniwersalnym prezentem może okazać się płyta ulubionego zespołu, spinki do krawata lub eleganckie rękawiczki lub szalik. :)

kawy
papierosów

Ciebie.

PoetOfTheFall  

Tytuł: Król błaznów

Wysłany: 2011-01-10, 13:06   
   Polecający: Google

To jest taki dzień? :przestraszony:
Czemu ja nic nigdy nie dostaję? :suchy:
Taa, płyta ulubionego zespołu byłaby cool. Dostępna w Finlandii, Danii, Szwecji i Norwegii. :hyhy:

kanarinho  

Tytuł: PENETRATOR

Wysłany: 2011-01-14, 23:51   
   Polecający: Paulinaaa

Jak jesteś ładna to w ramach prezentu możesz mu się oddać, a jak nie jesteś to poproś o to swoją przyjaciółkę, o ile jest ładna. Na pewno bardziej go to ucieszy niż jakieś płyty, czy inne bokserki, no i nic nie kosztuje, chyba, że przyjaciółka będzie żądać rekompensaty za roboczogodzine;D

Henrykeiro  

Wysłany: 2011-07-12, 13:38   

Ja dostaję zawsze fajne życzenia na dzień chłopaka i całuski :) Wystarcza mi to :)

Klaudynka  

Wysłany: 2011-09-28, 12:12   

Ja zawsze staram się coś fajnego dać mojemu chłopakowi. W tym roku obdaruję go taką koszulką: http://www.revoltum.com/w...id_r=1&id_p=109
Fajny pomysł?

wikaG 

Wysłany: 2011-09-29, 11:36   

To dośc ryzykowne, bo ubranie może nie pasować albo może się nie spodobac.....

A może wystarczy buzi? Nie konsumujmy tak ciągle.... Liczą się przeciez równiez inne rzeczy.

fantin  

Wysłany: 2012-08-31, 09:57   ..

mądrą książkę..

Odpowiedz do tematu