• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

justynka20008  

Wysłany: 2008-07-04, 16:34   

NIe nigdy nie myslalam o tym... jakos tak przyzwyczailam sie z tym zyc... a po za tym moja mama tez ma 21 palcow i cale zycie tak zyje... to ja tez moge...
a co do obuwia to nie mam wiekszego problemu... nie moge tylko zakladac kazdych szpilek... bo troche nie wygodnie... Ale i tak najczesciej chodze w adidasach...a teraz we wakacje w japonkach...

Leilah  

Wysłany: 2008-07-04, 20:00   

nie,ale moja pani od matematyki nie ma trzech;]

kochanica Karczocha^^

sis  

Zaproszone osoby: 2
Tytuł: zła starowinka

Wysłany: 2008-07-04, 20:06   

justynka20008 napisał/a:
a teraz we wakacje w japonkach...
Nie rozumiem tu czegoś. W wakacje chodzisz w japonkach, śmiało eksponując gołe stopy (i palce przy okazji), a pytasz nas jak powiedzieć o tym chłopakowi, bo boisz się i wstydzisz?
Czy tylko mnie coś tu się nie zgadza?

grlało, matulu

www:http://www.seifert-magazyny.pl

Karczoch  

Tytuł: Tumnus

Wysłany: 2008-07-04, 20:10   

justynka20008 napisał/a:
jak bysmy szli i ja nagle " wiesz mam 21palców"xD

wyobraziłam sobie ta sytuację, i nie moge się pozbierac xD hihi

a jak wygląda ten dwudziesty pierwszy palec? jest z boku stopy, w rzędzie, jak inne, czy bardziej taki malusieńki, narośl przypomina, czy co?
bo jak to drugie to brrr ;) ale gdyby ktos, kogo bardzo kocham, miał dwudziesty pierwszy palec, to dałabym temu palcu imię i kochała równie mocno, jak właściciela ;)

a i właśnie - jakim cudem palec ukrywasz, jak w japonkach chodzisz? ;p

serwus, madonna.

Ekshibicjoniści swoich czarnych myśli
pełnią co dzień swoją straż.[b]

[b](na wódce z Gałczyńskim, wrócę niebawem)

justynka20008  

Wysłany: 2008-07-04, 22:36   

Karczoch napisał/a:
a i właśnie - jakim cudem palec ukrywasz, jak w japonkach chodzisz? ;p

W japonkach chodze ale nie jak sie ide z nim spotkac;p Tak jakos zawsze ide w adidasach;p

Karczoch napisał/a:
a jak wygląda ten dwudziesty pierwszy palec? jest z boku stopy, w rzędzie, jak inne, czy bardziej taki malusieńki, narośl przypomina, czy co?

On wyglada normalnie;p jest razem z innymi;p troche odstaje ale to szczegół;p

Katharsis  

Wysłany: 2008-07-04, 22:49   
   Polecający: Lewiatan

justynka20008 napisał/a:
W japonkach chodze ale nie jak sie ide z nim spotkac;p Tak jakos zawsze ide w adidasach;p

Chyba długo tak nie wytrzymasz.

Powiedz mu prosto i nie staraj się przy tym żartować, bo to mimo wszystko normalne nie jest. Da się to tolerować, ale to normalne nie jest, wiesz co mam na myśli ;) powiedz mu to na spokojnie, tak jak to czujesz - masz problem z przekazaniem mu tego, to przekaż mu to z problemem, bądź z nim szczera w uczuciach. Pewnie się zdziwi, ale żaden kochający kogoś człowiek nie zostawi dziewczyny z powodu jednego małego palca więcej... no chyba, że fetyszysta.

dj RKNZ 

Wysłany: 2008-07-05, 08:41   

A może po prostu pójdź w japonkach na spotkanie z nim i nie rób z tego wielkiego halo. A później mu zrób awanturę, że nic nie zauważył. ;>

DoLa  

Wysłany: 2008-07-05, 11:41   

justynka20008 napisał/a:
Zastanawiam sie czy to ze czlowiek jest troche "inny" niz wszyscy ma dla ludzi jakies znaczenie... ja mam 21 palcow... moja mama tez... Ci którzy o tym wiedza traktuja mnie normalnie...ale oni wiedza o tym od dawna... im to nie przeszkadza... Chce o tym powiedziec swojemu chlopakowi ale boje sie odrzucenia albo czegos w tym rodzaju...
Jaki problem... Przeciez skoro cie kocha to na pewno nie odrzuci cie z powodu jednego palca wiecej...
justynka20008 napisał/a:
a po za tym nie wiem jak mu to powiedziec... bo to jest tak troche dziwne...
Nie masz sie czego wstydzic przeciez to nie twoja wina ze masz o jeden palec za duzo...

gracja  

Wysłany: 2008-07-05, 11:43   

justynka20008 Ty już lepiej pójdź i mu powiedz, a potem nam zrelacjonuj, głowa mnie już boli, a jak sie nie dowiem jak poszło, to pewnie mi odpadnie. No to do dzieła!

Sol  

Zaproszone osoby: 1
Tytuł: Smarkula

Wysłany: 2008-07-05, 22:43   

dj RKNZ napisał/a:
A może po prostu pójdź w japonkach na spotkanie z nim i nie rób z tego wielkiego halo. A później mu zrób awanturę, że nic nie zauważył. ;>
Jestem za. Po co robić wielki problem z czegoś, co aż takim problemem nie jest? ;> (i nie mam tu na myśli braku spostrzegawczości ;p )

"It seems that once you get laid, your life basically turns to shit."

Colorblind  

Tytuł: zielona maupa

Wysłany: 2008-07-06, 00:28   

Rzeczywiście pomysł dj RKNZ jest jak dla mnie najlepszy - nie róbmy problemu z czegoś, co problemem nie jest - wszak to nie jest nic dziwnego dla Ciebie - nałóż japonki i ruszaj w miasto.

"Doskonale. Wszystko przebiega zgodnie z moim planem. Jestem bezwzględnie inteligentny."

bo w życiu ważne jest poczucie koloru

http://xc.com.pl/oferta/wapro/wapro-wf-mag

justynka20008  

Wysłany: 2008-07-06, 02:19   

Tego bym nie zrobila... nie poszla bym w japonkach spotkac sie z nim bo jak by zobaczyl to pewnie by sie bardzo zdziwil...i po co mial by zadawac niepotrzebne pytania??

Ale juz nie mam tego problemu... powiedzialam mu... To on mi powiedzial na poczatku ze nie rozumie , potem spytal gdzie on jest... zapewnil mnie ze mu to na 100% nie przeszkadza i spytal jeszcze czemu mu wczesniej nie powiedzialam.

Dziekuje Wam...Bo gdyby nie Wasze podejscie do tego raczej bym sie nie odwazyla mu powiedziec... :) :)

Odpowiedz do tematu