• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

kermitt  

Wysłany: 2016-01-25, 22:22   Dyktafon - dobry prezent dla brata?

Macie jakieś fajne pomysły na prezent dla brata z okazji urodzin?
Ja póki co myślałem nad dyktafonem, bo brat wspominał, że przydałby mu się. Myślicie, że spoko pomysł? Jeśli nie, to może macie coś innego do podsunięcia? Brat obchodzi 23 urodziny.

BigKing 

Wysłany: 2016-01-26, 13:04   

Zależy co brat lubi. Ale jeśli faktycznie potrzebuje tego dyktafonu to mu kup. Przynajmniej będziesz wiedział, że nie wydałeś kasy w błoto :cwaniak:
Chyba, że pójdziesz w stronę bardziej oryginalnych prezentów i wybierzesz jakiś skok ze spadochronem czy inne tego typu atrakcje :hyhy:

owsiana  

Wysłany: 2016-01-26, 18:36   

Jeśli Twojemu bratu się przyda ten dyktafon to kup. Moim zdaniem to dość słaby prezent. Lepiej chyba kupić markowe ubrania męskie lub zapytać go wprost co chciałby dostać

kermitt  

Wysłany: 2016-01-27, 12:16   

Nie no facet facetowi ma kupować ubrania? To dopiero słaby pomysł moim zdaniem.
Podpytałem go jeszcze delikatnie o ten dyktafon i z tego co mówił to faktycznie go potrzebuje. A znacie się na takim sprzęcie? Na co zwracać uwagę przy wyborze?

Pocmierz  

Tytuł: Chrono

Wysłany: 2016-01-28, 12:27   

najważniejsze to żebyś w miarę wiedział do czego brat będzie używał tego dyktafonu. czy potrzebuje zwykłego czy może np zakamuflowanego w jakimś przedmiocie? albo czy zależy mu na bardzo długim czasie nagrywania czy niekoniecznie..itd. możesz też zerknąć do takiego poradnika na temat dyktafonów http://www.spyshop.pl/con...rac-dyktafon-45
poczytasz wtedy trochę więcej o funkcjach i będziesz miał propozycje modeli które posiadają to co dla brata istotne.

kermitt  

Wysłany: 2016-01-31, 14:50   

Poczytałem, dzięki za poradnik.
Chyba będę brał w spy shopie ten model MR 1000, bo ma najdłuższy czas czuwania. A z tego co z nim gadałem to własnie na tym mu najbardziej zależy. Jeszcze raz dzięki i pozdrawiam.

ola19  

Wysłany: 2016-02-27, 17:06   

A ile ten dyktafon kosztuje?

renia12 

Wysłany: 2016-09-05, 12:40   

Co do skoków z spadochronem, to też bym chętnie skorzystała z takiego prezentu. Na http://skacz.pl/index.php...booking/voucher widziałam ofertę skoku z spadochronem w tandemie, więc myślę, że chcąc zrobić komuś taki prezent, warto porównać sobie ceny skoków.

Odpowiedz do tematu